Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu | 2019 NBA CHAMPIONS TORONTO RAPTORS ! #WeTheNorth

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.422
Cevap
22
Favori
50.902
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> NBA Genel Sohbet Konusu | 2019 NBA CHAMPIONS TORONTO RAPTORS ! #WeTheNorth
Giriş
    1074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Kawhi, LA'de büyümesine rağmen Lakers'ı sevmez, Clippers tarafındaydı. LeBron ile bir sorunu yok ama yine de Clippers'ı alacak.

4th pick Lakers için çok iyi oldu. Pelicans hazır 1st pick almışken rebuildinge gidecekler. Lakers kendi draft hakkını verip AD'i alabilir. Pelicans da Seattle'a satılır. İşte şimdi Dünya basketbol tarihinin en büyük takımı için geri dönüş zamanı.

Alıntıları Göster
    Lakers’ı sevmiyorum diye bir açıklaması hiçbir zaman olmadı basında da böyle bir söz hiç geçmedi .

Bir oyuncu Los Angeles şehrine gidecekse herkes Lakers’ta oynamak ister bunun sebeplerini zaten herkes biliyor NBA’in en büyük pazarı en başarılı takımı tarihi şampiyonluklarla dolu . Clippers zaten Los Angeles’ta ne işi var anlamış değilim gitsin Las Vegas’a orada takım ihtiyacı da var herkes için iyi olur .

Pelicans Seattle’a taşınsa gerçekten çok iyi olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    250 Mesaj

Basit Lakers in elinde devisı alacak oyuncu yok.davisi almak için verdiğin oyuncunun genç olması yeterli mi sizce.lakersteki gençler yetersiz hiç birinden cacık bile olmaz.dördüncü draft sırasida bana göre çokta cazip degil.daha iyi teklif mutlaka gelecektir.Tabi bu benim kendime ait görüşümdür.ben altını tenekeyle değişmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Doğruya doğru. Davis’in değeri bunun çok üzerinde. Ama sırf büyük pazara oyuncu vermemek için Pelicans’ı davranışı çok yanlış.

lakers ve chicaco bulls favorim :)
    |
    |

Pelicans görüşmeleri her seferinde tıkıyor. Lakers’ın pickinin önemli olmadığını düşünüyorlarmış.

Doğruya doğru. Davis’in değeri bunun çok üzerinde. Ama sırf büyük pazara oyuncu vermemek için Pelicans’ı davranışı çok yanlış.
    Knicks 3. sıra verirse Lakers işi yatacak o yüzden bekliyorlar.

Draft çöp bu sene 4. sıranın hiçbir anlam ve önemi yok. Olsa zaten Lakers vermez.

|
    |

Orijinalden alıntı: MambaVino

Vardır ama en iyisi orası oradan şaşmayın .

Alıntıları Göster
    Ben ordan izleyemiyorum ki. 50mbit internetim var. 5sn de bir donuyor nbastreams. Bir tek bu sitede donuyor, baska herhangi bir yerden bir sey izlerken sorun yasamiyorum.

Baska site buldum Ayni kalitede, Donmayan.

Nbastreams de benim yasadigim sorunu yasayan varsa atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 16 Mayıs 2019; 13:16:43 >
    Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Lanaya-

Ben ordan izleyemiyorum ki. 50mbit internetim var. 5sn de bir donuyor nbastreams. Bir tek bu sitede donuyor, baska herhangi bir yerden bir sey izlerken sorun yasamiyorum.

Baska site buldum Ayni kalitede, Donmayan.

Nbastreams de benim yasadigim sorunu yasayan varsa atabilirim.

Alıntıları Göster
    Ben de oradan izliyorum hiç şuana kadar donma yaşamadım . Maç zamanı ripple ile başlayan TNY veya ESPN intl . Olan linke tıklayın .

|
    |

Redditteki linkler sorunsuz çalışıyor

|
    |
    -Lanaya- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pelicans görüşmeleri her seferinde tıkıyor. Lakers’ın pickinin önemli olmadığını düşünüyorlarmış.

Bundan önceki GM’leri bunu yaptı Pelicans sahipleri Lakers ile takası yapması istemesine rağmen yapmamış , takas dönemi bittikten sonra bu yaptığı yanlıştan dolayı o GM’i kovup bunu getirmişlerdi . Şu andaki olayları pazarlık stratejisi yani direk red etme istememe söz konusu değil demek istedikleri sadece bir hak bir oyuncu ile masamıza gelmesinler . Zaten Lakers da Ball+4.sıra pick ile almayı düşünmüyordur . Ball+İngram+Hart+4.Sıra Pick ile Davis takası tamamlanır .

|
    |

Orijinalden alıntı: MambaVino

Bundan önceki GM’leri bunu yaptı Pelicans sahipleri Lakers ile takası yapması istemesine rağmen yapmamış , takas dönemi bittikten sonra bu yaptığı yanlıştan dolayı o GM’i kovup bunu getirmişlerdi . Şu andaki olayları pazarlık stratejisi yani direk red etme istememe söz konusu değil demek istedikleri sadece bir hak bir oyuncu ile masamıza gelmesinler . Zaten Lakers da Ball+4.sıra pick ile almayı düşünmüyordur . Ball+İngram+Hart+4.Sıra Pick ile Davis takası tamamlanır .

Alıntıları Göster
    Lakers daha kimi verebilir ben tahmin edemiyorum. LeBron hariç tüm takım verildi neredeyse. Davis olmasa bile iki tane all-star oyuncu alınmalı. LeBron da 35 yaşına geldi. 1 sezonu gitti. Böyle oynayacağı 2 sezon kaldı. Bu sezon yanına iyi oyuncular koyulmaz ise geçmiş olsun.

• Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Lakers daha kimi verebilir ben tahmin edemiyorum. LeBron hariç tüm takım verildi neredeyse. Davis olmasa bile iki tane all-star oyuncu alınmalı. LeBron da 35 yaşına geldi. 1 sezonu gitti. Böyle oynayacağı 2 sezon kaldı. Bu sezon yanına iyi oyuncular koyulmaz ise geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    O teklifi zaten Pelicans sahipleri kabul etmişti ama o dönemki GM Lakers düşmanlığından vermedi başka açıklaması yok . Ama bu durum Lakers için hayırlı oldu çünkü böylece 4. Sıra pick takıma geldi ve artık pakette Kuzma olmayacak yani Lakers Kuzma’yı tuttu diyebiliriz .

|
    |

• Yarbay
    2391 Mesaj
    Portland kadar rezil oynayan takim görmedim bunlar nasil geldiler buralara kadar?
    |
    |
    Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
  • Çavuş
    97 Mesaj
    GSW, Durantsiz de şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu gösterdi. Seneye Durant'in ayrılması tek başına bir şey değiştirmeyebilir. Yeni süper takımlar çıkmadığı sürece GSW'yi sadece yaşlılık durdurur.

serbest piyasadan bir allstar gelecek. durant ile dmc olmayacak önümüzdeki sezon. lakin benchi güçlendirmeleri lazım.
    |
    |
    Coffee Lake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Lillard sanki zorla oynuyor gibi. 4-0 biter bu seri
    Nuggets serisi onları çok yordu. Dünkü maçı kazanamadılarsa daha da maç kazanamazlar.
    |
    |

|
    |

Ankara Web Tasarım
SEO
son dakika
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.