Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (764. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.751
Cevap
45
Favori
710.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps cok cakra harcayan bir teknik o yuzden indra cakrasi lazim.Kakashi kulllanana kadar digerlerinin ozelligi indra cakrasina sahip olmasiydi ve ems leri vardi.Kakashide ne ems var ne cakra anlatabiliyormuyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ps icin gerekenleri kaynak vererek yazabilecek var mı?
    indrayi filan da karistirdiniz isin icine bi de izuna ile indrayi herkes yanlis yazmis konu corba olmus.

• belirli bir kaynak yok.Zaten narutoda kaynak diye bir olay yok.Sadece naruto wikia var oda değiştirilebilir bilgilere sahip.Kendi kaynağımız anime ve manga var ortada.Şu ana kadar gördüklerimizden yola çıkarak yorumlarda bulunuyoruz.Kakashi kopyalayana kadar perfect susanoo sahiplerinde indra çakrası vardı.Yine ems gerekiyordu.Aslında kishi de fazla tepki almamak için perfect susanoo yu açtı demedi copy ninja tekniğiyle kopyaladı dedi.Bende hem kendi çıkarımımdan hemde narutopedi wikia vs. dan yola çıkarak perfect susanoo nun kopyalanabilecek bir teknik olmadığından bahsettim çünkü copy ninja tekniği jutsu ve genjutsu üzerine.Hadi diyelimki kopyalanabiliyor perfect susanoo peki bunu hangi çakrayla kopyaladı?Obitonun perfect susanoo için yeterli çakrası yok.Hem ems siz perfect susanoo açılsa bunu itachi ve shisui çoktan yapardı.Burda olay açma değil kopyalama ama yine çakrası az.Bu adam değilmiydi çakrası yetmediği için yüzlerce küsür bölümdür copy ninja tekniği kullanmayan?Şimdi obitonun çakraylamı kullanacak perfect susanooyu.Olay nerden tutsan elinde kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 7 Ağustos 2014; 10:14:20 >
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

belirli bir kaynak yok.Zaten narutoda kaynak diye bir olay yok.Sadece naruto wikia var oda değiştirilebilir bilgilere sahip.Kendi kaynağımız anime ve manga var ortada.Şu ana kadar gördüklerimizden yola çıkarak yorumlarda bulunuyoruz.Kakashi kopyalayana kadar perfect susanoo sahiplerinde indra çakrası vardı.Yine ems gerekiyordu.Aslında kishi de fazla tepki almamak için perfect susanoo yu açtı demedi copy ninja tekniğiyle kopyaladı dedi.Bende hem kendi çıkarımımdan hemde narutopedi wikia vs. dan yola çıkarak perfect susanoo nun kopyalanabilecek bir teknik olmadığından bahsettim çünkü copy ninja tekniği jutsu ve genjutsu üzerine.Hadi diyelimki kopyalanabiliyor perfect susanoo peki bunu hangi çakrayla kopyaladı?Obitonun perfect susanoo için yeterli çakrası yok.Hem ems siz perfect susanoo açılsa bunu itachi ve shisui çoktan yapardı.Burda olay açma değil kopyalama ama yine çakrası az.Bu adam değilmiydi çakrası yetmediği için yüzlerce küsür bölümdür copy ninja tekniği kullanmayan?Şimdi obitonun çakraylamı kullanacak perfect susanooyu.Olay nerden tutsan elinde kalıyor.

yazılarını baştan sona okudum açıkçası konudaki tek mantıklı açıklamalar seninkisi ve nedenleriyle bağlamışsın konuyu

bende seninle aynı fikirdeyim dediklerin doğrudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYEREG -- 7 Ağustos 2014; 10:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madarist

Şu ps icin gerekenleri kaynak vererek yazabilecek var mı?
    indrayi filan da karistirdiniz isin icine bi de izuna ile indrayi herkes yanlis yazmis konu corba olmus.

Usta yanlış hatırlamıyorsam sussanoo perfect ve normal olarak ayrılmıyor. Naruto wiki de bu MS versiyon EMS versiyon olarak ayrılıyor. Yani EMS de ikien perfect açılabiliyor wiki ye göre. Çıkta fazla çakra gerektiriyor. Hatta bir bölüm de Sasuke sussanoo çıkardığında her hücresinde acı hissettiğini söylüyordu. Ama gariptir kimse fark etmemiş bunu indra da EMS olmamasına rağmen perfect çıkarıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: unbqlqnced

quote:

Usta yanlış hatırlamıyorsam sussanoo perfect ve normal olarak ayrılmıyor. Naruto wiki de bu MS versiyon EMS versiyon olarak ayrılıyor. Yani EMS de ikien perfect açılabiliyor wiki ye göre. Çıkta fazla çakra gerektiriyor. Hatta bir bölüm de Sasuke sussanoo çıkardığında her hücresinde acı hissettiğini söylüyordu. Ama gariptir kimse fark etmemiş bunu indra da EMS olmamasına rağmen perfect çıkarıyordu.

ben bunu bir önceki sayfadaki yazımda belirttim "İndranın kendisi eternalsiz perfecti var o da rikodounun oğlu ilk sharingan kullanıcısı." şeklinde.

İndra açamayacakda kim açacak ki eternali ilk sharingan kullanıcısı madara gibi sasuke gibi indra çakrasına sahip değil indranın kendisi zaten

ayrıca indranın gözlere dikkat ettiysen kağıt üzerinde mangekyou sharingan ama şekil olarak çok çok farklı rinnegana daha yakın hatta

Naruto Manga (spoiler serbest)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 7 Ağustos 2014; 10:24:03 >
    Söylediklerin gayet tutarlı. Yanlış biliyorsam düzelt lütfen . Susassoo için 2 MS in olması gerekiyor obito toplasan 5-6 bölümdür 2 adet MS i var. Yani bence oda açabilirdi sussanoo bence yeterli vakti olmadı açabilmek için. Birde indra nında EMS olmamasına rağmen ps i vardı. Ama Kakashi olayı dediğin gibi nerden tutarsan tut elinde kalıyor.

Anladım hocam mesajı görmedim yazdım diğer mesajı dikkate alma

• quote:

quote:

quote:

ben bunu bir önceki sayfadaki yazımda belirttim "İndranın kendisi eternalsiz perfecti var o da rikodounun oğlu ilk sharingan kullanıcısı." şeklinde.

İndra açamayacakda kim açacak ki eternali ilk sharingan kullanıcısı madara gibi sasuke gibi indra çakrasına sahip değil indranın kendisi zaten

ayrıca indranın gözlere dikkat ettiysen kağıt üzerinde mangekyou sharingan ama şekil olarak çok çok farklı rinnegana daha yakın hatta

bu indranın mangekyosu değil resmi olaraksadece göz gücü olduğunu göstermek için ilk bölümlerde çizilmiş bişey.
  • animede ve mangada gösterilenle arada bir fark yok kaçırmışsın buraları sanırsam

mangada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 7 Ağustos 2014; 11:00:46 >
  • quote:

Söylediklerin gayet tutarlı. Yanlış biliyorsam düzelt lütfen . Susassoo için 2 MS in olması gerekiyor obito toplasan 5-6 bölümdür 2 adet MS i var. Yani bence oda açabilirdi sussanoo bence yeterli vakti olmadı açabilmek için. Birde indra nında EMS olmamasına rağmen ps i vardı. Ama Kakashi olayı dediğin gibi nerden tutarsan tut elinde kalıyor.
    doğru biliyorsun da dostum obito susanoo açıp ne yapacak ki susanoo kaguyaya sinek vızıltısı gibi gelir baksana perfect susanoo bile birşey yapamazken kaguyaya ilk evredeki susanoo hiç bir yer yapamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 7 Ağustos 2014; 11:09:27 >
  • quote:

Ps cok cakra harcayan bir teknik o yuzden indra cakrasi lazim.Kakashi kulllanana kadar digerlerinin ozelligi indra cakrasina sahip olmasiydi ve ems leri vardi.Kakashide ne ems var ne cakra anlatabiliyormuyum

madara da indra çakrası uyanmadı ki.Uyansaydı zaten sasuke deki gözden olurdu.P.s olayı tamamen muamma(son bölümle birlikte) şuan.Çünkü sasuke de ems olmasına rağmen açamamıştı.
    Kakashinin yüzündeki yaradan açtığı susanoo sunda da var.Belki bir şey çıkar buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ungalath -- 7 Ağustos 2014; 12:31:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

quote:

madara da indra çakrası uyanmadı ki.Uyansaydı zaten sasuke deki gözden olurdu.P.s olayı tamamen muamma(son bölümle birlikte) şuan.Çünkü sasuke de ems olmasına rağmen açamamıştı.
    Kakashinin yüzündeki yaradan açtığı susanoo sunda da var.Belki bir şey çıkar buradan.

Madara İndra çakrası var tekrar oku seriyi.Sasuke rinneganı 6 yolun bilgesi sayesinde açtı.Madara ise İndra ve Ashura'nın çakralarını birleştirerek rinnegan açtı
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    indra çakrası kendiliğinden var reankarnesi zaten madara ki senjunun dnasıyla beraber rikodounın ki gibi rinneganları açmıştı madara.Juubinin jinchurikisi olması gerekiyordu edoluyken olamazdı tobiye rinne tensei no jutsu yaptırdı dirildi ama diğer gözüde alması gerekti vs. vs. diye gidiyor
  • quote:

animede ve mangada gösterilenle arada bir fark yok kaçırmışsın buraları sanırsam

mangada

işte bu yukardaki onun mangekyosu değil diyorum ben de kaçırmadım bi yeri de o sadece göz gücü olduğunu göstermek için çizilmiş bişey
  • arkadaşım anime ve mangadan görülerek oluşturulmuş bir mangekyou o.Naruto 681 sayfa 12 yi açarsan black zetsuyla beraber resimleri var yukarıdaki resim.Mangekyosunun daire şeklinde olduğu görülüyor.Keza yukarıda animeden verdiğim görüntüde daire şeklinde.Çizilme diye bir olay yok yani biri mangadan diğeri animeden bizzat.Şekil olarak aynı bunu kağıda döküp renk vermişler buna çizilme diyorsan evet çizilme ama şekil standart olarak aynı daire şeklinde diğer mangekyoulardan çok farklı.E sharingan olduğuna görede kırmızı olacak bu renk.Yani ortada bir hata falan yok
  • Yahu kardeşim bilip bilmeden yorum yazmayın şuraya obitonun gözler çok rahat ems ne demek yahu?Nerden sallıyorsun nerden atıyorsun yazmadan önce gir bak kimlerin eternali varmış

http://naruto.wikia.com/wiki/Mangeky%C5%8D_Sharingan

Obitoda senju dnası var bu noktada kakashi ve sasukeden ayrılıyordu.Demişsinki adamın şak diye susano açması normal diye.Hayatında kaç defa tsukuyomi yapmış ametarasu yapmışta şak diye perfect susanoo açıyor?Demişsinki kakashinin sharinganları eskisi gibi değil.Hadi ordan derim bende al bak bakalım eskisiyle aynımıymış değilmiymiş.Yukarıdaki verdiğim linkte obitonun mangekyosu ve aşağıda verdiğim son sayıdaki kakashinin mangekyosu arasında ne fark var?

http://www.mangapanda.com/naruto/688/8

Kakashi artık binevi uchiha oldu obitonun çakrası ve gözlerini aldı açıp kapama lüksü olabilir ilerdeki sayılarda görürüz.Ancak şöyle bir şey de var kendisinde hala uchiha geni yok ve uchihaların beyin yapıları farklı.Animede bahsediyor nidaime uchihaları anlatırken sevgiyi nefreti derin yaşadıklarında beyinlerinde eşsiz bir çakra salınımı olur diye.Nerden tutarsan elinde kalıyor sende kalkmış diyorsunki kakashi perfect susanoo açabilirmişmiş obitoda eternal mangekyou varmış.He obitoda eternal mangekyou var ama kakashiye düz mangekyou olarak geçti
    Obito da ems var mı yok mu bilmiyorum fakat aklıma bir şey takıldı.Ems açan bütün karakterlerin gözleri değişti fakat obito nun ilk ms nasıl açtıysa halen öyle.
  • quote:

quote:

animede ve mangada gösterilenle arada bir fark yok kaçırmışsın buraları sanırsam

mangada

işte bu yukardaki onun mangekyosu değil diyorum ben de kaçırmadım bi yeri de o sadece göz gücü olduğunu göstermek için çizilmiş bişey

Bu kanuda haklısın indra ilk gösterildiğinde anime ve mangada yukarıdaki resimdeki gibi gösterildi.Son bölümlerde sharinganlı gösterildi.Yukarıdaki resmin ms olduğu hiç bir yerde geçmedi.Sadece göz gücünü göstermek için çizilmiş.Yukarıdaki resim ile aşağıda ki resim arasında çok büyük bir zaman farkı da var.Bu süre içinde mangaka değişiklik yapması doğaldır.Kishi sürekli bir şeyleri sıvıyor zaten bir dediği diğerine tutmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

quote:

mangada

Bu kanuda haklısın indra ilk gösterildiğinde anime ve mangada yukarıdaki resimdeki gibi gösterildi.Son bölümlerde sharinganlı gösterildi.Yukarıdaki resmin ms olduğu hiç bir yerde geçmedi.Sadece göz gücünü göstermek için çizilmiş.Yukarıdaki resim ile aşağıda ki resim arasında çok büyük bir zaman farkı da var.Bu süre içinde mangaka değişiklik yapması doğaldır.Kishi sürekli bir şeyleri sıvıyor zaten bir dediği diğerine tutmuyor.

Iste bunu anlatamiyorim kimseye hocam eyv.

• 
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.