Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
42
Favori
333.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Navimex Car Multimedia kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben de aracıma NAV 9902 HD veya NAV 7715 ürün taktırmak istiyorum.

2014 Model Jetta kullanıyorum.

Hangi ürünü önerirsiniz? 4GB versiyonu alacağım.

Geri görüş kamerası olarak Logo Kamera yaptırma şansım varmı? Yoksa bagaj açma koluna takılan şekilde kamera yapılabiliyor mu? araçta delik açılmasını istemiyorum.

Bir de İzmirde nerede yaptırabilirim?

Fiyat bilgisi de sağlar mısınız?

Şimdiden teşekkürler.

• selamlar renault symbol aracıma  NAV 9966 HD modelini taktırdım gayet memnunum tek sıkıntım cihazın araç ile obd2 haberleşme için hangi programı kurmak gerek ya da ne yapmam gerek acaba

• esen38 kullanıcısına yanıt

Peki cihazın şifresi nedir acaba, bir türlü bulamıyorum bu yüzdende herhangi bir sıfırlama yapamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba aracımda önceki sahibinin taktırdığı bir multimedia mevcut.

Wi-Fi ve Bluetooth çalışmıyor.

Güncelleme yapabileceğim bir dosya varsa gönderirseniz sevinirim.

• imgelerin üstüne basılı tuttugunuz zaman nereye goturmek ıstersenız oraya goturebılıyorsunuz

• d o g u kullanıcısına yanıt

0532 611 11 50 ergin bey teknık servıs haberleşebilirsiniz

• Gökhan0023 G kullanıcısına yanıt

0532 611 11 50 teknik servis ile görüşün

• thequick T kullanıcısına yanıt

0553 498 39 30 ararsanız detaylı konuşabiliriz

• Arkadaşlar merhaba ;

2 sorum olacak

• Aracım ford focus 2015 navimex in nav9941 takılı geri görüş kamerası arada çalışmıyor siyah ekran geliyor. Aracı kapattıktan sonra düzeliyor süresini bilemiyorum. Cihazda yeniden başlatmayı nasıl yapabilirim?
    • Direksiyon kumandasında radyo yada müzik dinlerden ses açma duşuna basında arada kanal veya müziği değiştiriyor. Tuş ataması yapabileceğimiz bölüm varmı?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seronet

Merhaba, 2008 mondeo Titanium için cihaz aldım. (Navimex 4GB) Bütün fonksiyonlar çalışır dendi, montajı yaptık olmadı. Aracın ekranında listeler çıkmıyor, direksiyon kumandası ters çalışıyor vs. Teknik servis canbus uyumlu değil uyumlusu yok demişti. Bu soruna çözüm geldi mi? Uyumlu diye aldık ama öyle çıkmadı.

Alıntıları Göster

Hocam yanıt verecek misiniz? @Navimex Car Multimedia

• Egea için hangisi arkadaşlar? (easy)

kullanalar yorumlayabilir mi?

• s.a android 10.1 multimedya aldım citreon c4 2013 model aracıma beni sorunum şu eski teyp im windows tabanlıydı araçla ilgili herşeyi gösteriyordu mesala firen lambası yandı ekran da sol firen lambasını konrol edin diye yazı çıkıyordu şimdi yok otamatik silgeçler devrede yada diğil yazısı çıkardı ışıklar ona keza aracımdaışık karartma dügmesi var basınca eskiden mulltimedyanın ışıgıda giderdi şiödi gitmiyor daha birsürüşey bana bi yol gestercek birileri var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkutay79

arkadaşlar yaklaşık bir sene önce passat marka aracıma navimex 9902 taktırdım. 2 tane de başlık taktırdım aynı marka. bir yılda tam 7 kez arıza verdi ve her defasında bir parçasının yandığını ve değiştirdiklerini söylediler(canbus,ön panel,ekran vs). hiç bir şekilde ne ürün iadesi ne de yeni ürün vermeyi kabul etmeyip her defasında geçici çözümlerle geri gönderdiler. şu an ürünüm yine arızalandı(kendiliğinden kapanıyor ve çoğu zaman hiç açılmıyor,30 gün kullanıyorsam 20 günü açılmıyor). son öneri olarak başlıkları kullanmamam gerektiği söylediler ki bu öneriye kendileri de gülmüştür sanırım. kesimlikle bu ürünü tavsiye etmiyorum. hem çok kötü bir servisi var,hem de kronik sorunlu bir alet.

Navimex pişmanlıktır. Ben de peugeot aracıma takılı problemler yaşıyorum. Ne destek var ne çözüm.

• suntalam S kullanıcısına yanıt

0532 611 11 50 arayacaksan yardımcı olayım ?

• S.a 2010 model volvo s40 araca uygun android ekran taktırmak istiyorum tavsiyeniz ne olabilir

• Nav9903(2018 model android 7.1) cihaza gps ve multimedia için takılabilecek en yüksek kapasiteli hafıza kartı boyutu nedir? Kitapçığından belirtilmemiş kutu üzerinden yada sitesinde herhangi bir açıklamada yok.

İkinci sorunumsa belirli bir açma kapanmadan sonra cihaz açılmıyor illa aküyü söküp takmama gerekiyor bunu çözebilen var mı?

@Navimex Car Multimedia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay_16 -- 26 Ocak 2021; 15:6:52 >
  • 2018 Model HYUNDAİ İ20 için NAVİMEX'in hangi modeli uyumludur ve kullanım yönünden hangi modeli tavsiye edersiniz?Yardımlarınızı rica ederim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim..

• Arkadaslar merhaba. c4 aracımda navimex 9976 hd model ekran var . yazılım güncelleme vs yapabilecek bir alan görmedim . var mi güncelleme yeri ve yapılma şekli konusunda yardım edebileceek

• Arkadaşlar NAvimex 9958 cihazım var ama bundan önce montaj biraz uydurmasyon yapılmış canbus falan bağlamamışlar. İstanbul Anadolu yakasında düzgün montaj yapacak bir yer önerebilir misiniz?

• Merhaba arkadaşlar. Astra j aracıma geçtiğimiz temmuz ayında navimex 2 GB ram 32 GB hafızalı Tesla model android multimedya ekran taktırdım.

Sürümü 7.1.

Biraz ağır açılıyor YouTube falan. Çok memnun olduğum söylenemez. Radyosu çekmiyor. Opellerde antene elektrik verilmesi gerekiyormuş. Onu da yaptık. Yaptığımız yerde çok güzel radyoları çekti. Daha sonra ordan ayrılınca hiç çekmez oldu.

Bir de cihaza telefonumdan internetimiz paylaşıp cihaza kurduğum internet radyosunu kullanıyorum. Sürekli internet bağlantısı kopup bağlanıyor. İki cihazda da bağlantı ayarlarını sıfırladım olmadı.

Bir de bu cihazda daha fazla ayar kısmı için şifre istiyor. Bu şifre nedir acaba?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.