Şimdi Ara

Nedir bu aşı olmayacağım diyenlere yapılan aşağılama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorsan herkes fikrini belirtmekte, istediğini yapmakta özgür ama ben aşı olmayacağım denildiği an herkes o kişiye çomar, komplo teorici, salak, rockefeller ailesi bill gates dünyayı yönetiyor sana çip takıp seni izleyecekler aynen he he gibi cevaplar verip bu tip tanımlamalar yapıyorlar üstelik bunların hiçbirinden bahsedilmediği halde.

Her olayda aynı stratejiyi izliyorlar ve insanlar sorgusuz sualsiz ortalıkta ne dolaşırsa onu ölümüne savunuyor. İnsanları ikiye bölüyorlar, kendi söylediklerini savunanları ve onların istediği gibi konuşanları okumuş, eğitimli, entelektüel ; aksini söyleyenleri de okumamış, çomar, cahil gibi sıfatlarla niteliyorlar.

Şu an hayatını bilime adamış bir profesör çıkıp aşıya güvenmiyorum aşı olunması doğru değil dese bu nasıl profesör olmuş lan salağın teki deniliyor ama birilerinin istediği gibi konuşan (hatta belki de konuşturulan) profesörler konuştuğu zaman da bak profesör bile aşı olunmalı diyor sen kimsin lan çomar deniliyor.

Yıllar önce herkese dijital kimlik takılacak insanlar takip edilecek denildiğinde dalga geçip o kişiyi linç eden tipler şimdi avm kapısında e-devlete girip hes kodunu güvenliğe okutturuyor.

Gerçekten insanlar ciddi ölçüde aptallaşmış durumda. Yukarıdakiler ne isterlerse onu bu basit algı oyunlarıyla hemen devreye sokabiliyorlar çünkü kimse sorgulamıyor. Sorgulayan ya da en ufak aksi fikir belirten insana nefret kusuluyor aşağılanıyor toplumdan saf dışı edilmek isteniyor. Hatta ellerinde olsa öldürüp yok ederler o kadar söyleyeyim.

Şimdi aşı olmak zorunda değilsin zaten diyeceksiniz. Evet kimse evime gelip bana zorla aşı yapmayacak zaten. Neden böyle bir şeyle uğraşsınlar? Hes kodu gibi dijital takip sistemlerinin içerisine aşı olup olmadığı bilgisini ekleyecekler ve aynı sistemi daha da ilerleterek aşı olmayan insanları toplumdan tamamen dışlayacaklar. Bu da yetmediği gibi sorgusuz sualsiz onlara dayatılan her şeyi ölümüne savunan halkı da bu insanların üzerine salacaklar ve söz hakkı bile verilmeyecek, susturulacaklar, linç edilecekler.

Bugün köpek gibi gidip o aşıyı olacaksınız diyen tipler birilerinin çoktan köpeği olmuş durumda belirtmek isterim.

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altiorem -- 21 Ocak 2021; 17:7:41 >

• Ben bu zamana kadar hiç virüs kapmadım test bile olmadım neden virüsü vücuduma enjekte ettireyim? Aşı olmayanları içinde 5 kilo koronavirüsle gezip her yere virüs dağıtan insanlar olarak algı yaratılıp nefret ettirilmesi de yine aynı bahsettiğim olaya geliyor. Tuvaletten çıktığında elini yıkamayan, haftada 1 gün banyo yapan tipler virüs olayı başladığında maskesi olmayan insanların yanından küfür ederek eliyle ağzını kapatarak geçmeye başladı. Şimdi de aşı olmayanlar ortalığa virüs saçıyor denilip yine aynı şey yapılacak.

• Okumayın büyük resmi gören dinci. He kanka din aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplum sağlığını da tiske attığınız için olabilie mi acaba hay allahım ya

• Ben bu zamana kadar hiç virüs kapmadım test bile olmadım neden virüsü vücuduma enjekte ettireyim? Aşı olmayanları içinde 5 kilo koronavirüsle gezip her yere virüs dağıtan insanlar olarak algı yaratılıp nefret ettirilmesi de yine aynı bahsettiğim olaya geliyor. Tuvaletten çıktığında elini yıkamayan, haftada 1 gün banyo yapan tipler virüs olayı başladığında maskesi olmayan insanların yanından küfür ederek eliyle ağzını kapatarak geçmeye başladı. Şimdi de aşı olmayanlar ortalığa virüs saçıyor denilip yine aynı şey yapılacak.

• Aşıyı ret edenleri bir coğrafyada toplayalım izole olarak yaşasınlar o zaman sesim çıkmaz ama sen pis bu diye sokak köpeğini bile sevmezken virüsü getirip benim ağzıma sokmana izin vermem. Çünkü benim vurulduğum aşı beni %100 korumuyor. Bir dangoz yüzünden ölmek veya ömür boyu çekeceğim kronik hastalık bulmak istemiyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebekken yada okulda çocukken olduğunuz aşılardan ne farkı var. Tamam biraz aceleye gelmiş, gerekli prosödürler hızlandırılmış olabilir ama vurdurun gitsin.  

Tabi bu saydığım aşıları çocuklarına yaptırmayan aşı karşıtlarıda var. Onlarda duymuşlar birşeyler yaptırmıyorlar. O kafada iseniz saygı duyarız. Vurdurmayın  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbalx -- 22 Ocak 2021; 10:30:51 >
  • therkut kullanıcısına yanıt

Siz harbiden kafayı yemişsiniz. Sokak köpeğine pis deyip sevmediğimi nereden çıkardın şaka mısınız lan siz   Sokak köpekleri sizden daha akıllıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altiorem -- 22 Ocak 2021; 14:12:56 >
  • Yine kimsenin verecek cevabı yok aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz nefret kusa kusa. Yukarıdaki 10IQ'lu eleman da işi dine bağlamış adamın bildiği 3-5 kelime var yav he he, çomar, arap, büyük resim vs bunlarla hayatını geçiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Altiorem

Yine kimsenin verecek cevabı yok aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz nefret kusa kusa. Yukarıdaki 10IQ'lu eleman da işi dine bağlamış adamın bildiği 3-5 kelime var yav he he, çomar, arap, büyük resim vs bunlarla hayatını geçiriyor
    Senin saçma sapan dinci komplo teorilerini kimse sallamıyor kanka. Her kahvehanede dayılar senden 10 kat zekice ifade edebiliyorlar bu saçma fikirleri. He sen akıllısın büyük oyunu gördün biz göremiyoruz. Sen ve kahvedeki ilkokul mezunu dayılar baya iyi görüyorsunuz büyük oyunu
    Bu deve idrarı üzerine doktora yapan bebe değil mi

• aşı olmam diyen birini duyunca aklıma çip otizm falan geliyor salak saçma teori uyduranlar geliyor büyük ihtimal herkesin aklına böyle geliyordur. ayrıca aşı olmayın diyen bir profesör var mı ben görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CN III Oculomotor -- 22 Ocak 2021; 21:38:0 >
  • CN III Oculomotor kullanıcısına yanıt

Görmezsin, göstertmiyorlar çünkü internette yok olup gidiyorlar aşağılanıyorlar.

• aşı yaptırmayacağım diyen insanlar da baya fazla, burada da anket yapılıyordu yaptırmam diyenler daha çok çıkıyordu. bugün bir profesör tweet atsa aşı yaptırmayın dese birçok kişinin savunacağını düşünüyorum internette yok olup gitmez açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Altiorem

Bu mesaj silindi.
    Hemen ağlamaya başlamasaydın la
    Git Bi deve idrarı iç kendine gel, gözyaşlarında sil

• Zavallı ya, neyse

• CN III Oculomotor kullanıcısına yanıt

Valla hocam ben hiç öyle görmüyorum aşı yaptırmak istemeyenlere karşı ciddi bi propaganda yapılıyor, linç ettirilmeye, ötekileştirilmeye çalışılıyor. Tüm gün elinde tiktok, insta gezen tipler internette aa herkes aşı olmayanları lincliyor ben de lincleyeyim bari diyip kendi ürettikleri bir fikir bile olmadan aşıyı ölümüne savunuyorlar.

• Asi yaptirmaya neden karsisiniz?

• Korona yalan.. inanmıyorum.. toplu taşıma hariç bir kere maske takmadım..

• bakış açınızı değiştirin biraz politik,siyasi, ekonomik düşüncelerden sıyrılıp bilimsel olarak düşünün ülkemizde yıllardır çeşitli aşılamalar düzenli olarak yapılıyor ve bir çok hastalık yıllardır görülmüyorDU. çok fazla dillendirilmese de son yıllarda mülteci ülkemize gelmesiyle bizlerde de yıllardır görülmeyen hastalıklar görülmeye başlandı bunun sebebi sizce ne olabilir? bir hastalığın tedavi yöntemi bulunmuşsa sen potansiyel taşıyıcısı veya bulaştırıcısı konumundaysan ve önleyici tedbiri almıyorsan pek tabi kendini koruyan insanlar sana yazdığın sözleri sarf edeceklerdir tıpkı mültecilere sarf edilen sözler gibi. devlet ekonomik olarak kendisini sürdürme ve binlerce kişinin sağlığını gözetmekle yükümlü bazı adımlar atması normalken herhangi bir zorlama olmayacağı konusunda açıklama yaptılar. özel girişimler bu şekilde daha fazla müşteri çekmek isterse tabi ki bunu uygulayacaktır nasıl ki yetişkin otellerine çoluk çoğunla seni almıyorlar kendisini virüse karşı korumayı amaçlayan insanların özel girişimlerine seni almayacaklardır.

• Bu aşıyı ilk önce sağlık çalışanları oldu. Bunların arasında profesörler de var. Yıllarca okumuş insanlar. Bu insanlar bile aşı olurken sen hangi bilgine güvenerek olmayacağım diyorsun? Aşılar hakkında belli bir çalışman mı var? Kahvehanedeki dayıların uydurduğu şeyleri kaynak göstermeyin yahu. Tabi ki dışlanacaksınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.