Şimdi Ara

Neden çoluk çocuk bu kadar çok? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Devastation

quote:

Orijinalden alıntı: Mass_Effect

merhaba.
    dediğinizde haklısınız,öldükleri zaman yediremiyorlar,hack damgası vurup banlıyorlar.
    bende dün 1.5 indirdim,oyuna yaklaşık 1 yıl kadar ara vermiştim,sizden aktif olan bir sw ip'si alabilir miyim?
    türü farketmez,denemelik.
    teşekkürler.

cs1.kingofcs.com
    cs1.csoyuncu.com
    cs1.genckafe.net

1'den başlayıp 20'lere kadar gidebilirsiniz elbet aradığınızı bulursunuz

Tesekkur ederim size,cevabiniz icin :) oynadigim bir tane bolum var,dediklerinizi de deneyecegim.
  • quote:

Cs 1.5 oynuyorum. Pro serverları, mapleri çok sevmiyorum. Belkide çok iyi oynayamadığım içindir. Ama funı aim, fy mapleri çok severim. Dün aim_headshot oynuyordum bi serverda. Kutulara sıkıyorum şu verdiğin hasarı gösteren eklenti olduğu için anlıyorum nerede olduğunu sıkıyorum ölüyorlar. Onun üzerine, wall var sende, no recoil var, curt var zart var diyip duruyorlar. Böyle dedikleri zaman gerekli cevabı verip sustururum onları ama dün aldırış etmedim. Herifin teki admin arkadaşını çağırdı ve sonucu banlanmak oldu. Sonra bi üst server'a geçtim, fy_iceworld vardı orda da. Kimse yoktu sadece admin vardı. Dedim biraz takılayım sarmazsa başka server'a geçerim. Oynuyoruz şimdi Awp vardı elimde. Kendi base'im de duck yapıp duvara rastgele sıkmamla 100 damage ile hs gitmesinin 3 saniye arkasından burdan da banlandım. Adamı oyundan soğutuyorlar resmen bende lanet edip kapattım oyunu.
    Pro serverlar çok kişi olduğundan çok zevk vermiyor bana. Böyle adam akıllı, çok fazla kişi olmayan genellikle fun maplerin açık olduğu bir server biliyor musunuz?

Güleyim mi ağlıyayım mı?! "Kutulara sıkıyorum şu verdiğin hasarı gösteren eklenti" olduğunu söylüyorsun utanmadan birde!!! Adamlar haklı aklı başında kim olsa seni banlar!!! Pro oyuncular ne dediğimi anlar ama sen ve senin gibilerin anlaması zor...
  • cs devri kapanalı baya oldu bizim zamanızdakiler evlendi kimi üniyi bitirdi herkez büyüdü iş sahibi oldu real dünyaya girdiler normaldir yani
  • bazıları kendi zamanının hiç 13yaşında olmadığını zannediyor. Bıraktıysanız devri kapanmıştır tabi siz açıp siz kapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cait -- 19 Temmuz 2011; 4:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon1977

quote:

Cs 1.5 oynuyorum. Pro serverları, mapleri çok sevmiyorum. Belkide çok iyi oynayamadığım içindir. Ama funı aim, fy mapleri çok severim. Dün aim_headshot oynuyordum bi serverda. Kutulara sıkıyorum şu verdiğin hasarı gösteren eklenti olduğu için anlıyorum nerede olduğunu sıkıyorum ölüyorlar. Onun üzerine, wall var sende, no recoil var, curt var zart var diyip duruyorlar. Böyle dedikleri zaman gerekli cevabı verip sustururum onları ama dün aldırış etmedim. Herifin teki admin arkadaşını çağırdı ve sonucu banlanmak oldu. Sonra bi üst server'a geçtim, fy_iceworld vardı orda da. Kimse yoktu sadece admin vardı. Dedim biraz takılayım sarmazsa başka server'a geçerim. Oynuyoruz şimdi Awp vardı elimde. Kendi base'im de duck yapıp duvara rastgele sıkmamla 100 damage ile hs gitmesinin 3 saniye arkasından burdan da banlandım. Adamı oyundan soğutuyorlar resmen bende lanet edip kapattım oyunu.
    Pro serverlar çok kişi olduğundan çok zevk vermiyor bana. Böyle adam akıllı, çok fazla kişi olmayan genellikle fun maplerin açık olduğu bir server biliyor musunuz?

Güleyim mi ağlıyayım mı?! "Kutulara sıkıyorum şu verdiğin hasarı gösteren eklenti" olduğunu söylüyorsun utanmadan birde!!! Adamlar haklı aklı başında kim olsa seni banlar!!! Pro oyuncular ne dediğimi anlar ama sen ve senin gibilerin anlaması zor...

Ne alakası var? Koymasınlar o zaman. Bug yapmıyorum birşey yapmıyorum. Ekletinin olmadığı serverlarda da duvar çalışıyorum sürekli. Hepsinde aynı senaryo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

1.5 bırak 1.6 oyna ( Steam Alıcaksan )

1.6 forever

coluk cocuk sayısı az tavsiye ederim
  • 1.6 devri geçmiştir.devir source.steamden source alın.OYUN oynayın.hile olayı yok.hile açanın hesabı gider.parasına yazık olur..sxe yok.VAC var.valve anti cheat system.vacdan banlanan gider.
    Pacth vb. uğraşmaya gerek yok.benim gözümde korsan oyun oynayan hiçbir kisi Pro olamaz.steamden 19.99$ye cs source alın.adam gibi,bebeler olmadan oyun oynayın.turk serveri da vardır.bir sürü.
  • Aynı sorunla 1.6'da da baş başayım arkadaşım ne zaman bir servera girsem admin beni banlıyor sebebi iyi oynamam demiyorum çünkü o kadar iyi oynamıyorum ama ne etsek yaranamıyoz artık bütün çocuklar PointBlank oynasın CS bize kalsın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.