Şimdi Ara

NAVİTECH NAVİGASYON CİHAZI KULLANICILARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
15
Favori
130.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün itibariyle ben de navitech vr-532 sahibiyim.Keçiören -Etimesgut arasında ilk denemeyi başarıyla geçti.Çalışması gayet güzel ve hızlı.dokunmatik kaleminin de olması işi kolaylaştırdı.bakalım kullana kullana detayları öğreneceğiz.
  • dallass kullanıcısına yanıt
    merhabalar bende vr 761 t primo var bu cihazda usb girişi var seninkindede varmı bilmiyorum ama ben 8gblık usbyi taktığımda içindeki mp3 mp4 avi wav hic bişi görmüyor ltfn yardım @dallass
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Birde adres girerken kesişen cadde bilgisini girmemi istiyor yabancı olduğum bir yer için adres bilgisini girebilirim kesişen caddesini nereden bileyim?Bu kesişen caddeyi girmeden rotayı çizmiyor.Navigasyonum aşağıdaki linkteki ürün:

http://www.hizlial.com/navitech-px-406-43-portatif-navigasyon-cihazi/22.011.4310.0033

Kesişen cadde ismini girmeye ya da yazmaya gerek yok. Sağ taraftaki kapı numara bilgisini girmen yeterli. No.yu bilmiyorsan da 3,5,8 14 gibi atmasyon bir rakam yazman da yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: ssutludere1955

iyi günler bende navitech pxb210f navigasyon cihazım var cihazımı açıyorum açılıyor ancak hiçbir menügözükmüyor bilen varmı varsa ltf yazsın ne yapmam lazım güncelliyorum ancak cihaz gözükmüyor şimdiden tşk.ler

Resetlemeyi denediniz mi?
  • ssutludere1955 S kullanıcısına yanıt
    tşk.ler dostum defalarca denedim olmadı çalışmıyor servisler malum cihazın parası kadar para istiyorlar çalıştırmak için

• Arkadaşlar Navitech VR 533 Primo modelini almak istiyorum. Kullananlar bilgi verebilir mi? Benim için önemli olan bana yolu tarif ederken sesin net ve anlaşılır çıkması. Bazı cihazlarda robotik bir şekilde söyleniyor ve çoğu kelimeyi yutuyor. BT ve Transmitter özellikleri iyi çalışıyor mu?
  • iyi günler arkadaşlar burada birbirimize yardımcı olacağız çünkü teknik destek asla beklemeyin.Burası Türkiye tüketici her zaman mağdur ülkesi....Navitech vr 761t primo aldım 2 aydır boğuşuyorum PC tanımıyor pogramını indirdim görmüyor.USB si var çalışmıyor görmüyor. FM verici çalışmıyor. Sesini yenı çıkarttım robot sesi gibi. Söyle götürsün ise sakın güvenmeyin anlamıyor her türlü denedim.Güncelleme nasıl yapıcaz allah bilir heralde para isteyecekler onon için berbat yazılım yapmışlar.BU konularda zaten çok şikayet var bir ben değil. Şimdi bazı arkadaşlar eloktronik konusunda süper anca o arkadaşlar bizi yönlendirebilir. Teşekkür ederim hayırlı günler kazasız belasız sürüşler.
  • iyi akşamlar arkadaşlar benım navitech vr-533 primonun
    vantuz ve tutucusu kırıldı nasıl bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sederol

iyi akşamlar arkadaşlar benım navitech vr-533 primonun
    vantuz ve tutucusu kırıldı nasıl bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz

Navitech'e mail atıp isteyebilirsiniz
  • teknik servisin emaıl adresini bilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sederol

teknik servisin emaıl adresini bilmiyor

http://www.navitech.com.tr/contact.asp buradan irtibata geçebilirsiniz.Fiyatı öğrenirseniz paylaşabilirmisiniz?
  • Arkadaşlar merhabalar herkese,
    VR 532W modelini dün aldım.
    Blutooth bağlantısıyla konuşma yapamadım. Karşı tarafı boğuk duydum ama o beni hiç duymadı 2-3 kez denedim sonuç aynı. Nasıl çözebiliriz bu konuyu.
    Diğer sorum SD kart koydum, içine Music, Resim , Video diye 3 klasor açtım. Music ve resimleri görüyor ama vidyolar yok. Movie, movies yaptım yine acamadım. Ekranda video ya tıkladığımda video arayüzü cıkıyor ordan sağdaki son tuşa dokunup videoları görmek için bastığımda SDMMC diye klasör cıkıyor ama tıklamama ragmen acmıyor. Neden acaba.
    Cevap veren herkese cok tesekkürler
  • Arkadaşlar ikinci sorumun cevbabını buldum :) klasöre çift tıklama istiyormuş diğerleri gibi dokunarak değil. :)
    Ama blutooth hakkında cevabınızı bekliyorum
  • vr-532 cihazım var, doğru düzgün takılmadan video oynatabilmesi için hangi formatta ve çözünürlükte convert etmeliyim, class10 kart alsam faydası olurmu.
    çözünürlüğü iyice düşürmeme rağmen ses takılmadan geliyor fakat, görüntü slayt show gibi takıla, takıla.
  • Bugün Fm transmitteri denedim. Kabloyu takmadan çalışmadı takınca net bir şekilde müziğimi dinledim. Ama bluetoth yine olmadı. Belki transmitterle olur dedim olmadı. Bu sefer ne ben karşıyı duydum ne karşı taraf beni. Yok mu kimse yardımcı olacak?
  • bampi kullanıcısına yanıt
    Ben cihazın o özelliğini deneme gereği bile duymadım :) bir arkadaşımın ford aracında orjinal bluetooth bağlantısı var teyp ten, sürücü baş üzerinde mikrofonu var, yinede gelen ses çok kötü geliyor. tahminimce bizim navigasyonların o özelliği sadece olsun diye konmuş çok birşey beklememek gerekli diye tahmin ediyorum.
  • NX-215F model cihazı kullanıyorum. sorunu olan olursa mesaj atsın.

• arkadaşlar n11den kupon kazandım. Adam gibi alabileceğim bir şey yok. navitech vr-532 5 inch navigasyon cihazı 139 tl. kargo dahil alabileceğim. Tavsiye eder misiniz? Memnun kalır mıyım? Mp3tü, vidyoydu önemli değil. Özellikle hızı(zamanında uyarması) ve harita zenginliği önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

arkadaşlar n11den kupon kazandım. Adam gibi alabileceğim bir şey yok. navitech vr-532 5 inch navigasyon cihazı 139 tl. kargo dahil alabileceğim. Tavsiye eder misiniz? Memnun kalır mıyım? Mp3tü, vidyoydu önemli değil. Özellikle hızı(zamanında uyarması) ve harita zenginliği önemli.

Hakikatten adam gibi alabileceğiniz birşey yokmuş

Şaka şaka , yazınızı okuyunca espiri yapasım geldi :)

Fiyatı baya iyi, Cihaz olarak Başarsoft harita kullanır ve sizi diğer tüm navigasyon cihazlarında olduğu gibi öyle yada böyle bir şekilde hedefinize ulaştırır. Kullandığı yazılım İgo Primo, iyi bir yazılımdır hatta belkide piyasadaki en iyi yazılımda denebilir.

Hazır indiriminizde varsa, bu cihazı alabilirsiniz.

Amma tuhaf siteymiş burası yahu, aynı model cihazdan bir sürü farklı fiyatı var. Alırken dikkat edin

http://www.n11.com/navitech-navigasyon-sistemleri-C1561/ara?attributes[]=Marka%5B-%5DNavitech&sortingType=PRICE_LOW&resultViewType=list

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 11 Kasım 2013; 20:59:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

arkadaşlar n11den kupon kazandım. Adam gibi alabileceğim bir şey yok. navitech vr-532 5 inch navigasyon cihazı 139 tl. kargo dahil alabileceğim. Tavsiye eder misiniz? Memnun kalır mıyım? Mp3tü, vidyoydu önemli değil. Özellikle hızı(zamanında uyarması) ve harita zenginliği önemli.

Hakikatten adam gibi alabileceğiniz birşey yokmuş

Şaka şaka , yazınızı okuyunca espiri yapasım geldi :)

Fiyatı baya iyi, Cihaz olarak Başarsoft harita kullanır ve sizi diğer tüm navigasyon cihazlarında olduğu gibi öyle yada böyle bir şekilde hedefinize ulaştırır. Kullandığı yazılım İgo Primo, iyi bir yazılımdır hatta belkide piyasadaki en iyi yazılımda denebilir.

Hazır indiriminizde varsa, bu cihazı alabilirsiniz.

maalesef kupon bütün ürünlerde kullanılamıyor
    listedeki bir çok ürünün fiyatı zaten şişirme ki 60 tl.lık kuponun bir manası kalmıyor. Bu ürün ise 200 tl. fiyatında, indirimle 139a düşüyor.

Ürünü alıyorum. Performansıyla ilgili ilerdeki günlerde geri dönüşüm yaparım.
    Teşekkürler, saygılar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.