Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizlerinin üstüne atiyor gerçekten kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthony Davis bu aralar inanilmaz formda. Ah be keske su adami daha iddiali bir takimda gorebilsek

• NBA Genel Sohbet Konusu

• Wade bu yaşta Miami'ye hala maç kazandiyor

• NBA gerçekten çok sıkıcı hale geldi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan21

Anthony Davis bu aralar inanilmaz formda. Ah be keske su adami daha iddiali bir takimda gorebilsek

Davis 2 seneye dünyanın en iyisi olacak. 2019'da kontratı bitiyordu sanırım. GSW veya Rockets'a
  • Valla Boston taraftarı olarak kendisini Boston formasıyla görmek isteriz ama olur mu bilmem. Al Horford gider de yerine gelirse baya güzel olur

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünyanın en iyisi be umarım bir yüzük daha takar bırakmadan
  • Utah jazz inanılmaz formda...

Pelicans play off yapamaz diye korkuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Utah jazz inanılmaz formda...

Pelicans play off yapamaz diye korkuyorum.

Utah bu sene gerçekten iyi ya, temiz bir sutorleri olsaydi su anda net ilk 8 icindeydiler. Rodney Hood iyiydi ama adam müzmin sakatti pek verim alamadılar

• Jazz takvimi de baya kolay po yapıcaklar bence. Pelicans değilde wolves po dışı kalabilir takvimleri zor baya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boston - Houston maçı güzel oluyor. Boston güzel oynuyor şimdilik en son Cleveland'a fena toslamişlardi.

Capela 1 ya da 2 sezon sonra Steven Adams seviyesine çıkacakmış gibi

• Yarış iyice kızıştı bence Batı'da Clippers ve Nop dışarda kalır Davis şuan inanılmaz oynuyor ama Utah inanılmaz ivme yakaladı bakalım doğuda da Detroitin play off yapacağını düşünürdüm Griffinden sonra ama bugün Miami maçımdan sonra fikrim tamamen değişti dışarda kalırlar diyorum

• Hakemlerin yumuşaklığı çileden çıkarıyor bazen insanı teknik çalmaya yer arıyor herifleri

• Batı çok çekişmeli. 3-10 arasındaki tüm takımları 4 maç ayırıyor. Warrior ve Rockets hücum olarak diğer takımların çok üzerinde. Konferans finalleri ikisi arasında geçer bence. Pelicans, Davis'e bakıyor. Davis inanılmaz formda. Cousins sakatlanmasaydı çok daha iyi bitirebilirdi konferansı. Davis, formunu devam ettiremezse yarış dışı kalırlar. Şuan Spurs'un de playoff dışı kalma şansı var. Kawhi dönmezse playoff'a kalsalar bile varlık gösteremezler. Belki seneye yeni bir dönem açılır onlar için. İlk 8 dışında Lakers'ın son performansı iyi. Takımda süperstar eksikliği olmasa playoff yaparlar derdim. Belki sürpriz olabilir.

Doğuda ilk 8'de sürpriz olacağını sanmıyorum. O yüzden yazmıyorum bir şey.

Şampiyon Rockets'ım, MVP Harden diyebileceğim bir sene olur umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sabah Cleveland Detroit'i yenerken Larry Nance Jr çok büyük oynadı. Mevkisi olmamasına ve kısa boyuna rağmen pivot oynatılıyor ve bugün ligin en iyi pivotlarından Andre Drummond karşısında üstün oyun oynayarak maçı 22s 15r %60fg ile bitirdi.

• Maçları nereden izleyebilirim acaba? Herkes ücretli NBA üyeliği mi kullanıyor

• They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    reddit/ nbastreams'den izliyorum, genelde buffstream, wiseguys gibi yayıncıların linkleri sorunsuz çalışıyor bende

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.