Şimdi Ara

Neden Dell'in 'E' harfi eğimli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dell'in hemen hemen bütün ürünlerinde 'E' harfi eğimli.Bunun ne anlama geldiğini bilen var mı ?

Neden Dell'in 'E' harfi eğimli ?

• Güzel soru her markanın bir işareti var sanırım bu markanın işareti de bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dra_cool_a -- 9 Aralık 2012; 20:40:17 >
  • öğrencende ne olacak?
  • Bence güzel bir soru sana katılmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dra_cool_a -- 9 Aralık 2012; 22:24:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

öğrencende ne olacak?

soruyu ben sormuyorum aslında. soruyu dell kendi kullanıcılarına soruyor. benim de aklıma gelmişti "neden eğik?" , " esprisi ne?" diye.. daha sonra gördüm ki aynı soruyu dell de sormuş. bende sizin fikirlerinizi merak ettim. cevap bulabilicek miyiz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barloa -- 9 Aralık 2012; 22:40:40 >
  • bana göre bi anlamı yok. sadece tasarım olarak bi farklılık yapmak istemişler. sadece bir logo tasarımı diye düşündüm..yani anlamı da varsa başka ama tasarım olarak güzel gözüküyor ve bunu yapmaları da hoş bişey.
  • Dell'in kurucusu Michael Dell'in teorisiymiş "kulağını dünyaya açmak" olarak sembolize edilmiş bu eğim. madem böyle bir topic açtım cevabıda veriyim. gerçektim öğrendim ve ne oldu hiç birşey :) kafa yorulucak bir önemi de yokmuş :) saçmalıkmış..
  • Oda onun simgesi işte
  • Dell'in babası şair olabilir. yazar uydurup uydurup burda ne demek istemiş misali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamı "dell"endiriyor da ondan, az kaldı biraz daha kafamı bozarsa kaldırıp atacağım namussuzu!

Not: siz öyle dediğime bakmayın, yazıktır, günahtır, zorla kazanıyoruz parayı suyu çıkana kadar kullanmak lazım makinayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.