Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tyrant1907

quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Hornets o kadar sempatik geliyor ki desteklemek istiyorum ama adamlarda değil şimdi önümüzdeki 3 5 sene için bile potansiyel yok. 76ers dışında genç potansiyelli takım öneriniz var mı, Bulls şuan ne alemde mesela?

Timberwolves'u öneririm. 2-3 sene içinde NBA'in en önemli yıldızı bence Wiggins olacak, onun yanında Towns gibi müthiş bir uzun ve butler gibi bir atlet var. Önümüzdeki sezonlarda batıyı domine edebilecek bir çekirdeğe sahipler. 1-2 veteran takviyesiyle çok iddalı olurlar

Kevin Garnet :(

• Chicago şaka gibi bir takım olmuş bu sene, hücumda sudan çıkmış balık gibiler kimse ne yapacağını bilmiyor, en iyi oyuncuları konumunda şu an robin lopez var; ki kendisi hiçbir zaman 4. adam olmaktan öteye geçti mi emin değilim. Tanking yapıp, son sıralarda bitirip draft kovalamak öncelikli amaçları olacak belli ki.

Toronto'da CJ Miles yedekten gelip çok iyi oynuyor, hazırlık maçlarında da izlemiştim sonunda adam gibi bir takımda oynama fırsatı buldu, bu şekilde giderse yılın 6. adamı için önemli aday olur. Toronto Lowry / Derozan isolation oynamaktan vazgeçip düzgün pas yapmaya top çevirmeye başlamış daha zevkli oynuyorlar artık

OKC'de new york'u beklendiği gibi farklı yendi

• Chicago Bulls: Geçen Seneki Philadelphia
  • Hayatımda hiç fantezi spor oynamamıştım, geçen kaan kural'ın videosunu izleyince şu işe bir el atayım dedim. düşündüğümden daha zevkliymiş, 2 tane takım kurdum kendime

NBA Genel Sohbet KonusuNBA Genel Sohbet Konusu

• Kral yine yürüyerek yargı dağıtmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • New york'un çaylak guard'ı frank ntikilina sakatlanmış

Chris paul'de sakatlanmış, 4 haftaya kadar yok

Sezon başlayalı 1 hafta bile olmadı ama bir sürü sakatlık var

NBA Genel Sohbet Konusu
  • cavs, wariors, thunder üçü de malubiyet almış

• quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeable

cavs, wariors, thunder üçü de malubiyet almış

Warriors yenildide diğerleri satmış bildiğin klasik o kadar fark olmaz periyotlara bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Ekim 2017; 11:37:23 >
  • golden state kötü başladı. curry ve durant maç sonunda oyundan atıldılar

• Bu akşam 22:30'da Atlanta - Brooklyn maçı var, düşük seviye takımlar ve Brooklyn nerdeyse hiç savunma yapmıyor ama erken olduğu için biraz bakılabilir goatdee ve vipboxtv'de genelde güzel yayın oluyor

• Timberwolves

• Bogdanovic 12 sayı, 3 asistle başlamış. Sacramento kaybetmiş ama 25 dakika süre almış olması beni sevindirdi. Olacak olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Hayatımda hiç fantezi spor oynamamıştım, geçen kaan kural'ın videosunu izleyince şu işe bir el atayım dedim. düşündüğümden daha zevkliymiş, 2 tane takım kurdum kendime

NBA Genel Sohbet KonusuNBA Genel Sohbet Konusu

Nasıl üye olabiliyoruz?

• Espn'in sitesine girip kayıt olmanız lazım, daha sonra fantasy basketball sekmesine tikliyorsunuz. Genelde akşam saatlerinde daha kalabalık oluyor, öğlen biraz tenhadir.

Benim gördüğüm iki çeşit oyuncu seçme şekli var, "snake" ve "auction". Auction olan adı üstünde açık artırma usulü biraz uzun sürüyor, snake olanı NBA drafti gibi herkes sirasi geldiğinde istediği oyuncuyu takımına seçiyor. Espn fantasy uygulamasi da var Android için, kurduğum takımı ordan kontrol ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 24 Ekim 2017; 12:45:10 >
  • NBA'de en sevmediğiniz olmasını istemediğiniz, tiksindiğiniz takım..

http://www.strawpoll.me/14229856
  • NBA yönetimi, maçın hakemine ağızlığını fırlatan Stephen Curry'e en üst seviye olan $50.000 para cezası verdi.

NBA Genel Sohbet Konusu

Çerez parası.

Ben her maç fırlatırdım en yüksek buysa.

• Cleveland çok kötü savunma yapıyor ilk çeyrekte 4-5 tane bomboş basket yediler
  • cleveland brooklyn'e kaybetti, minnesota'da indiana ve detroit gibi iki düşük seviye takıma üst üste fark yiyerek kaybetti.

toronto'da golden state'i baya zorladı ama sonunu getiremediler. toronto'yu seviyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 26 Ekim 2017; 14:9:19 >
  • wodausa dan alışveriş yapan oldu mu arkadaşlar ? Nasıl kaliteleri ?
  • Valla iyi satıyorlar maçları ne deyim yenilmek için yapmadıkları nane kalmadı top kayıplarından anlayabilirsiniz.Hele Houston son dakika Gordon'un 3'lüğü ile maçı aldı ilk yarıyı da Harden 3lükle almıştı.

Hele Dallas maçı ayrı bir komediydi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.