Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
5
Favori
30.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şagop

Yukarıda arkadaşların yazdığı nedenler yüzünden oyunu 5.gün satmıştım. Hala da değişen birşey yok demek ki. Yazık güzelim oyun ne hale geldi.

Basketbolu bilmeyen insan da değilim. Hof da oynuyordum 2k14-15-16-17-18 farketmez. Ama bu 19’da all starda bile sinirim bozuldu. Tekrar almayı gerektirecek birşey yokmuş demek ki hala.
    Yabancılar bu konuda aynı şeyleri yaşamış mı diye araştırdım (biz Türkler her şeyi abartırız çünkü), Reddit'te bu konu hakkında birçok post var. Yani kişiye özel bir durum yok. Herkes aynı şeyi yaşıyor.

Pick çağırır çağırmaz pickten kurtulmak için hareket etmeye başlayan adamları görünce hemen oyunu durdurup adamın savunma özelliklerine bakıyorum. Hepsi 50. Ama buna rağmen defansı Carmelo Anthony seviyesinde olan adam, Kawhi Leonard lockdown savunmasını yapıyor.

Şu ana kadar sağ analogla skill hareketlerini yaparak en fazla beş defa adam geçmişimdir. Yukarıda da yazdım Westbrook ile birlikte en iyi handlinge ve atletizme sahip Lillard, defans reytingi rezalet olan adamı bire birde geçemiyor.

Defansı iyi olan adamlara karşı skill hareketi yaptığında o topu %100 kaybediyorsun. Yapay zeka çok rahat top çalıyor.

Oyunda geçiş hücumlarında da sorun var. Hücumu sayıya çeviremezsek rakip fastbreakle %99 sayı buluyor. Pozisyon tekrarını izlediğimde oyuncularımın geriye dönüşte saçma sapan hareketler yaptığını fark ettim. Bu, her zaman oluyor

Oyunu dijital almasaydım büyük ihtimalle satıp Rdr 2 alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zorluk seviyelerine göre insanların oyunu oynarken konumlandığı egolarını hiç bir zaman anlayamayacağım malesef, zor geliyorsa seviyeyi düşürmemiz gerekiyor; demek ki daha öğrenmemiz gereken şeyler var, diye düşünerek başlarsak oyunu oynama amacımızı geçirdiğimiz zamanda basketbol oyunu oynayarak keyif almaya başlayabiliriz (ve evet basketbol kompleks bir spordur futbola benzemez.) Keyfini çıkartmaya bakın, negatif düşünceye sahip olmayan insanları buralarda bir şeyler yazmak için görmeyiz ve çoğunluktadırlar bu yüzden bu negatiflikle zehirlemeyelim kendimizi, hayatın her yönünde bu böyledir. Sevgiler selamlar forum.

Her zaman söylediğim gibi oyun değil basketbol oynayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 20 Ekim 2018; 14:59:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

Zorluk seviyelerine göre insanların oyunu oynarken konumlandığı egolarını hiç bir zaman anlayamayacağım malesef, zor geliyorsa seviyeyi düşürmemiz gerekiyor; demek ki daha öğrenmemiz gereken şeyler var, diye düşünerek başlarsak oyunu oynama amacımızı geçirdiğimiz zamanda basketbol oyunu oynayarak keyif almaya başlayabiliriz (ve evet basketbol kompleks bir spordur futbola benzemez.) Keyfini çıkartmaya bakın, negatif düşünceye sahip olmayan insanları buralarda bir şeyler yazmak için görmeyiz ve çoğunluktadırlar bu yüzden bu negatiflikle zehirlemeyelim kendimizi, hayatın her yönünde bu böyledir. Sevgiler selamlar forum.

Ataman hocam ben son 2yıldır lockdown oynuyorum PF. Pro-am de de 10 numara yapardım savunmayı. Mycareer da hof altı oynamazdım. Ama bu oyunda zorluk ayarı iyi yapılmamış. Shot contest 99 yaptığım, desansif stoper bagde hof, rim p.gold adamla oynuyorum (oyunu satmadan önce) el üstü basket atıyor adam 60’lık üçlüğü olan adam. Hem de kaç defa. Curry atsa tamam hadi diyeceğim atan adamlar üçlüğü olmayanlar. Tristan Thompson olsa atacak nerdeyse.

Oyunun defansif olarak kötülüğü bu. Hücumda o kadar birşey diyemem çünkü tamamen desanfif oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

Zorluk seviyelerine göre insanların oyunu oynarken konumlandığı egolarını hiç bir zaman anlayamayacağım malesef, zor geliyorsa seviyeyi düşürmemiz gerekiyor; demek ki daha öğrenmemiz gereken şeyler var, diye düşünerek başlarsak oyunu oynama amacımızı geçirdiğimiz zamanda basketbol oyunu oynayarak keyif almaya başlayabiliriz (ve evet basketbol kompleks bir spordur futbola benzemez.) Keyfini çıkartmaya bakın, negatif düşünceye sahip olmayan insanları buralarda bir şeyler yazmak için görmeyiz ve çoğunluktadırlar bu yüzden bu negatiflikle zehirlemeyelim kendimizi, hayatın her yönünde bu böyledir. Sevgiler selamlar forum.

Hocam ben her zaman basketbol oyunlarını futbol oyunlarından daha çok sevmişimdir. 2003'ten beri Nba'yı ve basketbolu ciddi olarak takip ederken 2005'le birlikte de basket oyunları oynamaya başladım. Oyunların mekaniğine hakimim.
    2k serisinde ilk önce Allstar seviyesinde oynarım. Alışınca Superstar'a geçerim.

Fakat bu yıl dengesizlik var. Allstarda oynayamadım, ben de daha önce sizin verdiğiniz tavsiyeye egomu bir kenara bırakıp uydum.

Pro gerçekten aşırı kolay. 2k19'daki Pro ile allstar arasında Eski Nba 2k oyunlarındaki Rookie ile Hof arasındaki zorluk farkı var neredeyse.

Skill hareketlerine çalıştım, oyun kilitlendiği zaman set oynamaya ve skill hareketleri ile oyuncu geçmeye çalıştım ama bir şey değişmedi. 61 onball defensee sahip adam, Lillard karşısında Kawhi Leonard'a dönüşüyor. P&R defense iqsu 50 olan adam her pickten kurtuluyor.
    Her şey çok zor ama nedense üçlük atmak çok kolay.

Ben online oynamayı sevmediğim için MyGm oynuyorum. Yapay zekaya karşı yani. Siz genellikle online oynuyorsanız fark etmemeniz normal. Bir deneyin, göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 20 Ekim 2018; 21:14:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Haydaa cihazda 18 var napayım yani
    Genelde 18ler 19 çıkmadan 2 3 hafta önce silinir ama eski oyunu oynuyorsan vardır bir bildiğin :) hazır hallowenda 100 liralara dusmusken hani Gerekli mi diye Sormuşsun ya" masraf yapıp daha dogru duzgunu daha zevklı ve alınması gereken 19u almak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 20 Ekim 2018; 23:22:49 >
  • BERGX kullanıcısına yanıt
    Nerde 100₺ hemen alıyım hocam?

• quote:

Nerde 100₺ hemen alıyım hocam?
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP1001-CUSA12476_00-NBA2K19000000000

Us psn NBA 2K: 40 Dolar =220tl

Pardon yanlış söylemişim 88tl ye geliyor.

132tl pri /88tl sec

50lilik kod al tanıt, oyunu satın al. Hallowen indiriminden faydalan durum yoksa Blackfriday indirimide Kasımda yine 80, 90 tl ye oyunu alırsın.

• BERGX kullanıcısına yanıt
    Pri falan tanımadığım kişilerle uğraşamam hocam,100₺ civarları olsun hemen alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Pri falan tanımadığım kişilerle uğraşamam hocam,100₺ civarları olsun hemen alırım.
    Radko hiçbir zaman 100tlye düşmez Oyun. O zaman nba2k 19 20 ... Çıkacak 1sene geriden takıp edeceksın ozaman bıle 200den asagı olmaz. Hele şu ekonomik krizde. Herkes %99 kardeslıkle alır 5yıldır bir kere problem yasamadım. Çıktığı an 350 ise 110 120ye aldım yenisi çıkarken 40 a sattım. Anlayacagın 60 70tl ye gelıyor her sene 350liralık oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 22 Ekim 2018; 20:40:22 >
  • Arkadaşlar oyunda my kariyer de oyun zorlugu seviyesi varmı yokmu net cvp verirseniz sevinirim oyun kendimi ayarlıyo zorlugu yoksa? Varsa kariyerde nerede
  • forumun nba bolumu olmus ne cvp var ne yazan baslik kilit
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

Arkadaşlar oyunda my kariyer de oyun zorlugu seviyesi varmı yokmu net cvp verirseniz sevinirim oyun kendimi ayarlıyo zorlugu yoksa? Varsa kariyerde nerede
    2K19 henüz almadım ama oyun zorluğu seviyesi tabi ki var. Youtube videolarından bakarsanız Alper Biçen Hall of Fame zorluğunda oynuyordu. Ben All Star'da başlıyorum. 2K19 almadığım için tam yerini tarif etmem zor ama mutlaka var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

2K19 henüz almadım ama oyun zorluğu seviyesi tabi ki var. Youtube videolarından bakarsanız Alper Biçen Hall of Fame zorluğunda oynuyordu. Ben All Star'da başlıyorum. 2K19 almadığım için tam yerini tarif etmem zor ama mutlaka var.

Alıntıları Göster
    kendi isini kendin cozecen demisler yabanci forumlardan yazilari google ceviriye yapistirip kendim buldum cevabi su, oyunun ilk baslari film gibi gittigi icin ayar yapamiyorsun mac yapsanda ama hikaye kismi bitince o zaman ayarlardan oyun zorlugu secenegi cikiyor

tesekkurler denizgoren

• Bu 6 gb + 900 mb’lik update’de neler değişti bilen varmı??

• Son update’den sonra hakkaten gelişmiş cedi’nin uçlukları 😀

• Lig için ve düzenli Pro-Am maçları için takımımızı genişletmek istiyoruz. Uygun olanlar bana bi özelden yazabilirlerse sevinirim.

• ne zaman indirime girer acaba
  • Konu oldukça durgun lakin yazan insanların gerçekten deneyimli olması da bir yandan güzel, boş muhabbet yok :)

Öyle aşırı skill yapabilen biri değilim maalesef; kolay, rahatlıkla yapabilecek ama etkili, yani fiyat performans gibi düşünürsek; dribbling öneriniz var mıdır? Nasıl yapılabilir?

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

ne zaman indirime girer acaba
    Black Friday'de indirim gelir. Ben de alacağım. Geçen sene önce NBA, sonra Fifa almıştım. Bu sene tam tersini yaptım. Park'ta biraz geride kalacağım ama kampanyalı VClerden alıp dengelemeyi düşünüyorum.
  • 100-150₺ arasına düşermi black friday de?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.