Şimdi Ara

nature dünya rekoru 5600 ile 100fps 425/720 13k (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada policenin kulakları çınlıcak ama gf4mx440 ile 13k mı ne yapmıştı hile ile başkasına ismini hatırlamıyorum ama başlığında 1 kişiye özel diye ozamanlar sen yoktun jinx bende ona benzer bişey yapıyım dedim siz boka vurdunuz işi .
  • abi ozmanlar pol bana özel yapmıştı. o 1 kişi bendim dağhanbey ama onun hayal olarak gördüğü onbord ekran kartı olayını ben internete koydum.ispatladım.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by interyasin</i>
    <br />bende bilerek başka yerden 250 fsb linki buldum koydum başka siteden ince espirili bazı kişilere özel diye başlığada yazdım sonra sen kefal gibi atladın haber yalan çıktı 250 fsb linki yalan diye <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    al iste bu kadarsin.Gozumde bir HIC sin
  • Şişşşt...
  • Şişşşt...
  • Çok iyi bir ikilisiniz maaşallah...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by BaBa</i>
    <br />Çok iyi bir ikilisiniz maaşallah...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    bende tam bunu dusunuyodum ıkı haşin insan
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>çok ilginç flip model çıktı bizimki heralde 2. versiyon<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    üzgünüm ikinci model olamaz...(çünkü flip ler 400-800)
  • hay allahım şşt... ne diceğim bilemiyorum gözünde bir hiçmişim aşkım benim neyse...
    nerser flip diyorum çünkü öbür 5600 aynı model aynı marka herşey aynı 390mhz gpu da da bile o/c yaptığım zaman daha windowsta kilitleniyordu flip model dememin nedeni burda çünkü kart 425mhz gpuda poligon testini bitirebildi buda flip chipli ama hızının düşürülmüş olduğunu gösteriyor 325@425 az değil biliyorsun vmod olmadan.
  • bu arada jinx bu işlerde yeni olduğun belli bakma ddr 3700ler kullanıp sonuçları verip iyi bir o/c gibi gözüktüğüne asıl olan düşük bir sistemi yukarılara zıplatmak bu sıralarda bunun b.oku çıktı ama neyse baksana herkezde 5900,9800 filan fıstık ama o kişilere lafım yok hayırlı olsun zaten bir iddiada bulunduklarıda yok sadece sonuçları veriyorlar hee bu işlerde yenisin diyorum çünkü bug değilde nature testinin ram hızına bağlı olduğunu gf3ti200'e bile bu kadar ram hızı versen 710mhz 100 fps 'ye yaklaşırdı emin ol ama senin bunu anlaman için eski şeyleri deneyip gelmen lazım yanıma
  • Nickimin geçtiği yere özel açıklama: MX440 ile yaptığım 3DMark cheati Safir'e özel bir topicti.
  • Pol--E abi geldinmi askere gitmemismiydin sen abi?
  • Çarşı iznine çıkmıştır cafeden yazıyordur.
    PoL--E hayırlı teskereler.
  • yaw bu 5600 ler neden böyle ya? o kadar kasıp oc yapılıyor ama gene 13k alıyor? detonatör 50 ler çıkınca düzelir mi acaba?
    bende 5600-256 mb tan almayı düşünüyom da...
    interyasin,herhangi bir oyunda kasılıyor mu kart? özellikle fsaa ve anisop açıkken? ya da kapalıyken?
  • interyasin şu an locked olmalı sanırım..
  • hımssss [arindr]
    peki sen ne diyon bu hususta barış?
  • stuka şu ana yazıyoruma ama belki son yazmalar olabilir ondan yine yazmışsın cevap verelim bari 256mb ile 256mb arasında 30$ fark varsa kesinlikle alma takılma olayı olamz zaten bu kart 30fps de bir oyunu canlandırıyorsa 5900 45-50 fps de canlandırıyordur fark bu kadar 5900ultra ile.256mb5600 ile aynı performansı elde edersin.
  • Off topic @psyco: çarşıdan yazıyorum.

Eyvallah Yazıcıoğlu kardeşim.
  • Helal olsun bravo:)
  • Pol sensiz tadı tuzu yok buraların hadi bakalım bekliyoruz bu arad sinirler ne alemde beraber gidecektik ama biz okulu uzattık ne yapalım ya bu arada sen yoksun kimse kod mod vermiyor ne yapacağız.he pol belki takip edememişsindi bazı xpler barton oluyor [bye]
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.