Şimdi Ara

Neden forumda ya da gerçek hayatta insanlar birbirlerinin sorunları çözmek istemez.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden forumda ya da gerçek hayatta insanlar birbirlerinin sorunları çözmek istemez.?

geçen forumda biri konu açmıştı arkadaşlar.
    geçinemiyoruz para yetmiyor diye vs vs.

oradakiler de elimizden bir şey gelmez diye de cevap yazmışlardı.

NEDEN BÖYLE GERÇEK HAYATTA BİLE BU BÖYLE.

eğer 5-10 ya da 100 tl ile insanların hayatı kurtulacaksa ben yapmaya hazırım. vermeye de hazırım ilerde.

• Uza
  • S
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

S

?
  • kız mı ayarlayak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pengarox

kız mı ayarlayak

• Şuan 100 lirayla benim okul hayatım kurtulabilir evden atılmak üzereyim. Bunu dile getirince gelen tepkilerden korkuyorum şahsen. Dolandırıcı damgası yiyor insanlar çat diye. Gerçekten ihtiyaç olabileceği kimsenin aklına gelmiyor
  • Herkes trollük yapmakla meşgul buna ben de dahilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55smsn

Herkes trollük yapmakla meşgul buna ben de dahilim.

• Başlık sahibinin turbo olduğunu anlayamadığım nadir konulardan

• Ya turbo git çalış para kazan ağlama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karşim hesap no yu atıyorum bi 100 kağıt atarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: jAkz

Şuan 100 lirayla benim okul hayatım kurtulabilir evden atılmak üzereyim. Bunu dile getirince gelen tepkilerden korkuyorum şahsen. Dolandırıcı damgası yiyor insanlar çat diye. Gerçekten ihtiyaç olabileceği kimsenin aklına gelmiyor

Hocam ciddi misin? Yanlış anlama sadece bu forumda çok fazla troll olduğu için soruyorum.

• Abi zengin olmak istyorum babam maddi kaynak vermiyor normal standart hayat çok dokunuyor.. Para için herşeyi yapoyor insanlar bunun için çok para kazanöak lazım ama ailem maddi imkan tanımıyor sermaye..

• Hayatın para olmuş be turbo.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

Neden forumda ya da gerçek hayatta insanlar birbirlerinin sorunları çözmek istemez.?

geçen forumda biri konu açmıştı arkadaşlar.
    geçinemiyoruz para yetmiyor diye vs vs.

oradakiler de elimizden bir şey gelmez diye de cevap yazmışlardı.

NEDEN BÖYLE GERÇEK HAYATTA BİLE BU BÖYLE.

eğer 5-10 ya da 100 tl ile insanların hayatı kurtulacaksa ben yapmaya hazırım. iş vermeye de hazırım ilerde.

KÖŞEDE 10BİN TLM VAR NE YAPAYIM O PARAYI ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Şuan 100 lirayla benim okul hayatım kurtulabilir evden atılmak üzereyim. Bunu dile getirince gelen tepkilerden korkuyorum şahsen. Dolandırıcı damgası yiyor insanlar çat diye. Gerçekten ihtiyaç olabileceği kimsenin aklına gelmiyor

Hocam ciddi misin? Yanlış anlama sadece bu forumda çok fazla troll olduğu için soruyorum.

Valla hocam trollük yapmadım hiç gayet ciddiyim. Kirayı veremezsem evden atılıacağım Muğla da kaldığım dairemin kirası 170 TL şimdi çıkarsam minimum 400'e bulabilirim ki bunu vermekte zorluk çekerken onu vermek için kanımı falan satmam gerekir büyük ihtimalle.

• turbo bırak git yeter artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Valla hocam trollük yapmadım hiç gayet ciddiyim. Kirayı veremezsem evden atılıacağım Muğla da kaldığım dairemin kirası 170 TL şimdi çıkarsam minimum 400'e bulabilirim ki bunu vermekte zorluk çekerken onu vermek için kanımı falan satmam gerekir büyük ihtimalle.

Hocam inşAllah bulursunuz parayı. Bence bir konu açın ille duyarlı arkadaşlar çıkar. Olmadı telefon kimlik falan da gösterisiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam inşAllah bulursunuz parayı. Bence bir konu açın ille duyarlı arkadaşlar çıkar. Olmadı telefon kimlik falan da gösterisiniz

İlla yardımcı olan çıkarda hocam kimseden öyle para almak istemiyorum. Kaldıramayacağım yükün altına girmek istemiyorum. Sağolsun bir arkadaş borç verebileceğini söyledi burdan ona burdan tekrar teşekkür ediyorum ama sabit gelirimi ve işimi ayarlamadan borc altına giremem kendime yakıştıramam bunu.

Herneyse yardım istemek için atmadım mesajı. Dediğim gibi insanlar, insanlarımız çok ön yargılı. Bende öyleyim. Misal yolda dilenen birini görür görmez ''Kesin altında araba vardır burda para dileniyor '' vs. cümleler kurarım fakat olmayabilirde. Şöyle birşey var hiçbir insan dilenmeyi kendine yediremez. Bunu meslek haline getirmiş olanlar hariç. O insanın yerinde olmayı hiç kimse istemez ama orda olmaması içinde birşey yapmaz.

Özet olarak sorumsuz ve ön yargılıyız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.