Şimdi Ara

Nasıl Açıklıyacagım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Lise 1 öğrencisiyim ve OKS 'yi kazanamadım.Aileme sene başında çok çalışacağım ve OKS'yi kazanamadıgım için çok ders çalışacagım dedim.
    Şimdi ise yazılılarım çok kötü ancak sınıfta hep derslere katılıyorum ama olmadı işte notlarımı yazıyorum

Coğrafya:30
    Dil Anlatım:45
    Biyoloji:60
    Saglık:65
    Edebiyat:50
    Matematik:55

Diğer Notlarımda pek iç açıcı degil.

Ben Aileme Nasıl Açıklayacagım

Not:Çalışsaydın vs demeyin bende suçumu biliyorum

• benim notlarımında senden farkı yok neyini açıklayacaksın bende lise1 im sınıfını geç yeter tabi teşekkür yada onur belgesi gibi

şeyler alırsan baban bi kıyak geçer orası ayrı tabi
  • matematik 55 coğrafya 30

nasıl bir öğrencisin sen böyle bence çalışırsan diğerlerinden daha hızlı ilerlersin senin coğrafyayı halletme zamanın onların matematiği halletme zamanıyla eşit olacağını hiç sanmıyorum
  • evet bu konuda haklısınız @4BlueWolf

ama işte şu notlarımı açıklarsam büyük ihtimalle pc , tv yasaklancak
  • quote:

Orjinalden alıntı: --Hip_Hop--

Merhaba arkadaşlar
    Ben Lise 1 öğrencisiyim ve OKS 'yi kazanamadım.Aileme sene başında çok çalışacağım ve OKS'yi kazanamadıgım için çok ders çalışacagım dedim.
    Şimdi ise yazılılarım çok kötü ancak sınıfta hep derslere katılıyorum ama olmadı işte notlarımı yazıyorum

Coğrafya:30
    Dil Anlatım:45
    Biyoloji:60
    Saglık:65
    Edebiyat:50
    Matematik:55

Diğer Notlarımda pek iç açıcı degil.

Ben Aileme Nasıl Açıklayacagım

Not:Çalışsaydın vs demeyin bende suçumu biliyorum

o notlar bende olcak var yaaa

• olabilir daha 1.dönem ve şansın devam ediyor 2.yazılıları daha dikkatli çalış. 2.sınavlardan güzel not alırsan hocalarının notlarını fazladan verdiğini görürsün. benimde lisede ilk yazılılar kötü 2.ler iyi olurdu hocalar çalışıyor diye fazladan not verirdi.
  • Tabikide düzltecegim ama aileme açıklamak çok zor olcak

Acaba açıklamasammı yoksa veli toplantısı oldugu zaman duysunlarmı

• Arkadaşım sana tek tavsiyem lise 3'e geçene kadar ;
    Sözel derslerin alayı ezberdir , sınavlarda ard arda bastırır , ben geçen sene 2 haftada 12+ sınava girdim zombi gibi dolaşıyodum ortalıkta . . Tecrübelerime dayanarak yazıyorum ; Sözel dersleri , tarih , coğrafya , edebiyat , biyoloji ( ezberin daniskası :S ) bunlara sınava 1 hafta falan kala kendine kağıt hazırla , önemli şeyleri yaz , ara ara çalış , yatmadan önce bi kere oku aklından 1 ay boyunca çıkmayacağına eminim , tekrarı halinde uzun süreli hale gelir .
    Matematik , geometri dersleri için , sayısal zekan iyi değil diyelim . . O zman kendini fazla kasma kardeşim , formulleri ezberle , soru tipi ezberle sık sık genel tekrar yap , çünkü konular içiçe geliyor , eskisi gibi adam tek konudan soru çıkartmıyo , iki üç konuyu harmanlayıp soru çıkarabiliyor :))
    Hadi kolay gelsin ;)

• quote:

Orjinalden alıntı: --Hip_Hop--

evet bu konuda haklısınız @4BlueWolf

ama işte şu notlarımı açıklarsam büyük ihtimalle pc , tv yasaklancak

yasaklamaları senin yararına olur. zira sen kendini kontrol edemiyorsun görünüşe göre.
  • çokta kötü değil 1 tane zayıfın var.zayıfında matematik değil en rahat düzeltebileceğin coğrafya.bence morali bozma.ailenin fazla birşey diyeceğini sanmıyorum
  • Çalış yada çalışma demiyorum ama dersi derste dinle.
  • çokta kötü değil matematikten 55 almak kolay değildir!
    Biraz daha çalışmayla belge almaman elde bile değil...
    Ailenden hiç çekinme alıştıra alıştıra söyle derim telafisi senin açından kolaylaşır sana destek olurlar düzeltmen konusunda
  • Hacı 3 sene önce senin durumundaydım sakın mal gibi babana baba ben 1 aldım deme 3 aldım ya da 4 aldım de.Sen soracaksın nasolsa öğrenecek öğrenince daha beter olur diye senin diyeceğin-Baba sözlü notundan kırmış yazılıdan 3 almıştım yazılıları kurtarıcam diye da sakın kasma nasolsa önünden 2 soru arkandan 2 soru yapar 50 alırsın sen de bişeyler karalasan hoop 60 ha ben böle yaptım da nooldu ilk sene çaktım ama kalmayı da sorun etme eğer baban notlara kızmassa gider müdürle konuşur geçirirler seni
  • 50 alınca evde bayram havası oluyo sen nediyosun ya
  • Lise 1 zor yaa.Benim 6. , 7. , 8. sınıf hep takdir.Ama lise 1 ilk dönem 5 zayıf vardı.3 tanesi 0 , 2 tanesi 1 'di.Sonra ikinci dönem düzelttim hepsini.Özel hocaya falan gittim.Ama lise 2 ve 3 o kadar zor değildi.İlk yıl olur yani sıkma canını.

• Arkadaşlar Hepiniz benim yararıma konuşmuşsunuz teşekkür ederim

benim diploma notum 94.32 gibi bişeydi yanılmıyorsam

ben zaten düzeltecegimden , sınıfı geçecegimden kendimden eminim ancak aileme söylesemmi notları yoksa bekletip bekletip veli toplantısındamı olayı anlasınlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

Çalış yada çalışma demiyorum ama dersi derste dinle.

+30,45,60,65,50,55

quote:

ben zaten düzeltecegimden , sınıfı geçecegimden kendimden eminim ancak aileme söylesemmi notları yoksa bekletip bekletip veli toplantısındamı olayı anlasınlar?

Bence 1-2 tanesini söyle veya notlarım kötü de rakam verme...Toplantıda bir anlık sinir yaşayıp sana fena patlayabilirler...

Edit:Ek Bilgi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykuTMira -- 23 Kasım 2008; 0:08:04 >

• şimdi bi konu açıcam oku onu x)
  • cografya'yı kurtardınmı açıklamaya falan gerek kalmaz gayet iyi dersler lise burası ilk okul degil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: @Yqut

quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

Çalış yada çalışma demiyorum ama dersi derste dinle.

+30,45,60,65,50,55

quote:

Bence 1-2 tanesini söyle veya notlarım kötü de rakam verme...Toplantıda bir anlık sinir yaşayıp sana fena patlayabilirler...

Edit:Ek Bilgi...

teşekkür ederim önerin için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.