Şimdi Ara

NE OKUYACAĞIMI BİLMİYORUM LÜTFEN FİKİR BELİRTİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben psikiyatrist yani doktor olmak isteyerek sınava hazırlandım sınav sonucuma göre de iyi illerde tıp tutmadığı için diş hekimliği yazdım ama şu an çok pişmanım merkezi yatay geçişle tıpa geçme imkanım var ama ders çalışmaktan ciddi derecede nefret ediyorum artık 6 sene tıp okuyup üstüne psikiyatri için tusta yüksek bir puan almam lazım ve bunu basarabilecegime inanmıyorum maalesef. Kafam çok karışık ea 70 k sıralamam var 39 mat sayesinde fena olmayan yerlerde psikoloji tutuyor ama neden mf puanıma yazık edeyim diyorum bu sıralamayı yapana kadar ne eziyetler çektiğimi bir ben biliyorum.Keske ea dan sınava hazırlanıp doğrudan psikoloji yazsaydım matematiğim zaten cok iyi kesin derece yapardım diye düşünüyorum ama artık çok geç tekrar sınava hazırlanmaya da psikolojim elvermiyor açıkçası.Su an diste hic mutlu degilim ama en azindan Ankara'da ailemin yanindayim.Tipa geçsem Kastamonu Çorum vb.sehirlere gitmem gerekecek ve orada yapayalniz kalip pisman olmaktan da çok korkuyorum.Artik ne yapacagimi sasirdim.ODTU'ye gecmeyi dusunuyorum ama orada da iyi muhendislikler tutmuyor ve ben beyaz yakali olup sirkette de calismak istemiyorum.Gercekten cok stresliyim ve ne yapacağımı bilmiyorum kendimi taniyamiyor gibiyim lutfen bir fikir belirterek bana yardimci olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En mantıklı gözüken tıpa geçip dişini sıkman

• tıbba geç hocam. bu sene rekor yatay geçiş bekliyorum tıbba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FED76F1B8 -- 10 Aralık 2022; 22:40:10 >
  • psikolojide iş garantisi yok, çok mezun vermeye başladı. Bir de psikiyatride hep aklın kalacak.

• farklı şehir belki iyi gelir sana

• Tokat tıptayım. Ben ne aşırı sosyal ne aşırı asosyal birisiyim. Yalnızlık çekmedim açıkçası. Samsun'dan geldim ben de.Şehir büyükşehirlere göre küçük tabi ama en azından 2-3 haftada bir Ankara'ya gitme gibi imkanın olur çok sıkıntı çekmezsin gibime geliyor. Eğer hedefin psikiyatri ise bu hedefte yürü memnun değilsen bölümü salla gitsin hocam. Ben de Samsun diş ve çevre illerin tıpları arasında kalıp tercihimi tıptan kullanmıştım şu anlık memnunum. Fakültemi de öneririm. Gayet güzel bir binamız var vs.. Sorun varsa özelden sorabilirsin.

• kitap oku

• dıpppa git

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.