Şimdi Ara

NECMETTİN ERBAKAN HUKUK YAZAN YOK MU? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
10.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eski anadolu hukuklu olarak diyeyim

Selçuk da boş gazi de boş

Bu ülkede iki tane hukuk fakültesi var

Ankara ve istanbul

Ben deniz hukukunda uzmanlaşmak istiyorum belki

Belki bilişim belki başka bir şey

Bunlar ist ank dışında yok

Selçuk eğriye şimdi geçti evet ama o eski kalitesi olmayacak şimdi de

Yani eskiden çok az mezun veriyordu ama kaliteliydi allah var

Benim düşüncem hala ilk 20 binde kapatacağı yönünde
  • İki üni bırakan adam kullanıcısına yanıt
    Sizde haklisiniz hocam

Ancak simdi ne konuşsak boş

Bekleyip gorelim
  • Benimki sadece bir tahmin

Haklısınız hocam
  • Necmettin Hukukun yeri konyanın en güzel yerlerinden birinde. Geleceklere şimdiden hayırlı olsun
  • Gyroppa kullanıcısına yanıt
    15 temmuz yerleşkesindeymiş sanırım hocam. Çoğu yere de yakınmış galiba. Hayırlısıyla gelirse sıkıntı çekmeyiz inşallah
  • beniseninandir kullanıcısına yanıt
    Hocam adı 15 Temmuz yerleşkesi mi tam bilmiyorum da. Eskiden cemaatindi orası. Yeni yapmışlardı daha kullanılmadan devlete geçti. Bulunduğu yere yakın kafeler var baya. Zaten okulun bulunduğu cadde elit bi cadde. Otobüs sıkıntısı çekmezsin çok sık geçer ama kalabalık olur. Aynı otobüs hem ilahiyat hem fen hem eğitim fakültesi var. Bu fakültelerin hemen ilerisinde eğitim araştırma hastanesi var. Ulaşım açısından tek sıkıntın kalabalık olması olur. Konya zaten güzel ve düzenli bir şehir. Umarım gönlünüze göre bi yer gelir
  • Kontenjanı kaç okulun bilmiyorum ama 80 binde olan bir arkadaşım yazdı
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    100 normal 60 ikinci öğretim diye biliyorum kardeşim.
  • Gyroppa kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam Allah sizin de gönlünüze göre versin
  • 16-20k yazanlara epey güldüm. Selçuk gerçekten kendini kanıtladı bir şekilde ve seneler sonra zar zor 18k oldu. Buna sebep olan şey, şehre karşı olan soğukluk. Örgün Selçuk iö'den sonra gelir, 25k'dan falan. Necmettin Erbakan İÖ yazanı görmedim bile nerdeyse. Ama bence o da 29k ile kapatır.
  • Konyalıyım. Neco'da Hukuk mu var?

SÜ Hukuk TR genelinde çok iyi diye biliniyor ama Neco'yu bilemem. Bu arada Neco'da düzgün bi kampüs yok.
  • şşş çaktırma aramızda kalsın
  • Saraswatichandra kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sene açıldı zaten takip etmeyen bilemez. Kampüs Köyceğize taşınıyormuş ama Meram 15 temmuz yerleşkesindeymiş hukuk fakültesi. Yer açısından da iyi diyorlar. Hayırlısı olsun bakalım
  • Tasmalı Kedi kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yazan yok korkmaya başladım
  • kavinx kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam sırf Büyükşehir diye 25 binle yazdım ama pişman olmam umarım. Çok fazla da seçeneğim yoktu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beniseninandir -- 29 Temmuz 2017; 13:1:22 >
    Gelirse pişman olacağını sanmıyorum. Hayırlısı olsun ama bence 25k'ya gerilemez gibi çünkü selçuğun arkasına bunu yazmıştır çoğu kişi. İnşallah gelir :)
  • Saraswatichandra kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam :)
  • 26 bine gelir mi Erbakan Hukuk? Gelirse örgün mu gelir io mi?
    Önemli bi konu yardiminizi esirgemeyin.
    Kampüs köyceğize taşınmıyor.Dağın tepesinde hepi topu üç tane binası var.Arka taraflara da yeni binalar yapılıyor.Rahat görebiliyorum şuan neconun kampüsümsü yerleşkesini.Bundan 3-4 yıl önce iş hanında eğitim veriyorlardı.Hukuk fakültesi de meram son durağa yakın bir yere taşınıyor.Kampüs kültürü yok orada.Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi,birçok kafe var çevresinde.Hemen ilerisinde meram bağları,aydınçavuş denilen Konya'nın en güzel yerleri bulunur.Paintball sahası var yine o çevrede.Yürüyerek bile gidebilirsiniz.
  • universiteadayi U kullanıcısına yanıt
    Hocam iö gelir herhalde. Benim de 25.500 iö bekliyorum. Olursa 60 kişi okuruz
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.