Şimdi Ara

Ne Yaparsam Yapayım Ağırlık Arttıramıyorum Bi Girin Bakın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
33.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Allahdiyenspen

quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Onu yiyorum bunu yiyorum diyeceğine, ne kadar protein aldığını hesapla. Protein kadar önemli olan karbonhidratıda unutma. Pre-workout falan kullanma gerek yok bişeyleri yanlış yapıyorsun ondan olmuyor. Antreman öncesi cardio yapıyorsan yapma mesela.

Kardiyo yapmıyorum hocam zaten yağlı değilim iyice kas kaybı olmasın ayrıca cardio testeron seviyesini düşürdüğü için pek sıcak ta bakmıyorum protein ve karb. alımını hesaplamadım ama yeterli aldığımı biliyorum

Bence hesapla, bana yetersiz geldi. Sabah kahvaltın düzgün bi tek o da toz aldığın için yoksa çöp. Tavuk diyosun mesela öğlen veya akşam ama kaç gram vs. Bu sporu yapıyorsun gramlarla hesap yapman gerekiyor, hesapla ona göre duruma bakarsın.

• quote:

quote:

quote:

Onu yiyorum bunu yiyorum diyeceğine, ne kadar protein aldığını hesapla. Protein kadar önemli olan karbonhidratıda unutma. Pre-workout falan kullanma gerek yok bişeyleri yanlış yapıyorsun ondan olmuyor. Antreman öncesi cardio yapıyorsan yapma mesela.

Kardiyo yapmıyorum hocam zaten yağlı değilim iyice kas kaybı olmasın ayrıca cardio testeron seviyesini düşürdüğü için pek sıcak ta bakmıyorum protein ve karb. alımını hesaplamadım ama yeterli aldığımı biliyorum

Bence hesapla, bana yetersiz geldi. Sabah kahvaltın düzgün bi tek o da toz aldığın için yoksa çöp. Tavuk diyosun mesela öğlen veya akşam ama kaç gram vs. Bu sporu yapıyorsun gramlarla hesap yapman gerekiyor, hesapla ona göre duruma bakarsın.

öğlen 250 gr akşam da 250 gr günde yarım kilo paketlerden bitiriyorum kırmızı et de olabiliyor haşlanmış olarak oda bi tabak civarı yiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

öğlen 250 gr akşam da 250 gr günde yarım kilo paketlerden bitiriyorum kırmızı et de olabiliyor haşlanmış olarak oda bi tabak civarı yiyorum

Yeterli o zaman ama antreman sonrası da protein alman lazım akşama kadar bekleme yani, tercihen 1 litre süt ekleyebilirsin en hızlı süt sindiriliyor. Bir de yeterince ağır çalışmıyorsan artmaz ağırlıklar, iyice ağır çalış antreman sonu pertin çıksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Ha bir de ağırlık arttırmak derken bench için 5 - 10 kg ilave edeceğiz varsayıyorum. Yok her iki tarafa da 10 kg takıp toplamda 20 kg ağırlık tek seferde artacaksa o durum başka tabi.

Bişey daha sorcam şimdi hipertrofi antremanlarında omuz bölgesi ile tam zıt çalışma sistemine sahip malum omuz zor kasılan ve yüksek tekrar isteyen bir bölge burayı hipertrofi antremanıyla en verimli şekilde nasıl çalıştırabiliriz diğer bölgeler için(biceps triceps göğüs vs) 3x8.6.4 tekrar aralığı şeklinde uygulamayı düşünüyorum çok mu düşük olur
  • Allahdiyenspen kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz.. bir yıldır bu sekilde calışıyorum gayet güzel sonuclar alıyorum...yukarıda da arkadaşlar soylemişler zaten hypertropy ve ya drop setler yapabilirsin..bu sayede hatrı sayılır ağırlık artırabilirsin....olayın psikolojik saplantıdan çok karbonhidrat eksiğinden de kaynaklı..kaliteli karbonhidrat alımın arttır biraz...
  • CONQUER. kullanıcısına yanıt

Bunu nasıl uyguluyoruz hocam 3 gün üst üst sonra 1 gün dinlenme şeklindemi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.