Şimdi Ara

Navigasyonlu, Tv'li, dokunmatik, 7' Oto görüntü sistemi-479 TL-HB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu urunden siparis vermistim ama 8 gun biyunca tedarik edemediler ben de iptal edip piranha encore aldim hem de isbankasinin kampanyasiyla 50tl de maksipuan yuklendi. Ama hala aracimdaki yerini alamadi kutusunda masum masum duruyor:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyasada temiz necvox ve zenec ürünler bulunmakta olup fiyatları da 875-1000tl arasındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackolik

Bu urunden siparis vermistim ama 8 gun biyunca tedarik edemediler ben de iptal edip piranha encore aldim hem de isbankasinin kampanyasiyla 50tl de maksipuan yuklendi. Ama hala aracimdaki yerini alamadi kutusunda masum masum duruyor:)

aynı olay bana da oldu zaten sonradan kaldırdılar siteden :) ben de 50tl kazandım 430 tlye gelmiş oldu sanırım. encore modelinde tv yok galiba. aynen bagajda duruyor amfi de gelecek bugün kısmetse cuma hepsini taktırıp resimlerini koyarım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Bu urunden siparis vermistim ama 8 gun biyunca tedarik edemediler ben de iptal edip piranha encore aldim hem de isbankasinin kampanyasiyla 50tl de maksipuan yuklendi. Ama hala aracimdaki yerini alamadi kutusunda masum masum duruyor:)

aynı olay bana da oldu zaten sonradan kaldırdılar siteden :) ben de 50tl kazandım 430 tlye gelmiş oldu sanırım. encore modelinde tv yok galiba. aynen bagajda duruyor amfi de gelecek bugün kısmetse cuma hepsini taktırıp resimlerini koyarım ;)

Anfi şart bendede var aynından ses performansı çok düştü bende anfi alıp durumu düzeltmek istiyorum.Sen hangi marka anfi aldın taktırınca deneyimlerini paylaşabilirmisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tosun79

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Anfi şart bendede var aynından ses performansı çok düştü bende anfi alıp durumu düzeltmek istiyorum.Sen hangi marka anfi aldın taktırınca deneyimlerini paylaşabilirmisin.

yalnız ben bass amfisi almıştım hoparlörleri de yeniledim henüz taktırmadım ama şimdi hayal kırıklığına uğrattın hocam beni fabrikasyon teypten daha kötü olamaz herhalde?

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

piyasada temiz necvox ve zenec ürünler bulunmakta olup fiyatları da 875-1000tl arasındadır.

HOCAM BENDE NECVOX ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM PİYASADA NEREDE BULABİLİRİZ YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM TESEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-encore-70-inc-navigasyonlu-oto-ses-ve-goruntu-sistemi/productDetails.aspx?productId=otpirencore&categoryId=17545

bence bu ürün daha iyi arabayı satmadan önce 6-7 ay kullandım sorunsuz...

bu teybin güneş vurduğu andaki tepkisi neydi? jamesondaki gibi başarısızmı?

•  Navigasyonlu, Tv'li, dokunmatik, 7' Oto görüntü sistemi-479 TL-HB

Navigasyonlu, Tv'li, dokunmatik, 7' Oto görüntü sistemi-479 TL-HB

Navigasyonlu, Tv'li, dokunmatik, 7' Oto görüntü sistemi-479 TL-HB

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.