Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enki

PG13, Nets ve Memphis Grizzlies maçlarında neden oynamadı. Bilgisi olan var mı?

Ufak calf sorunu yüzünden rehabilitasyon görüyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 11 Aralık 2017; 15:20:5 >
  • Machiavelli. kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nba de boyalı alan yokki herkes üçlükçü olmuş.Potayı savunan oyuncular bile dışarıda savunuyor.İçeri penetre eden turnikeyi bırakıyor.Nerede o eski sert Nba...
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Nerde o eski Detroit...
  • QuarisTR kullanıcısına yanıt
    vay be, billups - rip - prince - sheed - big ben

ilk izlediğim final spurs - new jersey serisiydi ama adam gibi izlediğim, aklımda yer tutan final detroit - lakers'tı. 2005-2010 arası basketboldan hep daha çok zevk aldım
  • Adamlar LAkers'ı 3. maçta 68 sayıda tutmuş takım.Savunmaları inanılmazdı.Şimdi o sayılar imkansız.Bu sene finaller 110 sayı ortalamayla bitmişdir rahat.
    Bide 2008-2010 Boston savunması oda inanılmazdı.Mükemmele yakın savunmaları vardı.
  • 2010'dan sonra nba bitti artık. Maalesef bunu bitiren de D'antoni ve Phoenix'in 5 kısalı saçma sapan basketbol tarzı oldu.
  • James Harden efsane oynuyor ya
  • Houston Rockets bu sezon Chris Paul'un oynadığı her maçı kazandı.(toplam 13 maç)

• Cedi osman 10 sayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

Houston Rockets bu sezon Chris Paul'un oynadığı her maçı kazandı.(toplam 13 maç)

Paul ve Harden mükemmel ikili oldu. Bir de LeBron gelirse off off

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kobe formalari emekliye ayrildi 2 forma birden

Nba nin en overratedlerin biri benim gozumde ilk 5 a giremez ilk 10 da tartismali mj lebron bill russel kareem duncan magic lary bild wild chembarlain hakeem felan onunde unuttugum bile vardir belki

Son 2 sezonu zaten fiyasko yuzde 40 in altinda sut atti

Nba en cok sayi atan ilk 10 içinde yuzdesi en dusuk oyuncu

Mj nin yuzdezi yuzde yuzde 49 lebronun yuzde 50

Kobenin yuzde 44 26200 sut kullanmis lebron 21500 sut sut ile aralarinda sayi farki 3000 den bile az 3 sayilik da bile lebron 4463 sutta 1536 iken kobe 5.546 sutta 1827 isabet bulmus

Buyuk ihtimal lebron daha az sut ile kobeyi her alanda geçecek

Sampiyonluk yolundan gidenler ancak komik olur sampiyonluk payi yuzde 50 takimdir kobeni 3 sampiyonlugunu shaq aldi

• Shaq sonrası dönemde iki final kazanan takımın mvp'siydi sonuçta, overrated olduğunu düşünmüyorum. Shaq miami'ye gittikten sonra onu da Dwyane Wade taşıdı. İlk 10'a rahat girer bence Kobe. 35 yaşında 38 dakika oynamış 27 sayı atmış bir adam.

İzlemesi çok zevkliydi, tek sevmediğim yanı bencildi, elinde top tutmayı aşırı derecede seviyordu. Üzerine 3'lu sıkıştırma gelirken bile boştaki adama pas vermek yerine şut attığı pozisyonları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Shaq sonrası dönemde iki final kazanan takımın mvp'siydi sonuçta, overrated olduğunu düşünmüyorum. Shaq miami'ye gittikten sonra onu da Dwyane Wade taşıdı. İlk 10'a rahat girer bence Kobe. 35 yaşında 38 dakika oynamış 27 sayı atmış bir adam.

İzlemesi çok zevkliydi, tek sevmediğim yanı bencildi, elinde top tutmayı aşırı derecede seviyordu. Üzerine 3'lu sıkıştırma gelirken bile boştaki adama pas vermek yerine şut attığı pozisyonları var.

Hocam son 2 yil yuzde 37 38 ile atiyordu

Takimlar yuzde 42 ile 48 arasi atiyor

Yani zarar verme konumuna geliyorsun artik

Attigi sayinin onemi yok

Son yillarinda 1000 sut atip 1000 sayi yapti

40 atista 40 sayi kotu bir istatistik

mesela kd gecen sene 40 sayiyi 30 atista ulasiyordu lj 26 atis deneyip 40 sayi yapiyordu

Ovarrated derken tabiki efsane olduğunu yadsimiyorum ama los angelas gibi bir takimda oldugu icin efsaneligi abartiliyor

Mj den sonraya koyan var

• gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Evet bende o yüzden 35 yaşına kadar dedim, 35'ten sonra sakatlandı 3 sezon doğru düzgün oynayamadı.

• 20:00'de Philly - New York maçı varmış, izleyelim bakalım

• isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    yarınmış, bugün maç yok bende yayın neden başlamıyor diyorum
  • Bu gece

👑 vs 🐍

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.