Şimdi Ara

NEDEN AKP? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim . Uyarmasanız az kalsın zamanımı laf anlatmaya çalışarak geçirecektim

Blok ve Dua ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçdaroğluna mi verelim

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Ezher

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Bunu 2000 doğumlu forum üyelerine değil .en az 7-8 hükümet görmüş insanlara sormak daha mantıklı.

Hamdolsun AKP iktidarı ile birlikte seçimler hep zamanında yapıldı.

80 darbesinden sonra anap iktidarı ile 2 dönem istikrar olsada ,Özal'ın c.başkanı seçilmesiyle,ülkeyi genelde başarısız koalisyon hükümetleri yönetti.

60 darbesi sonrası askeri cuntanın etkisiyle iktidarlar pek etkili değildi.Muhafazakarların güçlendiği 70 li yıllar bugünkü AKP nin temellerinin atıldığı yıllardır.

Tek partili dönem ise ülkenin en karanlık dönemleri olmuştur.

15 Temmuz darbesi ile ülke gerçek kimliğini buldu.

Atatürkçü laik bir parti ile ülke emin ellerdedir

Selam ve dua ile

reisim çok güzel konuşuyorsun ağzından bal damlıyor da peki neden araba fiyatları astronomik rakamlara çıktı limonataya gazoza neden ötv geliyor koskoca sanayi devletiyiz yatırımlarımız var meyve suyundaki vergiye mi ihtiyacımız var ötv getirdik atanmayı bekleyen milyonlarca insan var ilahiyat hariç 90dan aşağı kpss puanı kalmadı alımlar o kadar cimri ki bizim istihdam seferberliğimiz vardı bu kadar işsiz ne olacak anasına babasına muhtaç ne kadar devam edecekler bu şekilde görüyorum ben cevaplarınızı bekliyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: panter20

quote:

Orijinalden alıntı: El-Ezher

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Bunu 2000 doğumlu forum üyelerine değil .en az 7-8 hükümet görmüş insanlara sormak daha mantıklı.

Hamdolsun AKP iktidarı ile birlikte seçimler hep zamanında yapıldı.

80 darbesinden sonra anap iktidarı ile 2 dönem istikrar olsada ,Özal'ın c.başkanı seçilmesiyle,ülkeyi genelde başarısız koalisyon hükümetleri yönetti.

60 darbesi sonrası askeri cuntanın etkisiyle iktidarlar pek etkili değildi.Muhafazakarların güçlendiği 70 li yıllar bugünkü AKP nin temellerinin atıldığı yıllardır.

Tek partili dönem ise ülkenin en karanlık dönemleri olmuştur.

15 Temmuz darbesi ile ülke gerçek kimliğini buldu.

Atatürkçü laik bir parti ile ülke emin ellerdedir

Selam ve dua ile

reisim çok güzel konuşuyorsun ağzından bal damlıyor da peki neden araba fiyatları astronomik rakamlara çıktı limonataya gazoza neden ötv geliyor koskoca sanayi devletiyiz yatırımlarımız var meyve suyundaki vergiye mi ihtiyacımız var ötv getirdik atanmayı bekleyen milyonlarca insan var ilahiyat hariç 90dan aşağı kpss puanı kalmadı alımlar o kadar cimri ki bizim istihdam seferberliğimiz vardı bu kadar işsiz ne olacak anasına babasına muhtaç ne kadar devam edecekler bu şekilde görüyorum ben cevaplarınızı bekliyorum...

Ilahiyata git kardeşim

İş garantinde var

Sekam ve dua ile

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.