Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine ne yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Hocam Leonard'ın 2-3 hafta daha oynamayacağını düşününce Zaza'ya sallıyorum. Ne yapayım?! 7 aydır sakat
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    Evet uzun sürdü baya, parker geri dönmüş galiba, patty mills tırışka oynuyor bu sezon parker 36 yaşında da olsa rotasyonu iyileştirir en azından
  • Lakers karşılaşmasında sol dizinden sakatlanan Blake Griffin'in sahalardan 2 ay uzak kalacağı açıklandı.
  • Fantezi takımımın içine ettin Griffin

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Fantezi takımımın içine ettin Griffin

son 3 sene 2 kez bendeydi griffin. ligde zor tututndum. bu sene almayacagım dedim az daha gene alıyordum

allah korudu bu sene :P geçmiş olsun. fantasy de alınmayacak oyunculardan biri
  • Harden mvp asın bayrakları

• 34 yaşında hala bunu yapıyor

NBA Genel Sohbet Konusu
  • quote:

34 yaşında hala bunu yapıyor

NBA Genel Sohbet Konusu

helal diyorum valla :)

takımda pg yok adam assıst manyagı oldu :P
  • quote:

34 yaşında hala bunu yapıyor

NBA Genel Sohbet Konusu

Şu çöpü atma buraya . Doğu konferansında yeteneksizlere karşı ben de 30 sayı atarım.
    Edit: % 75 fg ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 5 Aralık 2017; 11:34:8 >
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Point guard olsa da oyun kurucu hep LeBron zaten, Philadelphia'da Ben Simmons, Golden State'de Zaza dışında herkes oyun kurucu zaten Artık en az 2 oyun kurucusu olmayan takımlar mümkün değil başarılı olamaz

• Link falan? :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unchangeable kullanıcısına yanıt
    vipboxtv.me'den izliyorum ben genelde. !yumtv linklerinde hem ev sahibi hem deplasman takımı için yayın var. orda sorun yaşarsan r/nbastreams'e geçersin ya da direk ordan bak keyfine göre

uzun süredir maç izlemiyordum yarın serbest günüm philly - lakers maçına kalktım güzel geçse bari, yılın çaylağı yılın balonuna karşı

NBA Genel Sohbet Konusu

• TNT yayınlıyormus maçı , Kevin Harlan, Reggie Miller anlatıyor güzel

• ingram bildiğin küçük durant. o soğukkanlılık nedir. lonzo yavaştan ısınmaya başlıyor ama şu babasından bir şekilde kurtulması lazım yoksa yazık olacak. kuzma ilk 5 başlamalı nance'in yerine.

paul george bu okc'yle sözleşme falan uzatmaz seneye lakers'ta diyebiliriz

• GINOBILI
  • Lebron aciklamasi cok gercekti

Benim yaptiklarim insanlara siradan geldi diyor

Suan lebron gibi bir oyunu kevin durant oynasa veya kahwi yapsa

Acik ara mvp olurdu

Ama lebron yapinca harden goze batiyor ya da x oyuncu

Adam bu sene boyali alandan yuzde 78 ile bitiyor en iyi shaq bile bu bitiricikte degildi ki lebron pota altinda pas alip da bitirmiyor onun kolay basketleri sadece fast break oluyor

Simdidn Nba nin gelmis gecmis en iyi ilk 2 basketbolcusundan biri

Mj kendi doneminde efsane fakat bu nba de ucluk atmayi bilmeyen oyuncu asla efsane olamazdi

Oyuncularin O zamanin oyununa entegre olmasindan dolayi mj nin sucu yok belki bu donemde gelse oyununa 3 sayilik oyunu ekleyip gelirdi ama oyuncu bazinda ve yetenek anlaminda bakarsak mj belki daha buyuk efsane ama lebron daha iyi oyuncu cunku basketbol gelistikce oyuncularda gelisiyor ve bunun en buyuk ornejini de lebronda goruyoruz

Phi gibi genc bir takima gidip o takimi da sampiyon yaparsa misyonunu tamamlamis olur cunku lebron gidene kadar doguda sampiyon olmalari imkansiz

Lebron tek basina takim suan clevendden lebronu cikarin
    Calderon jr crowder love thompson 5 i ile ne yapabilir clevend? Playoff dahi yapamaz net soyluyorum

Ayrica dogu ile bati arasindaki eskisi gibi fark da yok
    Bugun timberwolves bati da 4. Ama wizards detroit vs cok daha sert ve guclu takimlar hatta bucks
    Asagidaki takimlara bakalim dogu ne kadar cop de olsa bati ninda farki yok
    Dallas
    Kings
    Clipers
    Suns
    Vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 9 Aralık 2017; 16:4:34 >

• PG13, Nets ve Memphis Grizzlies maçlarında neden oynamadı. Bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.