Şimdi Ara

NBA 2K10 My Player modu kariyer hikayeleriniz (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
53.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeeP_CHiLD

1. "tsearch" programını indirin.
    http://www.timsvault.com/cheattools/tsearch.htm
    site açıldıktan sonra tsearch.zip yazan yere tıklıyoruz download gerçekleşecektir.

2. Oyunu açın ve MyPlayer Modunuza kayıt dosyanızı açarak giriş yapın.

3. "tsearch" programını açın

4. "Open process" bölümünden "Nba2k10" u seçin

5. "Add new cheat" butonuna basıp "Address" bölümüne "5443ABC" değerini girin.

6. Eklenen cheat in value değeri oynayacağınız maç süresini göstermektedir. Bu 5 değerini örneğin 15 yaparak 15er dakikalık çeyreklerle maç yapabilirsiniz.

7.Son olarak yaptığınız işlem bittikten sonra process'e gelip memory yapıo ok diyoruz işlem tamamdır.

* Düzenlemeniz sadece o myplayer save dosyanızı etkiler

* Diğer ekstra address değerleri ise şöyle
    MyPlayer CPU Sim suresi : 5443AC0
    MyPlayer Zorluk Seviyesi: 54439C4

-ALINTI-

ve bir oneri sg oynuyarsan dunk i pek arttırma olanla idare et cok cok isine yaramıcak...

Open Process e bastıkan sonra nba2k10.exe bir türlü çıkmıyor. Ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 8 Kasım 2009; 11:31:52 >

• Öncelikle toronto tarafından yaz kampına girdim beğenildim training camp seçiminde yine torontoyu seçtim mevkim sg a- performans gösteerdim skorer oldum rebound aldım yok arkadaşım beğenmediler yolladılar gelişim ligine şimdi vipers dayım ilk 5 maçımda bir a+ iki a iki tanede b aldım ortalamam a veya a - gibi bisey sizce kac mac sonra nba e adim atarım nasıl bir performans gerek...

he şuda toronto da training camp tan bir skorum
    http://img267.imageshack.us/img267/8774/asds.png
  • Skill pointleri nerelere harcamalıyım. 40 maç oldu ama hala ovr 45 de. Bir turlu artmıyor. Pozisyonum sf
  • quote:

Orijinalden alıntı: owen_10

Skill pointleri nerelere harcamalıyım. 40 maç oldu ama hala ovr 45 de. Bir turlu artmıyor. Pozisyonum sf

2 lik,3lük,smaç,hız,vertical,post up,defans ve ofans awarances

daha önce de söylemiştim ama gene sormak istiyorum kimin atış stilini kullanıyorsunuz iyi bi stil bulamadım bi türlü yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

quote:

Orijinalden alıntı: owen_10

Skill pointleri nerelere harcamalıyım. 40 maç oldu ama hala ovr 45 de. Bir turlu artmıyor. Pozisyonum sf

2 lik,3lük,smaç,hız,vertical,post up,defans ve ofans awarances

daha önce de söylemiştim ama gene sormak istiyorum kimin atış stilini kullanıyorsunuz iyi bi stil bulamadım bi türlü yaa

marco jaric veya ju.howard. alışırsan gayet iyi. ayrıca ju.howardın stilinde topu kısa sürede de çıkarabiliyosun. hızlı bi atışı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 9 Kasım 2009; 0:29:25 >
  • ju howard güzel gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yt1990

quote:

site açıldıktan sonra tsearch.zip yazan yere tıklıyoruz download gerçekleşecektir.

6. Eklenen cheat in value değeri oynayacağınız maç süresini göstermektedir. Bu 5 değerini örneğin 15 yaparak 15er dakikalık çeyreklerle maç yapabilirsiniz.

7.Son olarak yaptığınız işlem bittikten sonra process'e gelip memory yapıo ok diyoruz işlem tamamdır.

-ALINTI-

ve bir oneri sg oynuyarsan dunk i pek arttırma olanla idare et cok cok isine yaramıcak...

oyun aciksa eger mutlaka cikmasi gerekiyor..

• new orleans tarafindan keşfedildim.cok mutluyum nba de hharika bir seri yaptık all star zorrluktayım süperstar çok kasar diye.atış stili olarakda Bent Arm diyor artistik bisi hafif ama verimli bence:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yt1990

quote:

-ALINTI-

oyun aciksa eger mutlaka cikmasi gerekiyor..

Oyun açıkken denediğimde olmuştu, hallettim, teşekkürler
    Kaç dk yapıyorsunuz maçı? 12 dk yaptım 167-165 falan bitti maçlar 9 dk ya indirdim şimdi..

• Sacrementoyu ilk yılımda şampiyon yaptım..23+sayı 7+asist 4+reb. 3+top çalma istatistiklerime rağmen MVP KMartin seçildi(benim yarım kadar oynamadı)belli bir üsreden sonra sıkıyor.İkinci yılımda artık triple yapmaya başladım kolay geldi..
  • martin in yüzdesi daha iyidir
    ben de şu an ilk sezon play offlardayım gücüm 71 ama 65 de düşük görünüyor
    en güzel atışı buldum ray allen
  • Arkadaşlar ben ilk olarak yaz liginde fena diildim ve beni newyork knicks yaz kampına aldı ama maalesef orda tutunamadım.
    6 maçlık yaz sezonundan sonra cleveland 10 günlük kontrat önerdi ve hala burda Lebron ile birlikte oynamak keyifli :)

3 sezon bitirdim.
    1 nba şampiyonluğu
    1 kez konferans finali
    1 kez all star oldum.

İşin ilginç yanı all star olduktan sonra milestones kısmında all star complete olmadı.Ayrıca oyuncu kartında undrafted yazıyor.Her sezon sonunda da bu yazı hangi takımda geçireceksin diyor seçiyorum takımı ve bütün sezon orda geçiyor.Karın tokluğuna oynayan tek all star benimdir heralde :).
    Sizin başınıza geldimi bööle bir olay ?

NBA 2K10 My Player modu kariyer hikayeleriniz

• 160 maç yaptım hala d-legue deyim ne saçmalık bu abi 77 overalım almadılar hala :S her maçta a+ ile oynuyom :S
  • yeni smaç şekillerini açmöak için dunk ı 80 yapmak gerek sonra dadından yenmiyo
  • arkadaşlar my player da kendi yaptığım maçlar dışında ki maçların sürelerini nasıl ayarlayabilirim? ben 5 dk yapıyorum ancak diğer maçlar 12 dk sürüyor ve ortalamalar fazla oluyor ona göre. nasıl değişştirebilirim
  • iyi akşamlar arkadaşlar 2 tane sorum olacaktı. cevaplarsanız sevinirim.

1)Small Forward (SF) pozisyonunda oynuyorum. pozisyonum gereği hangi özelliklerime ağırlık vermem gerektiğini söyler misiniz?

2)13 maç oldu NBA den teklif gelmedi. bundan sonra teklif gelebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KDV Beyannamesi -- 20 Kasım 2009; 18:39:43 >
  • [img=http://img265.imageshack.us/img265/9909/moose.th.jpg]

Charlie Moose. 23 sayı 12 asist 6 rebound ortalama.

Inside scoring 85
    Shoot Medium 76
    Shot 3 pts 64
    Layup 85
    Dunk 48
    Shoot in traffic 85
    Shoot off dribble 82
    Ball Handle 70
    Ball Security 60
    Off Hand Dribbling 71
    Pass 80
    Hands 72
    On Ball Defense 90
    Speed 85
    Stamina 85
    Vertical 85
    Quickness 82
    Def. Awareness 80
    Off. Awareness 80

Ayın oyuncu seçildim ama puangelmedi nasıl olacak bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkof76 -- 30 Kasım 2009; 17:01:53 >
  • 2. sezona geçerken oyundan atıyor arkadaşlar format da attım gene aynı sorun ne bilen var mı ?
  • Benim adam Daniel Gonzales ilk başta minesota timberwolwes(tam dogru olmayabilir :D) tarafından seçildim pozisyonum athletic SG 6 mac sonunda torontonun yaz kampına girdim ve direk NBA ya başladım bosh bana hiç bas vermiyo dingil calderonda öyle ama saolsun hidayet beni besliyor şuana kadar 55 maç bitirdim ovarelim 68 adamım 3 pt leri çok iyi kullanıyor boyu 6.5 atış stili maveyidi neydi öyle birşey :D saç sakal turuncu :)
    Geldik ortalamalaraaa :D
  • ben önce yaz liginde 6 macta 32+ sayı 13+ assit 6+ ribound la oynadım ve miami deydim sonra miami den antrenman teklifi geldi kabu lettim 5 mac daha 27+ 6+ assit le oynadım nedeni wade Savunuyordu beni 3 mac sonra o bizdeydi sonra lig içinde Miami Heat i seçtim John Baston u saf dısı bıraktım sonra nba gelmedende Chris Quiin i ve nba de ilk macımda 15 sayı 16 assit 6 ribaund la oynadım ve kazandık 3 mac ustu uste sonra 2 mac kaybettik üst üste ortalamam 19+ sayı( Çaylaklar arasında 1.ciyim ) 15+assit ( ligde steve nash ten sonra 2.yim) 7+ ribaund ( ribaund almak biraz zaman kaybı savunmadayken geç hucuma cıkıyoruz ama + kazandırırı alın derim hele hucüm riboundlarında ligde 2.ciyim Chris Kaman dan sonra ) ve 6 .mac ilk 5 te baslıyorum ve hep boyle devam edeceğini umuyoru mama mario chalmers ı kesti sayemde chiris quiin ise rotasyondan silindi zaten şaşırdığım mervin ely miami de mi oyunda oyle ve nerdeyse J.O dan daha cok oynuyor . ama hep ---- katkısı var J:o ise mac basına 21+ sayı 16+ ribound 5+ assit ( yarısı bana pasların )
    Wade 32+ sayı 8+ assit 7+ribound sayıda ligde 2. carmelodan sonra Caylaklarda 1.numarayım ama simdiki Macımız Cavaliers la ve bana Lebronu verecekk biliyorum oyunu acıp bakıp orada cıkmıstım şarjı bitiyodu laptobun o yuzden Lebronu tuturuyor ve kapatmadan daha 2 dkde adam 6 sayı atmıstı cok hızlı ve kuvvetli 2 foul yapıp beni kenara almıstı. Ama suana kada ren cok Gilbert Arenas ta zorlandım 2 kere oynadık wAshingtonla ilk macı 12 dk lı oynarım ben macları 103-63 kaybettik ve ben o mac 26 sayı 16 assit gibi oynamıstım Wade 12 Sayı falan JO o mac galiba 12/2 atmıstı Beaslet 23 atmıstı dorrell Wright galiba 9/0 dı yada 8/0 . :D 2 gün sonra AAA da ise 125-102 yendik bu sefer kariyer assistim 23 Rekorum kariyerimde 6 macta 127 sayı olmusum assitte 57 mi ne top kaybım 6 mac ta 3 yalnızca oda ilk washington macı 2 top kaybı bazı gorevlrde tuttuğun adam 6 sayıda kalsın diyo ya cok zor arenas daha ben oyuna girince 2 dk de 7 sayı attı zaten iki ucluk ve foulle bide sey kolay 5 assit yap 12 sayı at tuttğun adam 2 top kaybı yapsın ve C ile bitir macları en kotu

Resim koyamadım diğer pc de kaldı yakında koyarım

SORUM OLACAK. BU OYUNDA BENDE KENDİ AUTO SAVE YAPIYOR ONU NASIL KALDIRABİLİRİM SİNİR OLUYORUM BAZEN MENUYE GİRİOR SAVELİYO MY PLAYER A BAKIYORUM SAVELİYOR ZAMAN KAYBI Bİ SOYLERSENİZ SAOLUN.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.