Şimdi Ara

NE ZAMAN ALMIŞ NE ZAMAN YAPMIŞ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • allah alla arkadaşlar okadarda kolay deyil 1 ayda 15000 km gunde 500 km ye gelıo nedemek adamın hıc uyumaması lasım şirket arabası bıle olsa gunde 500 :D zor 1 aydan fazla olmus olabılır.. şimdi reno düşmanları patır patır saymaya başlar dandik araba die kavga çıkçak arkadaşlar heheheh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anshered -- 7 Temmuz 2006; 0:55:31 >
  • bence bu adam, genelde fiyat konusunda sıkça yapılan rakam hatası yaptı ve 1500 km yazacağı yerde bir sıfır fazla atarak 15000 km yazdı..nasıl olsa olmayan donanımıda bol kese işaretleyen adam bunuda yapar bence.
  • bayer roche falan gibi büyük ilaç firmaları araba almadan önce bir kaç araba üzerinde karar kılar o arabalardan birer tane alır ölesiye kulllanır ve karar veririr hangisini alacağına muhtemelen clio almıycaklar benim mantığımsa. 500 km bir reprezant için çok normal bir rakam günde. nası aldığına gelince yeri geldiğinde bu adamlar 100 lerce araba aldığı için ben sizin arabadan bir tane istiyom test edicem beenirsem alıcam derse türkiyedeki ilk cliolardan birini buyrun efeeeem die verirler o adamlara
  • satılan ilk 1000 araç içinde olma ihtimali ne acaba?
    çünkü arkasında park sensörü var ilk 1000 araca park sensörü hediyeydi..
  • sahibinden.com daki ilanlara fazla itibar etmeyin derim ben...clio nun türkiyede piyasaya sürülme(yani renault bayilerinde satışa çıkması) 1 aylık bir süre..bu 1 ay içerisinde arabayı gece gündüz hiç durmadan kullanın...15.000 km/30 gün=500 km eder..ayrıca bu araç galeriden(bahadır oto denilen yer renault bayisi de olabilir onu bilemem..)ilanı galeri veriyor...bence itibar etmeyin...
  • bu ilk 1000e takılan orjinal park sensörlerinden değil
    quote:

Orjinalden alıntı: ugrvw

satılan ilk 1000 araç içinde olma ihtimali ne acaba?
    çünkü arkasında park sensörü var ilk 1000 araca park sensörü hediyeydi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

exfalame burda da karşıma çıktın. Kimse ilanı iyi incelemiyor mu ya araba baz model adam özelliklerden herşeyi işaretlemiş. Gözle görülür olarak benim dikkat ettiğim sis farı olmamasına rağmen sis farı varmış gibi işaretlemiş. Asr yan hava yastıkları filan hepsi bana sallama geldi.

yan hava yastığı var bu arabada.
  • buyuk ıhtımalle yanlıs yazmıstır, hemen bi mesaj attım gercektende yanlıs yazmıs 1.500 km demıs araç..
  • quote:

Orjinalden alıntı: trapezoid

buyuk ıhtımalle yanlıs yazmıstır, hemen bi mesaj attım gercektende yanlıs yazmıs 1.500 km demıs araç..

nası yani ?
  • DELİNİN BİRİ KUYUYA TAŞ ATTI MİSALİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: STRONG 1970

DELİNİN BİRİ KUYUYA TAŞ ATTI MİSALİ

ehuehuehueheuhue :D ya ben renault kia ve hyundai e karşı bi antipatim var bu markaları bi türlü sevemedim abi nedendir bilmiyorum mesela o clio yerine 207 al miss gibi bastınmı kaçıyo durdunmu abs devreye griyo bagaj desen mübarek
  • Dizel olup da az kilometre yapan araç gördünüz mü? Zaten dizel almanın amacı bu. Eğer fazla kullanmayacaksan dizel almanın ne anlamı var? Benim arabam benzinli. Alalı 6-7 ay oldu. 5000 km yaptım. Bunun yerine dizel alsaydım baştan 20.000 YTL fazla ödemem gerekecekti (Passat 1,6-2,0). Sizce iyi etmemişmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resmonse -- 8 Temmuz 2006; 10:54:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: er9en

quote:

Orjinalden alıntı: over and under

Şirket aracı denilen bir kavram var bunlar genelde çok km yapar hani ... Mesela günde 500x30=15000km ayda yılda 180.000 km gayet normal .... Sonrada km 20.000'e çekilip itinayla yeni sahibine satılır

şirketler neden 20.000'de araba satsın ?
    ayrıca bu araba 1 aylık bile değil 1 ayda değişen şirket aracı görmedim ben hiç.

Ben bir aylık satılan birsürü araba gördüm ... Özellikle parası çok olup zevkine uymadığı için satan çok insan gördüm. Herkes senin gibi araba alıp yıllarca binmek zorunda değil ki ? Şirketler arabayı 20.000'de satıyor çünkü km'si az olan arabanın daha değerli olacağını biliyorsundur sanırım

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: er9en

quote:

Şirket aracı denilen bir kavram var bunlar genelde çok km yapar hani ... Mesela günde 500x30=15000km ayda yılda 180.000 km gayet normal .... Sonrada km 20.000'e çekilip itinayla yeni sahibine satılır

şirketler neden 20.000'de araba satsın ?
    ayrıca bu araba 1 aylık bile değil 1 ayda değişen şirket aracı görmedim ben hiç.

Ben bir aylık satılan birsürü araba gördüm ... Özellikle parası çok olup zevkine uymadığı için satan çok insan gördüm. Herkes senin gibi araba alıp yıllarca binmek zorunda değil ki ? Şirketler arabayı 20.000'de satıyor çünkü km'si az olan arabanın daha değerli olacağını biliyorsundur sanırım

sen benim bi arabaya ne kadar bindiğimi nerden biliyosun ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.