Şimdi Ara

Nba 2k16 joystick ile oynama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu sorunu çözen varmı hata veriyor kaydetmiyor yeni tuş ayarlarını, x360ce programı ile yapan varmı nerede hata yapıyorum lütfen yardım

• Kaydetmemesinin sebebi bütün tuşları ayarlamaman hic bir tuşta boş kalmayacak şekilde denedin mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sende sorun varmi oynuyor musun joystick tuşlarını değiştirip

• quote:

Orijinalden alıntı: kaee

Hocam sende sorun varmi oynuyor musun joystick tuşlarını değiştirip

Evet sıkıntısız oynuyorum ama tuş kombinasyonunu boş kalmayacak şekilde ayarlayarak.

• tüm tuşları dolduruyorum ama benim yaptığım ayarları kabul etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrl -- 24 Ocak 2016; 16:57:57 >
  • Arkadaşlar hepsini girdim ve ben de hala oynayamıyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı?
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum, oyunu yükleyince önce tüm tuşları girmen gerek dedi. Update 1&2 yi yükledim, şimdi de joystick in tuş kombinasyonunu değiştirip kaydet diyorum ama bir türlü kaydetmiyor, başa dönüyor komple.
    Bir fikri olan yardımcı olabilecek biri varsa yardımları bekliyorum..
  • arkadaşın sorunuyla aynı bütün tuş yerlerini dolduruyorum oyunun içindeki bölümden tekrar başa dönüyor acaba x360ın oyuna girmeden controllerin ayarlarındaki axis y fln var oraları yapamıyorum rastgele dolduruyorum öylede olmuyor oranın tam olarak nasıl doldurulacağını bilen varmı
  • UPPP! var mı sorunu çözen tüm tuslar dolu ama kaydedilmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.