Şimdi Ara

nasıl bilirsiniz fiberserveri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 senedir fiberserver.net.tr firmasıyla çalışıyoruz. Şu ana kadar öyle bir sıkıntı çıkmadı sorun olur olmazda zaten çözüm odaklı çalışıyorlar Özellikle Kerem bey'e teşekkürlerimi sunuyorum gece gündüz benimle uğraşıyor :)
    Velhasılı kelam üstatlar ben memnunum firmadan ama aramızda kullanan var mı ?

• Kerem Bey on numara adamdır ya
    Bakın sadece şunu söylüyorum size, 2 yıldır çalışıyorsunuz zaten fark etmişsinizdir
    Fiberserver'in kalitesi çalışanlardan geliyor. Ekip kaliteli ve profesyonel olunca tadından yenmiyor :-p
  • Merhabalar,

Fiberserver firmasından VPS sunucu hizmeti satın aldım,

saatler sonra teslim etmelerine rağmen neyse dedim kullanmak istedim ancak bir de ne göreyim bağlantı yok denecek kadar kötü 100mbit garanti denen sunucuda 10kb hız göremiyorsunuz ve maksimum 10 dakika sunucuya uzaktan bağlı kalabiliyorsun Network down oluyor.

Fiberserver firması ise bu duruma elimizden bir şey gelmiyor diyor ve ücret iadesi yapmıyor.

Sonradan fark ettim ki BTK lisansları da yok listede göremedim.

Almayın aldırmayın böyle firmaların kapatılması ve cezalandırılması gerekiyor!nasıl bilirsiniz fiberserveri ? nasıl bilirsiniz fiberserveri ? nasıl bilirsiniz fiberserveri ?

• berbat bir firma sağda solda yok şöyleyiz yok böyleyiz yazdıklarına kanmayın olumlu yorum yazan kişilerin de fake olma ihtimali çok yüksek hatta ve hatta 10 tane olumlu yorumdan 2 si anca doğrudur

ilk başlarda bende memnundum fakat sonradan inanılmaz bozuldu kalite açtığınız ticketlara bile gelen cevaplar bu firmadan hizmet almamanız gerektiğini kanıtlıyor 1 kere reseller aldığınızda madem para verdik kullanalım diyorsunuz bunlar da fırsat biliyor... 2.yıl yeniledikten 3 gün sonra vazgeçip iade istedim fakat olumsuz cevap aldım hemde ilk yıl aldığım fiyatın 2 katını ödedim... 1 yılda %100 ZAM fatura falan hak getire zaten istiyorsunuz he he tamam yollıcaz diyorlar kibar dille ama gelen giden yok bunların sunucuları merdiven altındadır kesin datacenter falan hak getire

2 yıla yakındır reseller hizmeti alıyorum ve 2 yıldır her seferinde mevcut siteleri taşımaya üşendiğimden hizmetimi sonlandırmadım ama sanırım şu 1-2 gün içerisinde firmayla irtibatı koparacağım

telefonla falan ulaşmanız imkansız hayatta cevap vermiyorlar vermedikleri gibi onlar da aramıyor zaten asla illa destek bildirimi açın diye zorluyorlar hadi neyse destek bildirimi açayım diyorum ona da cevap çok uzun sürelerde geliyor 1 saati bulduğu oluyor gelen cevapların

sürekli bir taşıma sürekli bir nameserver değişikliği vs ikidebir ayarlarda değişiklik yapmaya zorluyorlar insanı

whm panel olarak satın aldığım hizmeti bana sormadan directadmin olarak değiştirler bundan birkaç gün önce dolayısıyla sitelerimin database ile çalışanları açılmaz oldu kendilerine whm panel için ödeme yaptığımı söyleyip beni geri whm panele döndürün dediğimde ise hiç umursamadılar birçok sitemin yedeğini alamadım taşımak için haram zıkkım olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.