Şimdi Ara

NBA 2K10 (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.316
Cevap
1
Favori
159.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ekımı heyecanla beklemekteyım ps de oynamak ayrı keyıftı sımdı gamepad le pc de oynamak hele onlıne warsa onla oynamak cok cok dha guzel olucak nba serılerıne bın basıyor 2k serılerı
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

quote:

Orijinalden alıntı: YalnızEnes

My player modu pesdeki legend gibi bir şey mi?

hiç bir bilgim yok ama öyle birşey olursa mükemmel olur

evet aynen pes teki legend modu gibi
  • Demo ne zaman arkadaşlar bilen var mı?
  • devami: http://www.gamersyde.com/news_nba_2k10_images-8535_en.html

NBA 2K10 (ÇIKTI)
     NBA 2K10 (ÇIKTI)
     NBA 2K10 (ÇIKTI)

• videoları merak edenler bu bağlantıdan ulaşabilir: NBA 2K10 Videolar
  • Resimlerdeki formalar çuval gibi durmuş özellikle Jackson'un
  • sistem gereksinimleriyle ilgili bir açıklama var mı? 6 ekimde oyun çıkacaksa, çoktan açıklanmış olması lazımdı?
  • sistem gereksinimleri

CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)
    RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)
    Disc Drive: 8x or faster DVD drive
    Hard Drive: 10.5 GB or more free space
    Video: DirectX 9.0c compatible
    {

Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300 or greater
    NVIDIA 6600 or greater
    DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.

}
    Sound: DirectX 9.0c compatible
    Input: Keyboard or dual-analog gamepad
  • Korsan da online oynanamıyacak azmış biri başka bi konuda , doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fructoser
    Bildiğim kadarıyla shopto.net siparişleri "Royal Mail" aracılığıyla yolluyor. Teslimatı yine PTT yapıyor diye biliyorum çünkü siparişin durumunu PTT'nin sitesinden sorgulayabiliyorsunuz. Ama barkod numarası elinizde olduğu için siparişinizin kaybolma ihtimali yok diyebiliriz. Oyun 6 Ekim'de çıkıyor sanırım. 6 Ekim de Salı günüymüş. Bu tür siteler önsipariş verdiğiniz zaman siparişleri birkaç gün önce yollayabiliyor. Oyun daha çıkmadan onların stoklarına girebiliyor çünkü. Sanırım 5 Ekim'de siparişleri adresinize yollarlar ve en iyi ihtimalle 8-9 Ekim'de siparişiniz elinizde olur. Sarkarsa da bir sonraki haftanın ilk günlerine sarkar.

Yeni konuyu da shopto.net'te ürün yer almaya başladıktan sonra açarım. Henüz siteye eklenmemiş.

Yeni konu açılmıştır. Linki aşağıda:

NBA 2K10 (PC) Önsipariş Konusu

• Sene sonunda süper bi PC alıcam ilk oynacağım oyun bu olacak inşallah o pcde
  • onlıne oynayabılmek ıcın orjınal sartmı?
  • 6 ekime az kaldı ama oyunla ilgili pek fazla bir haber yok. Ayrıca geçen seneki gibi demoyu full sürümden sonra çıkaracaklar galiba

Online desteği için orijinal şart mı bilmiyorum ama böyle bir oyuna orijinal değer diye düşünüyorum. 39 Liraya sipariş verdim bakalım 6 ekimi iple çekiyorum...
  • Her oyun gibi bu da hamachiden felan oynanır heralde. Zorluk çıkacağını sanmıyorum.Ama ben orjinal almayı düşünüyorum...
  • bende orjinal alıcam bu sefer
  • beklediqim en kral oyunlardan çok az bir süre kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

6 ekime az kaldı ama oyunla ilgili pek fazla bir haber yok. Ayrıca geçen seneki gibi demoyu full sürümden sonra çıkaracaklar galiba

Çok haber varda pc bölümüne koymamışlar.Xbox bölümüne bak bir istersen.Haberin, videoların alâsını bulursun

Demo oyun çıkış tarihinden önce gelecek.Muhtemelen 1 Ekimde gelecek Xbox ve PS3e. Pcye gelip gelmeyeceği belli değil.

edit:Konuyla alakası yok fakat imzana takıldım biraz.Aptallar bunu yapabiliyorsa, aptal olmaktan çıkar ozaman.Akıllılardan daha akıllı olmuş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estheim -- 28 Eylül 2009; 19:20:37 >

• Arkadaşlar malum sitelerden birinde oyunun demosu olduğunu idda eden bir konu ve linkler gördüm ama bir kaç kişi fake demiş. Bir mesajda ise konuyu açan kişi fake değil demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zizoux

quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

6 ekime az kaldı ama oyunla ilgili pek fazla bir haber yok. Ayrıca geçen seneki gibi demoyu full sürümden sonra çıkaracaklar galiba

Çok haber varda pc bölümüne koymamışlar.Xbox bölümüne bak bir istersen.Haberin, videoların alâsını bulursun

Demo oyun çıkış tarihinden önce gelecek.Muhtemelen 1 Ekimde gelecek Xbox ve PS3e. Pcye gelip gelmeyeceği belli değil.

edit:Konuyla alakası yok fakat imzana takıldım biraz.Aptallar bunu yapabiliyorsa, aptal olmaktan çıkar ozaman.Akıllılardan daha akıllı olmuş olur.

Xboxla pc arasında hiç fark olmayacak mı? Gerek grafik, gerek oynanış olarak? Yani Xbox bölümündeki videolar, pcye gelecek oyunu temsil edebilecekler mi ki?

Ayrıca pc ye gelmeyen demodan hayır gelmez.

İmza hakkında yorumuna ise cidden hiçbir şey diyemiyorum dondum kaldım

• Son dönemlerde bir şeyler dikkatimi çekiyor. Oyunların çoğunu Xbox dan bilgisayara importluyorlar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.