Şimdi Ara

NEDEN HP ALINMAZZZZZZZZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİR HATA YAPTI VE HP BİLGİSAYAR ALDIM

KESİNLİKLE YENİ OYUNLARI 2011 VE ÜZERİ ÇALIŞTIRMIYOR. ÇALIŞTIRSA BİLE ISINIYOR VE KAPANIYOR

GERÇİ KAPANMASA YANIP GİDECEK

HADİ DEDİM OYUNDAN VAZGEÇELİM ZAMANLA (ZAMANLA DERKEN 3-5 YIL DEĞİL) 9-15 AY ARASINDA BOŞTA ÇALIŞIRKEN BİLE MAL YANACAKMIŞ GİBİ.

FAN ARIZALI DİYE WİN7 BİLE AÇMIYOR

BEN KULLANICI OLARAK KESİNLİKLE UYARIYORUM 50 100 FAZLA VERİN BAŞKA BİLGİSAYAR ALINNNNN.

BİRDE BİMEKS VAR SİZDEN ALDIM DİYORUM GARANTİYE SEN YOLLA DİYOTLAR SATARKEN ABİ BENDE DİYORLARDI......

KISACASI KALDIRIP YERE VURACAM AZ KALDI.................................................

• Notebookunun modelini yazarsan yardımcı olabilirim.
  • HP bence kalitelidir ama oyun için alıncak bir marka değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende g6 kullanıyorum ısınıyor fakat ısınmadan kaynaklı kasma kapanma falan yok inşallahta olmaz
  • Hp ler hem ısıınır hemde çokiyi ısıtır. Kombıden tek eksik yanı su ısıtamıyor. Gecen hafta eve gelen arkadasın 1 yasındaki oğlu biberonu nasıl açmayı becermıs ise suyu notebook un uzerıne dökmüs. Bende cıhazı acıp içini temızledım. Zaten klavyeden içeri su sızmamıstı. Hazır açmısiken fan vs temızledım. Bunun kadar çok vıdalı ve zor açılan baska notebook gormedım. . HP dv6.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0FLU -- 11 Mayıs 2013; 9:29:48 >
  • hp alınır eski seri evet sorunluydu ama yeni serilerinde hiçbir problem yok gayet iyi modeller çıkartıyor ve toshibaya görede yarı yarıya ucuz aynı donanımlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: wonderlands

hp alınır eski seri evet sorunluydu ama yeni serilerinde hiçbir problem yok gayet iyi modeller çıkartıyor ve toshibaya görede yarı yarıya ucuz aynı donanımlarda

Bende yeni DV6 ve G6 serilerinde ısınma sorunu yaşayanına rastlamadım. Ivy bridge işlemcilerle beraber ısınma sorunu çözmüşler diyebilirim. Fiyat performans olarak güzel ürünleri var fiyasada.
  • selam CAK! kardeşim bende 5 ay oldu alalı çok memnunum hp pavilion dv6-7002st modelinden ah bide kendiliğine açılma olmasa arabayla iş yerime geldikten sonra çantayı açıyorum bai baktım hp logo ışığı yanıyor ben dün akşam kapattım diyorum olsaki kendiliğinden açılmış
    ama yoksa çok güzel bilgisayar tasarımı filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAK!

quote:

Orijinalden alıntı: wonderlands

hp alınır eski seri evet sorunluydu ama yeni serilerinde hiçbir problem yok gayet iyi modeller çıkartıyor ve toshibaya görede yarı yarıya ucuz aynı donanımlarda

Bende yeni DV6 ve G6 serilerinde ısınma sorunu yaşayanına rastlamadım. Ivy bridge işlemcilerle beraber ısınma sorunu çözmüşler diyebilirim. Fiyat performans olarak güzel ürünleri var fiyasada.

benimde laptopum hp dv6 6010et ve ısınma gibi bir problem kesinlikle yok.

• HP Pavilion dv6-6001st

arkadaşlar bilgi sayarım bu

daha garantisi bitmedi ama beni bitirdi arkadaşında dediği gibi hp giren eve soğuk girmez

dv6 larda sorun yokmuş

geçen garantiyle uğraşmayayım diye bir teknik servise gittim adam abi beni bulaştırma dedi. :))

yanlış anlamayın ben burada kimseyi kötülemek istemiyorum ama mal bu yapacak bişe yok

biz millet olarak bir şey alınca kötü bile çıksa başkasıda alsın diye sesimizi çıkarmayız. ama harbiden kötü be kardeşim hp.

geçen tv aldım markası önemli değil ama ilk harfi samsung 40es8000 süper tv ama gelgörki 3d yi unutun, izlemek imkansız.
  • HP Pavilion dv6-6001st
  • arkadaşım haklısın hp kötü marka değil oyun için hiç uygun değil oyundan vazgeçtik facebook ta , hatta boş olarak bas düğmeye 10 dakka bekle çoçuk baba ev ısındı pencereyi açalım mı diyo :)))

harbiden garantiye telefon et yok şöyle yok böyle uğraşmayayım diye oturdum söktüm. vidaları saymadım ama 40-50 civarı var. ne göreyim fanı gizlemişler kimse görmesindiye. ufacık bir fan temizledim pakladım taktım çalıştırdım 1 gün ısı gitti. eskisi hadar olmasada 60 dereceler şuan iyi 55 dererece civarı yanlış anlamayın kasanın üst bölgesinde elinizin temas ettiği yer.

daha önceki bilgisayaramı 6 yıl kullandım 4 defa düştü kırıldı yapıştırdım böyle ısınmadı.
  • O seride ısınma sorunu zaten var fakat ısınmayı biraz azaltmak için yapabileceğiniz birkaç şey mevcut.
    1- Termal macunu yenilemek. (pek işe yarayacağını sanmıyorum ama denemekte ve yenilemekte fayda var)
    2-Bios ayarlarından smart fanı devre dışı bırakıp sürekli tam hızda dönmesini saglayarak sogutmayı arttırabilirsiniz.
  • gerçekten ısınma sorunu var ama internette falan deil left 4 dead oynuyorum onda bile ısınıyo galiba bu ısınma ekran kartından kaynaklanıyo

• Webden araştırır isenız hp nin çok ısındıgından herkes şıkayetçı....termal macun vs hepsı hıkaye hp ıcın.....neyapsan ısınıyor....
  • iş te sonuç olarak arkadaşlar hp almayacağım

hatta hp satan yerden bile alış veriş yapmayacağım

günah ya insanlar sanki parayı akaçtan topluyo

• Oda arkadaşım üzerinde yumurta pişiriyor şu anda

Şaka bir tarafa, Adamın bilgisayarı ciddi ciddi yanıyor soğutucu bile bir nebze
  • yumurta pişiremeyen hp ye hp demem usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfkmr

yumurta pişiremeyen hp ye hp demem usta

Bir notebook düşünün ki hem oyun oynayın, hem bilgilerinizi saklayın, hemde üzerinde yumurta pişirin! Bu özelliklere sahip bir notebook mu arıyorsunuz? Hp tam size göre! Üstelik 699 Tlden başlayan fiyatlarla.

• Bende dv6-6b05st model var ve öyle denildiği fibi değil ısınma sorunu var. Battlefield 3 Medal of Honor Warfighteri açınca elimi süremiyorum resmen üst bölüme.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.