Şimdi Ara

NBA Elite 11 ### ANA KONU ###

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun çıkış tarihi bilinmeyen bir tarihe ertelendi

http://www.youtube.com/watch?v=lPzYEoZqN1U&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manavus -- 28 Eylül 2010; 11:38:56 >

• Aranızda NBA 2K serisinden sıkılıp, daha sağlam bir basketbol oyunu isteyen bir çok arkadaş oldugunu biliyorum....

NBA ELİTE 11, çok da bir çözüp olacakmış gibi durmasada tercihimi bu sene bu oyundan kullanmak istiyorum...
    Demoda oynanış biçimi hoşuma gitti, oyuncular daha kontrol edilebiliniyor.
    Basket atış şekli yada savunma(basketbol oyunlarında hiç yapılamaz) veya teknik hareketlerin yapılışı hoşuma gitti.
    Karmaşık olmayan,daha oynanabilir,dinamik bir oyun gibi geldi.
    Ayrıca lag proplemleri yaşanmaz,hantal bir menüsü ve oynanış biçimi olmaz diye düşünüyorum.
    Oyunu nerdeyse sadece ve ile oynanıyor gibi,pek fazla bir tuşa gerek kalmıyor.
    Oyunda blok yapmak ve topu çalmak oldukça zevkli ve kolay olmuş.Topu ister istemez oyun kurucu taşımak zorunda kalıyor..
    Daha eğlenceli bir oyun olmuş gibi geldi...

Ayrıca NBA Jam'e bazı özellikleri kısıtlı olarak NBA Elite 11'den çıkan kod ile ulaşabileceğiz.

Ama demoyu oynarken bana arcade oyun gibide geldiğinide söylemeliyim,ayrıca koşma yok gibi...
    Adam geçmekde oldukça zor olmuş,topu çalmak çok kolay olmuş...
    Oyunda paslaşma hissini pek yaşayamıyorsun,ve hantal kalıyor.
    Oyun bazen gerçek basket oynadıgın hissini versede,oyunda tıkandığını ve istetiğin oyunu oynayamadığını hissediyorsun.Eksik birşeler var gibi...
    Oyundan arcade oyunlarda oldugu gibi kısa sürede sıkılacağımızı düşünüyorum.

Not: Basket oyununlarında niye 4 arkadaşımla online 2-2 (tek pota) oynayamıyorum, deli oluyorum.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manavus -- 28 Eylül 2010; 2:13:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Manavus

Aranızda NBA 2K serisinden sıkılıp, daha sağlam bir basketbol oyunu isteyen bir çok arkadaş oldugunu biliyorum....

NBA ELİTE 11, çok da bir çözüp olacakmış gibi durmasada tercihimi bu sene bu oyundan kullanmak istiyorum...
    Demoda oynanış biçimi hoşuma gitti, oyuncular daha kontrol edilebiliniyor.
    Basket atış şekli yada savunma(basketbol oyunlarında hiç yapılamaz) veya teknik hareketlerin yapılışı hoşuma gitti.
    Karmaşık olmayan,daha oynanabilir,dinamik bir oyun gibi geldi.
    Ayrıca lag proplemleri yaşanmaz,hantal bir menüsü ve oynanış biçimi olmaz diye düşünüyorum.
    Oyunu nerdeyse sadece ve ile oynanıyor gibi,pek fazla bir tuşa gerek kalmıyor.
    Oyunda blok yapmak ve topu çalmak oldukça zevkli ve kolay olmuş.Topu ister istemez oyun kurucu taşımak zorunda kalıyor..
    Daha eğlenceli bir oyun olmuş gibi geldi...

Ama demoyu oynarken bana arcade oyun gibide geldiğinide söylemeliyim,ayrıca koşma yok gibi...
    Adam geçmekde oldukça zor olmuş,topu çalmak çok kolay olmuş...
    Oyunda paslaşma hissini pek yaşayamıyorsun,ve hantal kalıyor.
    Oyun bazen gerçek basket oynadıgın hissini versede,oyunda tıkandığını ve istetiğin oyunu oynayamadığını hissediyorsun.Eksik birşeler var gibi...
    Oyundan arcade oyunlarda oldugu gibi kısa sürede sıkılacağımızı düşünüyorum.

Not: Basket oyununda niye 4 arkadaşımla online 2-2 (tek pota) oynayamıyorum, deli oluyorum.....

http://www.youtube.com/watch?v=OJxyODxpbII&NR=1

• Ön inceleme on numara olmuş eline sağlık paşa.
  • ertelemeleri iyi olmuş çok dandikti demo
  • konuşmaya değmez 2k serisinin yanında......
  • arkadaşlar elite 11le 2k11 in demosunu oynadım basketbol oyunlarına hiç bakmam ama elite 11 deki yeni sistem hoşuma gitti koşmanın olmaması paslaşma gereği duymadan direk potaya gidebilme ve 1e 1de adam geçme olayları olmamış ama farklı bir deneyim yaşatıcak gibi tutorial bölümündeki bar ı oyun içinde açabiliyosak daha da güzel olucak bunu açmanın bi yolu varsa söyleyebilir misiniz?
  • Oyun oynadıkça öğrendikçe zevkli geliyor...Herşey çok güzel ama kötü yanları var köyü yanlar az ama öz ne yazıkki.Ne bunlar:
    -Grafikler live 10'dan daha kötü
    -Oyundaki setler çok hantal
    -A.I.Bazen aptalca şeyler yapıyor
    -Oyunu çözmesi kolay...
    -Smaçlar çok saçma alley oop'ların çoğunu adam önünde 2 kişi varken tamamlıyor.

Nba jam çük büyük bir artı.Sanırım online olarak jam takılabilicez.Ve nba jam'de bosslarda var.Ancak 2k gibi güçlü bir simulasyonun yanında bu şekilde grafiklerle zor.Ertelenmesi iyi olmuş çünkü herkes dalga geçiyordu.Umarım kısa sürede çok iş yaparlar.Geç kalırlarsa istediklerini yapamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TidusFF -- 29 Eylül 2010; 0:36:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.