Şimdi Ara

<Necropotence> - Twisting Nether [H]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, Wrath of the Lich King paketinin başından beri beraber oynayan, 7/7 HC bitirmiş ve mythic progresse başlamak için arkadaş grubumuza katılmak isteyen range DPS arıyoruz.
    (melee DK slotlarımız doldu.)

Raid günlerimiz;

Pazartesi 20:00-24:00
    Çarşamba 20:00-24:00
    Cuma 20:00-24:00 şu an oyuncu eksikliğinden dolayı progress yapamıyoruz fakat katılıma göre ekstra bir gün daha eklenebilir.

Raid iletişimi için Discord kullanıyoruz.
    Lootları EPGP Lootmaster sistemiyle dağıtıyoruz, haliyle herhangi bir şekilde kimsenin hakkının yenmesi söz konusu değil.

Guilde alacağımız arkadaşlar için herhangi bir kıstas koymuyoruz, mythic yapabilecek seviyede olmanızı istiyoruz.
    İletişim için Outshined#2902 ekleyebilirsiniz veya buradan mesaj/ÖM yoluyla iletişim kurabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeMedley -- 25 Ekim 2016; 16:1:23 >

• up
  • Dün video izledim adamlar 400K dps yapıyor nerdeeee bizde o dps 210K hc de zor yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • top tier bir guild değiliz, haliyle top tier dps aramıyoruz. ortalamanın üzerinde, mythic kesebilecek seviyede olmanız yeterli. (top tier guildler 400 üzerini de yapıyor da neyse :) )
  • Ufak bir güncelleme yapayım, melee DPS içn DK slotlarımız doldu.
  • tekrar bir güncelleme yapıyorum tüm melee spotlarımız oldu, sadece Range DPS arıyoruz.
  • GÜNCEL

Melee (DH, Retri, Enha, Warrior, Rogue) ve Range (SP, Boomkin, Elem Shaman, Mage) DPS ihtiyacımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeMedley -- 28 Ekim 2016; 17:9:28 >
  • GÜNCEL

Healer (Shaman, Priest) , Melee (DH, Retri, Enha, Warrior, Rogue) ve Range (SP, Boomkin, Elem Shaman, Mage) DPS ihtiyacımız var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.