Şimdi Ara

Nasıl Transfer Yapılacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce %100 Futbol'da Rıdvan bişeyler söyledi...Aslında çoğu Fenerbahçe'li de aynı şeyi düşünüyor
    Alex ve Carlos'la sözleşme yenilendi
    Lugano,Selçuk,Deivid ve Volkan'la da yenilenecek..
    Edu ve Guiza'nın kontratları devam ediyor.
    Gökhan Gönül ve Semih ilk 11 oynatılmalı taraftara göre.

Peki bu takımın neresine transfer yapılacak? Önümüzdeki sezon da aynı kadroyla devam edeceğiz anlamına geliyor bu..Josico ve Maldonado gönderilecek, zaten onlar da kadroya giremiyor ki

Kim gönderilsin deseniz onu da bilmiyorum..Ama mutlaka birileri değişmeli

• bence bu 10 numara hastalığından vazgeçmek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rio aLbérTo

bence bu 10 numara hastalığından vazgeçmek lazım

aaa olurmu hiç kralex o
  • kimse kral mral demesin.adam maç seçiyor.istediği maç oynuyor istemediği maç oynamıyor.çete lideri gibi.o oynamadığı zaman bütün takım oynamıyor.bir maç hat-trick yapıyor taraftara kendini hatırlatıyor sonra yan gel yat.luganoyu da bugün herkez izledi.defans delik deşik.edu desen zaten her maç hata yapıyor.hadi lugabo bir yana edunun kesinlikle gönderilmesi gerekli.deividde alex oynadığı zaman oynuyor.güizaya hiç girmiyim.
  • Evet gerçekten de KRALEX. Ama önceki yazılarımda da yazdığım gibi onun kadar iyi oyuncu olmadığı gibi onun kadar sinis,şerefsiz oyuncuda yok Türkiyede. Adam gerçekten inanılmaz yetenekli. İStediğinde neler yapacağını herkes biliyor.Ama istemediğinde sahada yürüyor resmen.10 kişi oynuyor FB.
    Fransa Konfedarasyon kupasında Türkiye-Brezilya maçında ikinci yarı oyuna girmişti. Tek başına yönetmişti takımı.Birde gol atmıştı.Tek başına 5 oyuncunun arasına girmişti.O kadar çok kokştuki,şimdiki ön libero denilenlerden kat kat daha fazla koşmuştu. FB ye geldi koşmayı bırak,yanındaki adamın önüne geçmiyor.Yürüyerek oynuyor işte 90 dakika.Top ayağına gelince o kadar yorulmayan,dinç futbolcu tabiki iyi pas atar,gol atar.Çünkü sadece onu yapıyor.

Bencede artık Avrupa daki gibi oynanmalı.4-6 oynanmalı.Mevki kalmadı artık.Forvet tarihe karıştı.6 kişi hem orta saha,hem forvet özellikli olmalı.Hep birlikte çıkıp,ho birlikte defansa yardım edilmeli. Ona görede transferler yapılamlı tabiki. 10 numara çoktaaaannn bitti dünyada.
    quote:

Orjinalden alıntı: DarkPluton

quote:

Orjinalden alıntı: Rio aLbérTo

bence bu 10 numara hastalığından vazgeçmek lazım

aaa olurmu hiç kralex o

• quote:

Orjinalden alıntı: rapture

kimse kral mral demesin.adam maç seçiyor.istediği maç oynuyor istemediği maç oynamıyor.çete lideri gibi.o oynamadığı zaman bütün takım oynamıyor.bir maç hat-trick yapıyor taraftara kendini hatırlatıyor sonra yan gel yat.luganoyu da bugün herkez izledi.defans delik deşik.edu desen zaten her maç hata yapıyor.hadi lugabo bir yana edunun kesinlikle gönderilmesi gerekli.deividde alex oynadığı zaman oynuyor.güizaya hiç girmiyim.

dostum zaten yazılarıma bakarsan.alexle dalga geçtiğimi anlarsın.o mesjaıda alexi kral yapanlarla dalga geçmek için yazdım.kralex diyorlar bu adama.takımın altını oyan dinamit farkında değiller
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkPluton

quote:

kimse kral mral demesin.adam maç seçiyor.istediği maç oynuyor istemediği maç oynamıyor.çete lideri gibi.o oynamadığı zaman bütün takım oynamıyor.bir maç hat-trick yapıyor taraftara kendini hatırlatıyor sonra yan gel yat.luganoyu da bugün herkez izledi.defans delik deşik.edu desen zaten her maç hata yapıyor.hadi lugabo bir yana edunun kesinlikle gönderilmesi gerekli.deividde alex oynadığı zaman oynuyor.güizaya hiç girmiyim.

dostum zaten yazılarıma bakarsan.alexle dalga geçtiğimi anlarsın.o mesjaıda alexi kral yapanlarla dalga geçmek için yazdım.kralex diyorlar bu adama.takımın altını oyan dinamit farkında değiller

tabiiki biliyorum hocam

• Lugano hariç takımda 1 tane adam yok. Ben olsam hiç durmam böyle takımda. Giderim İtalya'ya. Biz de burada 3 yıl daha Alex, Deivid, Carlos, Uğur, Kazım... zulmü çekelim. Allah'tan seneye Lig TV'yi iptal edeyim de biraz tasarruf yapmış oluruz büyük başkanımız Yıldırım sayesinde.
  • En iyi transfer takımdan gideceklerle olur.

Alex, Deivid, Güiza, Maldonado, Josico

Deniz, Selçuk, Ali Bilgin, Burak, Can, Uğur.

10 kişinin gitmesi lazım. Alex hariç diğerlerini sırtımızda taşıyoruz resmen. Alex de gitmezse takım olamayız.

Ama işe bak ki, Deivid ve Selçukla sözleşme yeniliyormuşuz da, verdiğimiz paraları beğenmiyorlarmış. Sizi kim beğenir diyeceğim ama olmuyor işte Aziz Yıldırım ve bir kısım taraftar beğeniyor. Bu kafayla biz daha çok TD değiştiririz.
  • Bu kadro geçen sene nasıl yarı finalin kapısından döndü onu da anlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: karalı

Bu kadro geçen sene nasıl yarı finalin kapısından döndü onu da anlamıyorum

Herkes kapasitesinin üstünde oynadı. Zico da iyi hocaydı, işlerimiz yolunda gitti. Aynı takım ligin ikinci yarısı şampiyonluğu GS'ye ikram etti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karalı

Bu kadro geçen sene nasıl yarı finalin kapısından döndü onu da anlamıyorum

al bnden de o kadar
  • volkan-carlos-edu-lugano-gökhan-deivid-ugur-selçuk-aurello-alex-kezman

geçen seneki kadro buydu isim olarak iyiler iyide oynadılar ama bu yıl oldu bişey çöküş başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: imaginary

Lugano hariç takımda 1 tane adam yok. Ben olsam hiç durmam böyle takımda. Giderim İtalya'ya. Biz de burada 3 yıl daha Alex, Deivid, Carlos, Uğur, Kazım... zulmü çekelim. Allah'tan seneye Lig TV'yi iptal edeyim de biraz tasarruf yapmış oluruz büyük başkanımız Yıldırım sayesinde.

Tasarrufunu geçtim akıl sağlığımızı korumuş oluruz ve değerli haftasonu akşamlarımızı daha iyi değerlendiririz. Yetti be
  • Fenerbahçe Alex'e göre sistem kurmaya devam ettikçe daha çok çeker.

Dünyanın hiç bir yerinde futbolda böyle bir şey kalmadı.

"Koşmayan 10 Numara" "1 maçı çok güzel kazandırıp 2 maç yatan 10 numara" böyle bir şey yok arkadaşlar.

Fenerbahçe dünya takımı olmak istiyorsa şu geri kalmış zihniyetten vazgeçecek.

Delgado'yu sevmiyorum, Alex mi dersin Delgado mu dersin Delgado derim.

Koşmayan teknik bir oyuncu yerine koşan teknik oyuncu daha faydalı, takımı ileri dogru yönlendiriyor sadece ortada bekleyip gelen topları iyi yerlere atmıyor yani aynı zamanda koşuyor pozisyona giriyor.

Zaten dünyanın önde gelen takımlarına bakarsanız Alex tarzı bir oyuncu göremezsiniz,...
  • Haftaya 1 tane atar yine kahraman olur, şimdi susanlar ortaya çıkıp Alex gibi futbolcu yok derler yine. Yıllarımız kaybolmaya devam eder. Bu adamlar Anelka'yı harcadılar bu takımda.

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Fenerbahçe Alex'e göre sistem kurmaya devam ettikçe daha çok çeker.

"Koşmayan 10 Numara" "1 maçı çok güzel kazandırıp 2 maç yatan 10 numara" böyle bir şey yok arkadaşlar.

Koşmayan teknik bir oyuncu yerine koşan teknik oyuncu daha faydalı, takımı ileri dogru yönlendiriyor sadece ortada bekleyip gelen topları iyi yerlere atmıyor yani aynı zamanda koşuyor pozisyona giriyor.

Zaten dünyanın önde gelen takımlarına bakarsanız Alex tarzı bir oyuncu göremezsiniz,...

• quote:

Haftaya 1 tane atar yine kahraman olur, şimdi susanlar ortaya çıkıp Alex gibi futbolcu yok derler yine. Yıllarımız kaybolmaya devam eder. Bu adamlar Anelka'yı harcadılar bu takımda.

quote:

Aaa ilahımız kralex hakkında nasıl böyle konuşabiliyorsun???Sen gerçek Fenerli değilsin!!!!

• quote:

quote:

Haftaya 1 tane atar yine kahraman olur, şimdi susanlar ortaya çıkıp Alex gibi futbolcu yok derler yine. Yıllarımız kaybolmaya devam eder. Bu adamlar Anelka'yı harcadılar bu takımda.

quote:

Aaa ilahımız kralex hakkında nasıl böyle konuşabiliyorsun???Sen gerçek Fenerli değilsin!!!!

Oh be sonunda birisi söyledi klasiğimizi, rahatladım. Sen nasıl Fenerlisin? Hep destek tam destek. Teşekkürler dostum. Ağlanacak halimize gülelim bari.

• Bazıları Uğur Boral'a laf ediyo adam koşuyo geri geliyo ileri gidiyo görevini yapıo...öbürleri (semih hariç)oturuo Uğur Boral gibi futbolcu mu gördünüz peh...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.