Şimdi Ara

Neden böyle oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli hocalarım içimi biraz dökmek istiyorum. 1 yıldır sayısaldan hazırlanıyorum, denemelerde doğru düzgün net artışı sağlayamadım. Çalışıyorum, vakit harcıyorum, ancak soru bankalarındaki sorularla denemelerdeki sorular bambaşka... Çok kastırıyor ve bulamıyorum bir türlü dakikalarca uğraşmama rağmen. Netlerimi tam olarak şu anda paylaşmak istemiyorum ama genel olarak tyt 40-45, AYT 15 civarında. Ve aslında bu netlerin kolayca artırılabilir olduğunu herkesten duyuyorum fakat nedense bir türlü ben artırmayı başaramadım. Yani sorun bende olabilir tamam ama ne yapmak lazım onu bilemiyorum? yks yi salmak da istemiyorum istediğim bölümü okumak çok istiyorum.

Şu anda 2 yıllık bir üniversitedeyim zaten ama hiç memnun değilim bitik vaziyette bölüm, o yüzden başka bir bölümde okumak istiyorum. Hedefim sayısalda 100-150k arası ama bunu yapabileceğime dair olan inancım çok zayıfladı :(

• kapasite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha farklı yaklaşım yöntemleri arayın hocam. Başkaları 1 saatte anlıyor siz 3 saatte anlıyorsanız daha da çok çalışmalısınız. Pes edecek vaktiniz yok. Şu anda 2 hafta kalmış elinizden geleni yapın sınava karşı. Herkes farklı hızda anlayabilir farklı şeylere algısı olabilir ama eninde sonunda bu at yarışında sizi öne geçirecek şey emeğiniz. Daha çok emek verin ve yöntemlerinizi değiştirin. Başarılar diliyorum hocam 🫠🫠

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Soru çözüm videoları izle neden yapamadığını bulmaya çalış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yltyy kullanıcısına yanıt
    150 k icin asiri kapasiteye gerek yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.