Şimdi Ara

NBA 2K24 | Kobe | 8 Eylül (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
17
Favori
4.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasımı beklemek lazım black friday olayını. Bir oyuna 1500 TL vermem. Kasımda 600-700 e düşer

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mamba Edition'ı aldım. Her yıl SF oynarım. 2K22'de PF oynamıştım. PG oynamak istiyorum, ikon pas olayını da çok seviyorum. Gözü kapalı oynar hale geldim. Bir sürü PG buildi çalıştım ve test ettim; galiba vazgeçtim. PG açtığımda içeride çok zayıf kalıyorum. Oyunda bu kadar ezilmeyi göze alamam. Hem çok fazla PG oynayan var. Biraz farklı pozisyon ve build daha iyi olur diye düşündüm.

Tekrar PF mi açsam dedim, o da içime sinmedi. Geldiğim noktada iki SF buildi ile bir SG buildi arasında kaldım. SG buildine çok ısındım, 8-9 HOF badge listelendi. Kaçını açabilirim bilmiyorum. 6'9'' SG buildine yakınım şimdilik. Birden fazla build ile oynamayı sevmiyorum. SG açmak mantıklı mı? Ağırlıklı olarak park oynayacağım. SG ve Center buildleri genelde tercih edilmiyor.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Hocam myteam'e girdinmi.action house kalkmis mı bakabilirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt

Kalkmış gibi hocam, menüde bulamadım. Kartlarda da Auction House'a gönderme seçeneği çıkmıyor. Hatta bokunu çıkarmışlar, sezon ödüllerini de base ve premium diye ayırmışlar.

• Oyunda auction house yok bunun yerine player market var.2k listeliyor oyuncuları.satmak istediğinde ise %60 kesinti yapıyor ve sadece quick sell yapabiliyorsun.Eğer MT kazanmak kolay fiyatlar daha makul olursa sistem işler ama bu haliyle oyunun başında işlevsiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beraber myplayer oynamak isteyen ekleyebilir 2 kisiyiz 1 eksigimiz var psn: omereyiz12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danavar5 -- 9 Eylül 2023; 1:34:53 >
  • NBA 2K24 - "See You On The Court ⛹️" Launch Trailer | PS5 & PS4 Games

PlayStationyoutube
    The future of hoops has arrived. Pick your team and experience next-level gameplay, only in NBA 2K24 #ps5 #ps5games #ps4 #ps4games #nba2k24
    https://www.youtube.com/watch?v=CZma2uJDnYI
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt

kalkmış aga myteam bitmiş artık oynanmaz. fifaya geri dönecegim gibi

• coobain kullanıcısına yanıt

Bu olay beni de çok soğuttu oyundan.üstüne birde zamlar.bi keyfimiz vardi o da kaçtı

• Face Scan yapabilen var mı? %50’de kalıyor.

• mhasal kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım hocam. Her sene cuk oturtuyorum ben :) Tek seferde oldu, herhangi bir hata almadım.

Ya benim gibi %50’de takılan çok kişi varmış. Taktiğiniz nedir

Muhtemelen düzeltilecek bir sorundur, biraz bekleyin isterseniz. Benim şans :) Geçen sene MyNBA2K uygulaması hemen çıkmamıştı. Dün hemen çıktığını görünce gündüz gözüyle fotoğraf çekilip yükledim.

Hocam oldu benim de. Işık faktörü sanırım önemli baya aydınlık çektim bu sefer kabul etti. Teşekkürler

Farkında olmadan yardımcı oldum herhalde. Işık önemli evet, ben hep gün ışığında çekiyorum o yüzden. Sevindim hocam.

• Merhabalar herkese bir fikrinizi almak istedim hepinizin hayatımda hiç nba oyunları oynamadım bu yeni çıkan nba2k24 ü almayı düşünüyorum ama öğrenme açısından nerden hangi modddan başlayacağımı bilemedim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdi den hepinize iyi günler diliyorum.

• Arkadaslar parkta hala bir kisi eksigimiz var ratingler 84 ve 80 beraber oynamak isteyenler
    Eklesin psn : omereyiz12

• Ayarlarda şu tuş şunu yapıyor gibisinden gösterge ekranı yok mu ben mi bulamadım ?

• Cans90 kullanıcısına yanıt

Hocam oyun çok pahalı, izlediğiniz videolar sizi çektiyse alın. Sonra pişman olmayın. Oyun çok komple bir oyun. NBA 2K serisi genel olarak böyle oluyor. İnsanlar offline modları hep aynı diye eleştiriyor. Ama asıl eğlencesi online tarafta.

En kolay öğreneceğiniz MyCareer modu olur. Çünkü tek adamı yönetiyorsunuz. Tek adamı yöneterek oynayınca 5v5, 3v3 gibi modlarda oynamak biraz zor olabiliyor. Sansınıza bu sene bazı sistemler değişmiş. Karakteri oluşturup sonra pişman olmamak için çok iyi düşünmek ve karar vermek gerekiyor. Oyunun Mamba Edition versiyonundaki 100K vc ile karakteri en fazla 75-76 yapabiliyorsunuz. Sonrasında çok oynamak ve vc kasmak gerekiyor. Ya da oyun parasına yakın para basıp 85-86 yapacaksınız. Çok fazla detay var. Rozet sistemi bu sene değişmiş, rozetler çok önemli. Bunca yıllık NBA 2K oyuncusu olarak çözemediğim çok şey var. Ama çok vakit isteyen bir oyundur. Öyle yarım saat, 1 saat oynarım diyorsanız o kadar para vermeye gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.