Şimdi Ara

Navitech - RX-A780T - 7'' IPS TV'li Android Navigasyon Cihazı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
14.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar,

BT yok bildiğim kadarıyla; yani göremedim herhangi bir yerde.

512 mb. ram bir sıkıntı, kasma, takılma yapmadı şu ana kadar. Tabii yeni cihaz, ileride ne gösterir bilemem. Isınma çok az, normal seviyelerde kabul ediyorum. iGO akıcı ve rahat çalışıyor. İtiraf edeyim ki iPhone4s daha fazla ısınıyor iGo kullanımı sırasında. Tabii Telefonla Tableti veya Navigasyon cihazını kıyaslamamak gerekli bu durumlarda. Benim görüşüm bir Android cihaz için Ram en az 1Gb. olmalı.
    Bilgi için yazdım.

Saygılar.
  • Yeni farkettim; Mobil Ağ üzerinden Hot Spot özelliği var cihazda. Bu güzelmiş
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, BT nin olmaması bazı konularda eksisi, 512 mb ramde bana göre bir eksi. Ama tabii sonuçta bu alet navigasyon amaçlı kullanılacak şekilde minimum ihtiyaca göre tasarlanmış. Sadece navigasyon amaçlı rahat iş görür.

Hotspot genelde tüm android cihazlarda oluyor, ama zaten bu cihaza harici usb 3G modemle interneti olduğundan çok fazla işe yaramaz, zaten muhtemelen elektrik bağlantısıda bu 3G modemin bağlandığı usb portundandır. Başka bir yerinden elektrik bağlanmıyorsa tabiiki.

Alanlara alacak olanlara hayırlı olsun şimdiden. Güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

.... zaten muhtemelen elektrik bağlantısıda bu 3G modemin bağlandığı usb portundandır. Başka bir yerinden elektrik bağlanmıyorsa tabiiki.

Alanlara alacak olanlara hayırlı olsun şimdiden. Güle güle kullanın

Selamlar,

Harici bir elektrik bağlantısı var Pin-Jack türünde. Cihaza ev şarjıyla ve araç şarjıyla bu yolla elektrik akımı girişi var.
  • Bu arada küçük ama önemli bir not ekleyelim;

Naviextras Toolbox ile güncelleme alacak arkadaşlara bilgi olsun. Vermiş olduğum ayar yapıldığında PC ve Naviextras Toolbox cihazı sorunsuz tanımaktadır.

Ayarlar -> Geliştirici Ayarları -> Hata Ayıklama Modu KAPALI olacak. Yani işaretsiz olacaktır.

Hayırlı olsun diyelim şimdiden.
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    BT YOK kardeş arkadaşlarında dediği gibi ama ram sıkıntı olmuyor. ayrıca transmitter özelliği de gerçekten güzel
  • firatozan kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Transmitter özelliğini biraz anlatır mısınız; ben de deneyeyim.

Teşekkürler.
  • cihaza müzik video yüklemen durumunda menüden transmitter özelliğini aktif ederek boş bir radyo frekansı buluyorsun. aracının radyo konalınıda aynı frekansa getirdiğinde. aracın hoparlörlerinden ilgili müziği dinleme şansı buluyorsun. üstelik kalitesi de güzel. ayrıca video oynarken sesi hoparlörlerden geliyor. navigasyon yada oyun sesleri de araç hoparlörü ile senkronize çalışıyor
  • firatozan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Deneyeyim...

Bu arada Dün bir Avea Jet Wifi aldım ve araca bağladım; cihaz araç kapalıyken standby durumda kalıyor. Kontak açılınca modem de devreye giriyor, Navitech bu modeme bağlanıyor navigasyon sırasında internet bağlantısı da sürekli olarak sağlanmış oluyor.

Bir para da değil; ayda 25 lira gibi bir ücreti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatozan

cihaza müzik video yüklemen durumunda menüden transmitter özelliğini aktif ederek boş bir radyo frekansı buluyorsun. aracının radyo konalınıda aynı frekansa getirdiğinde. aracın hoparlörlerinden ilgili müziği dinleme şansı buluyorsun. üstelik kalitesi de güzel. ayrıca video oynarken sesi hoparlörlerden geliyor. navigasyon yada oyun sesleri de araç hoparlörü ile senkronize çalışıyor

FM transmitterıda var demek, oda iyiymiş. BT si yok ama FM i var.
  • Selamlar,

Bir sorum olacak; Androtürk Radyo uygulamasının sesini TM Transmitter ile araç müzik sistemine aktarabiliyor muyuz? Bizim buralar Radyo fakiri de...
    Hasret kaldığım radyolar var, hep internetten dinliyorum.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    telefondan aktarabilirsin fakat navigosyonu bilmiyorum açıkcası ama internet varsa şayet olabilir.
  • slmlar en güzel navigasyon cihazlarına örnek verirmisniz arkadaşlar.bu cihaz nasıldır.
  • Selamlar,

Doğru konudasınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

slmlar en güzel navigasyon cihazlarına örnek verirmisniz arkadaşlar.bu cihaz nasıldır.

Hocam amacınız arabaya takayım navigasyon yapsın diyorsanız Başarsoft harita igo yazılımlı en ucuz cihazı alın işinizi görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

slmlar en güzel navigasyon cihazlarına örnek verirmisniz arkadaşlar.bu cihaz nasıldır.

Hocam amacınız arabaya takayım navigasyon yapsın diyorsanız Başarsoft harita igo yazılımlı en ucuz cihazı alın işinizi görür

araba için istiyordum.teşekkürler.
  • Selamlar,
    Arkadaşlar cihaza MP3'lerimi da attım. Şimdi yardıma ihtiyaç var. FM Transmitteri nasıl aktif ediyoruz. Menü demişsiniz hangi menü, neredeki; sağ üst köşede bir menü var.
    Teşekkürler
  • Selamlar,

Diğer konum altında paylaştım; kendi konusu altında da paylaşayım.

Tüm hafta sonu neredeyse cihazı tam zaman kullandım. Birkaç gündür hava sıcaklığı 29-30 derecelerde seyrediyor.

İki noktayı özellikle iyice gözlemledim.

Birincisi; Öğle güneşinde cihazın konsolda monteli şekilde görme kaybı yaşanmıyor. Gayet net şekilde okunabiliyor.

İkincisi: Art alanda mail uygulaması ve AndroidRadyo sürekli açık olduğu halde ısınma; ısınmadan sebepli donma takılma vs. yapmadı.

Bu bağlamda deneyimimi paylaşayım.

Saygılar
  • Selamlar,

Yaklaşık 3 haftalık bir kullanımdan sonra kızımın elinden alabildiğim cihaza bir de format atmayı test edeyim dedim. O kadar çok oyun kurdu kaldırdı ki temizlemek için biraz uğraşmam gerekecekti. Uğraşamayacağım diye bastım formatı.

Yalnız güzel bir arka plan hazırlanmış; elime ulaştığı günkü gibi açıldı Sistem olarak. hiç bir ayar yapmama gerek kalmadı. Resimlerim, Müziklerim, duvar kağıtlarım hepsi geldi gerisin geriye.

Bu özelliğini de beğendim açıkçası. Yukarıdaki mesajlardan birinde sorulmuştu yanlış cevap vermişim. TV anteni var. Sol üst köşede... O'nu da keşfetmiş oldum.
  • Güzel bir özellik miş her cihaz da olmalı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.