Şimdi Ara

Nba Live Mobile 95 GNL Satılık Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

-Hesabın 3.3m taraftar 2.6m coinsi ve 927 nba parası vardır. 50.seviyedir
    -Genel derecesi 95'dir. 96 olmaya az kaldı, resimlerde ayrıntılı olarak görebiliriz
    -Alınacak bir çok en iyi oyuncu vardır zaten yedeklerle de ayrı bir kadro yine kurulur.
    -Gerekli bütün görevleri resimlerde görebilirsiniz farklı bir sorusu olan yorumlara veya özelden sorabilir
    -360 bronz, 319 gümüş ve 200 tane altın kupa vardır.
    Coins satışı düşünmüyorum hesabı çokta pahalıya satmayacağım güncel coins fiyatlarını baz olarak ortalama bir fiyat teklifi sunanlara satmayı düşünüyorum aklımda bir fiyat yok. Teklif verecekler lütfen öldürmeden teklif versinler

GÖREVLER VE SETLER İÇİN
    -99ovr Durant için 1 Doğu 3 Batı olmak üzere 4 parça kalmıştır. (Nba parasını enerji olarak bu etkinliğe harcarsanız muhtemelen bitirirsiniz)
    -Unvan sahipleri için toplamda 3 celtics ve 1 lakers kalmıştır. Love bitmiştir
    -Ödül sahiplerinde 3 sportmenlik ve 1 yıldızlar karması edo kalmıştır. Kawhi bitmiştir(İsterseniz birini daha alabilirsiniz)
    -Uluslararası oyuncularında Towns hariç hepsi hazırdır yani tüm oyuncular ve bayrakları vardır isteyen elit kupaları koyar alır örneğini fotoğrafa koydum. Kyrie bitmiştir (Towns için 15 bayrak gerek)
    -Taraftarın Favorisin de sadece 96 Pierce alınmıştır ayriyeten de setlerde kullanılacak 3 elit vardır.
    -Nba ustalarında Paul ve Green alındı. Diğer oyuncularında sadece KK galibiyetleri kaldı. Fotoğraftan görebilirsiniz
    -LKL setinde Drummond alınmıştır. Diğer oyuncular için verilen görevlerde az kalmıştır
    Aklıma yazacak başka bir şey gelmedi sorusu olan özelden sorabilir. Oyunu oynamıyorum genellikle lig maçları için giriyorum yoksa çoğu etkinlikte şimdiye bitmişti

• Güncel ++
  • Alanın ne işine yarıyacak merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son durum ne
  • Slm ben hesabi alacmda ne kadar satiyorsn bana done bilir msn bu benim numaram 05343818833 alcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah 1 coins alımı için ilgilenen pm atsın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.