Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
207.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saredsa

http://www.hepsiburada.com/Liste/navking-nav-410-43-inc-bluetoothfm-transmitter-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?categoryid=257643&productid=otbrmnav-410

Nasıl fiyat arkadaslar urunden kulllananlar varsa deneyımlerını paylaşabılırler mı. ozellıkle memnun olmadıgı ozellıklerı.

valla resmi sitesinde bile yok nav-410 diye bir modeli :) hepsiburada'da nasıl var bu ürün ilginç....

• Orijinalden alıntı: oray

Orijinalden alıntı: saredsa

http://www.hepsiburada.com/Liste/navking-nav-410-43-inc-bluetoothfm-transmitter-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?categoryid=257643&productid=otbrmnav-410

Nasıl fiyat arkadaslar urunden kulllananlar varsa deneyımlerını paylaşabılırler mı. ozellıkle memnun olmadıgı ozellıklerı.

valla resmi sitesinde bile yok nav-410 diye bir modeli :) hepsiburada'da nasıl var bu ürün ilginç....

gerçekten nav-410 resmi sitesindede resmi yok ama harita güncellemede ismi var yeni çıktığı için mi acaba bi bilen varmı almak istiyorum nasıl bi cihaz????

• bugun aldım navking nav 410 model gps cihazını.. ama daha önceden hiç tecrübem yok bu aletler hakkında.. neler yapmalıyım nasıl kullanabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_yuksel

bugun aldım navking nav 410 model gps cihazını.. ama daha önceden hiç tecrübem yok bu aletler hakkında.. neler yapmalıyım nasıl kullanabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

ilk olarak asla kapalı ortamda cihazı açma mutlaka açık alanda bir yerde ol. cihazı açtığında navigasyon bölümünden menuye girdiğinde göster diye bir bölüm olması gerekiyor oraya gir ve gps sinyaline tıkla yeşil sinyal gördüğünde cihazın navigasyon yapmaya hazır demektir devamında geriye gel navgasyona git veya adres bul diye seçenekler görüceksin onlardan birine tıkla adres ara ve bulduğun adresin üzerine tıklayarak navgasyona git de ondan sonra cihazın rota belirlicek ve seni yönlendirerek adrese götürücek

• dostum çok sağol yaa..vallahi çok yardımcı oldun.. çalıştırdım en sonunda..kısmetse bu pazar adam gibi kullanma imkanım olucak..
  • beyler bende 3 gün evvel maxı-k280 modelini aldım. cihazın video ve medya özelliklerini çözdüm ama harita ve navigasyon işini tam olarak anlamadım.
    bir yer belirliyorum rotanız hesaplandı diye sesli uyarı geldikten sonra yönlendirme komutu alamadım. yani sesli uyarı sadece rotanız hesaplandı diyor o kadar.

teknoloji ve elektroniğe bu kadar yatkın ve meraklıyım ama bu işi çözmem baya zaman alacak galiba. cihazı kullanan ustalardan yardım bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 9 Kasım 2010; 22:11:40 >
  • arkadaşlar benimde maxi-L bugün elime geçti kutusunda kurulum cd si çıkmadı , hafıza kartını sildim şimdi haritalar çıkmıyo Data>Maps klasörü de haliyle yok haritayı sitesinden indirip hafıaza kartına atsam çalışırmı kayıt da olmadım
  • Arkadaşlar fm vericisini kullananlar var mı memnun musunuz. Cihazı açıp kapatınca müzikler ve fm bandı sıfırlanıyor mu hiç, yoksa çalıcıya girince müzikte kaldığı yerden devam ediyor mu? Hem navigasyon hemde araçta cd çalar yerine kullanacağım bunu o yüzden soruyorum. 300 lira bitane cd çalara vermektense bundan alıcam. Önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

beyler bende 3 gün evvel maxı-k280 modelini aldım. cihazın video ve medya özelliklerini çözdüm ama harita ve navigasyon işini tam olarak anlamadım.
    bir yer belirliyorum rotanız hesaplandı diye sesli uyarı geldikten sonra yönlendirme komutu alamadım. yani sesli uyarı sadece rotanız hesaplandı diyor o kadar.

teknoloji ve elektroniğe bu kadar yatkın ve meraklıyım ama bu işi çözmem baya zaman alacak galiba. cihazı kullanan ustalardan yardım bekliyorum..

Biraz geç olacak ama, rota hesaplandıktan sonra ekranın sol alt tarafındaki play simgesine basın.

quote:

Arkadaşlar fm vericisini kullananlar var mı memnun musunuz. Cihazı açıp kapatınca müzikler ve fm bandı sıfırlanıyor mu hiç, yoksa çalıcıya girince müzikte kaldığı yerden devam ediyor mu? Hem navigasyon hemde araçta cd çalar yerine kullanacağım bunu o yüzden soruyorum. 300 lira bitane cd çalara vermektense bundan alıcam. Önerir misiniz ?

Ben bayram tatilinde bol bol fm vericisini kullandım. Kapatıp açtığınızda aynı şarkıdan devam etmiyor. Ama film de denemedim. Şahsen ben öneririm. Pioneer set var arabamda. Sesi cihazdan oldukça kaliteli aldım.

quote:

arkadaşlar benimde maxi-L bugün elime geçti kutusunda kurulum cd si çıkmadı , hafıza kartını sildim şimdi haritalar çıkmıyo Data>Maps klasörü de haliyle yok haritayı sitesinden indirip hafıaza kartına atsam çalışırmı kayıt da olmadım

Evet çalışır. Çünkü kendi hafızası vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lupara_ -- 5 Aralık 2010; 1:57:31 >

• _Lupara_ , sağolasın hocam. Cd çalarlara falan baktım bende fiyatları 350 400 lira falan. Birde aracın ses sisteminden memnunum, orjinalinde blaupunkt ses sistemi var 8adet hoparlor mevcut. Yani böyle bi arabada fm vericisinden gelen ses kaliteli olur diye düşünüyordum o yüzden sordum. Bir kaç yerde iyi değil ses az gibi yorumlar okudumda ondan korktum :)

3,5 - 4 saat şarjı gider diyor özelliklerde. Okadar gidiyor mu gerçekten, şehir içi kullanımda yeterli sayılır benim için hergün şarj ederim evden çıkmadan önce olur biter :)

Navking k280 (yeni) modelini düşünüyorum. İkitane 280 varmış biri yeni diye geçiyor. Ondan alacağım sanırım. Birde m550 vararasındaki fark nedir hocam biliyor musun, hepsiburada.com da k280 daha ucuz m550 daha pahalı. Media marktta ikisinin fiyatıda aynıydı 280 5" olmasına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

_Lupara_ , sağolasın hocam. Cd çalarlara falan baktım bende fiyatları 350 400 lira falan. Birde aracın ses sisteminden memnunum, orjinalinde blaupunkt ses sistemi var 8adet hoparlor mevcut. Yani böyle bi arabada fm vericisinden gelen ses kaliteli olur diye düşünüyordum o yüzden sordum. Bir kaç yerde iyi değil ses az gibi yorumlar okudumda ondan korktum :)

3,5 - 4 saat şarjı gider diyor özelliklerde. Okadar gidiyor mu gerçekten, şehir içi kullanımda yeterli sayılır benim için hergün şarj ederim evden çıkmadan önce olur biter :)

Navking k280 (yeni) modelini düşünüyorum. İkitane 280 varmış biri yeni diye geçiyor. Ondan alacağım sanırım. Birde m550 vararasındaki fark nedir hocam biliyor musun, hepsiburada.com da k280 daha ucuz m550 daha pahalı. Media marktta ikisinin fiyatıda aynıydı 280 5" olmasına rağmen.

k280 ekranı daha büyük, m550 4.3" iken k250 5" artı k280 de av in girişi mevcut yenisinde

• @yazılımcı online

arkadaşım sana yanlış bilgi vermişim. özür dilerim.
    Müzik kapatıp açtığında kaldığı yerden devam etmiyormuş. Çünkü klasör seçmek gerekiyormuş. Ben bir sıkıntı yaşamadığım için aklımda öyle kalmış. Ama az önce cihazı arabadan getirip denedim. Yanılmışım. yukarıdaki mesajımı editleyeyim. Mesajı görmeniz için size pm de göndereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lupara_ -- 5 Aralık 2010; 1:58:20 >
  • Mediamarktta eleman başarsotflu makine al diye tutturdu. Navking iyi güzel ama teleatlas başarısız kalabiliyor dedi. Garminleri gösterdi ama onlarda acayip pahalı Gerçi bi lcd var üstünde laptop ekranı gibi mübarek Acele etmiyeceğim bakalım. Okadar bekledik biraz daha bekliyeyimde sağlam karar vereyim.

Teşekkürler arkadaşlar bilgiler için
  • Burdan bu cihazı alacak olan arkadaşlara önemli tavsiyelerim olacak.

bu cihazı geçen ay aldım yaklaşık 1 hafta her akşam iş dönüşü kurcalayıp anlamaya çalıştım.

sonuç tam 1 fiyasko.. kullanılan harita yazılımı route 66 idi galiba ilkokulda gördüğüm harita gibiydi.
    tabi ben daha farklı bişey görene kadar bunu iyi sanıyordum..

1 haftanın sonunda cihazı geri götürüp vatan bilgisayara iade ettim. ve aynı özelliklere sahip piranha fuga aldım. inanın eve gelip cihaza adapte olmam bir kaç saat sürdü.

ayrıca fm vericisini soran arkadaşlar vericisi gördüğüm en zayıf verici. araç içinde zar zor çeker. kendim deneyip kıyasladım. ve bence yetersiz.

ama fuga da iş yerinde radyoda test ettim dükkanın her yerinde çekim yeterliydi..

Amacım burada bu cihazı kötülemek değil. ama benim gibi hayal kırıklığı yaşamayın.

piranha şart değil navitec de aynı yazılımı kullanıyor ve oda verilen paranın tam karşılığıdır.

dersenizki ya adam kullanmayı becerememiş aleti kötülüyo..

kesinlikle iade edebileceğiniz yerden alın derim.. hepinize sevgiler selamlar..

adresi girip her istediğin yere rahatça gitmek çok güzel... helede istanbulda...

• _Lupara_ çalıştı şimdide bulundugum yeri göstermiyo, herhalde uydu bulmayla sorun yaşıyoruz

başlangıç varış yerini ayarlıyorum yol mor renk oluyo fakat bulundugum yeri göstermiyo
    Enlem Boylam alanları boş ondan olurmu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reordinary

_Lupara_ çalıştı şimdide bulundugum yeri göstermiyo, herhalde uydu bulmayla sorun yaşıyoruz

başlangıç varış yerini ayarlıyorum yol mor renk oluyo fakat bulundugum yeri göstermiyo
    Enlem Boylam alanları boş ondan olurmu acaba

ekran fotoğrafı koyma şansınız var mı?
  • kusura bakmayın telefonun dandıklıgınden karanlık çıktı

burda kapalı olan özellikler var

• daha önce ilk cihazı açtıgımda kırmızı okla bulundugum yer gözüküyodu hafıza kartı biçimlendirmeden önce

• GPS bilgisi sıfır sıfır bilinmiyo bilinmiyo

• maalesef bişey anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.