Şimdi Ara

natro hosting hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kadar rezil bu kadar sıradan bi müşteri hizmetleri olamaz 1 tane adam koymuşlar telefon başına 1 saattir 2. sıradayım pbx alın 2'de operatör oturtun o müşteri hizmetlerine.. Hizmet alıcam 10 liralık domain için 1 saattir şehirler arası telefon yazıyor bu kadar gereksiz bir durum olamaz..Domain alıcaksanız bunu aklınızdan cıkartmayın domainin parasından cok daha fazlasının telekoma fatura olarak ödersiniz..Yazık..Müşteri hizmeti yerine müşteri eziyeti deseniz daha doğru olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xenos -- 19 Aralık 2006; 16:43:45 >

• Ben natro müşterisiyim, tam aksine teknik desteğinden çok memnunum. 5 dk geçmeden geri dönüş yapıyorlar... Hatta beni hayretler içinde bırakan bir firmaydı
  • natro ile çalışmadım ama iyi bir yer diye duydum
  • Natro bu konuda çok iyidir. sanırım senin şansına uygunsuz bir zaman denk geldi
  • ilk hostum natroydu ve memnundum bende..abartılcak birşeyleri yoktu ama hiçde kötü sayılmazlar bence..
  • Natroyu iyi bir firma olarak duyarız yıllardır ama rakip firma olduğu için tabii ki oradan hizmet almadık :)
    İşe aldıkları elemanla ilgili bir sorun olabilir kasten yapacaklarını sanmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.