Şimdi Ara

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
4
Favori
42.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş olsun umarım para iaden olur olmadı şikayet vara yaz işe yarar belki. ürünler ucuz olunca insana cazip geliyor alıyor bazları sorun yaşamazken bazıları sorun yaşıyor birde amazondan bile ucuz oluyor ürünler örnek psu uzatma kablosunun aynısı amazonda 70 tl ye gelirken burada 19 20 tl baya fark yani de işte bekletiyorlar buda güveni sarsıyor benimde 19 tl kablo stokta var görünüp yollanmadı 5 gün oluyor sözde cuma gelecek bekliyorum Allahtan daha pahalı olan 2 ürünü yolladılar kurtardık
  • Beyler şu Samsung 850 evo m2 ssd var 250 gb olanı 441 lira gözüküyor bu sitede almamak için zor tutuyorum kendimi ne dersiniz riske girsem mi? Fiyatı uygun geldi baya.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Mecbur iade edecekler banka yolu ile yaptım ama böyle bir ticaret yok insanları mağdur etmek yanlış.
    O yüzden alışveriş yapılmaması gerekiyor ben tecrübelerimi paylaştım.
    Kesinlikle alışveriş yapmam çevremede yaptırtmam.
  • SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    arayıp sorun stokta olduğuna dair teyit alıp öyle alın stokta yazıp da yok olabiliyor uğraşırsınız sonra
  • mkmystery kullanıcısına yanıt
    evet bende onu diyorum zaten yanlış iş yapııyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

arayıp sorun stokta olduğuna dair teyit alıp öyle alın stokta yazıp da yok olabiliyor uğraşırsınız sonra

Vazgeçtim hocam Sinerji'de daha ucuza buldum aynı ürün 417 lira, Sinerji daha güvenliydi diye biliyorum.

Bu arada hazır konusu açılmışken küçük bir şey soracağım NVMe m2 SSd ile normal m2 sata ssd arasında gündelik kullanımda bir fark var mı?

1) Şu ürünü (sadece Inventus'ta var bu)http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=8361

ya da alttaki ürünü alabilirim

2)http://www.sinerji.gen.tr/samsung-250gb-850-evo-540-520-msata-mz-m5e250bw-pmu66789?gclid=CjsKDwjw0cXIBRCxjqnE3K3sHhIkAL1LezTG3hzj0-3WqeDJdVc0u4qxylKZ4uDU5uq9MstRkbSJGgKIFfD_BwE

Laptop için alınacaktır, NVMe desteği mevcuttur. Ama gerek var mı sizce o NVMe olanı almaya değer mi?

tam bilmesemde 2.ci linkteki slota takılan yani ekran kartı taktığın slotun yanında küçük bir slot var ona diğeri anakartta buna özel m2 slotun varsa ona takıyorsun yatık şekilde tabi bu daha hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

tam bilmesemde 2.ci linkteki slota takılan yani ekran kartı taktığın slotun yanında küçük bir slot var ona diğeri anakartta buna özel m2 slotun varsa ona takıyorsun yatık şekilde tabi bu daha hızlı

Özelliklerini, cinsini biliyorum hocam NVMe diyorlar 1. linktekine laptopta bu destek var ama o 120 gb, diğer normali 250 gb, birinde yarı yarıya kapasite azalacak ama hız artacak. Fakat bu nvme'deki hız pratikte çok iş görüyor mu farkı var mı normal satadakinden onu merak etmiştim. Sürekli dosya kopyalama yapan biri değilim. Pratikte iops değerleri nasıl asıl onu merak etmiştim.

Neyse konuyu dağıtmayalım ben başka konulara yazarım.

anladım kullanmadığım için tam bilmiyorum tavsiyem Google de yaz baya bilgi çıkar
  • Dün ekran kartı siparişi verdim tedarik sürecinde yazıyor inşallah en kısa zamanda gelir 5-7 gün ibaresi yoktu ama bakalım ne olacak ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kinged kullanıcısına yanıt
    ertesi gün kargoya vermezlerse baya beklersin ben 10 gün önce hemen kargo yazan ürünü aldım gelmedi ve bugün aradım hala yok iptal ettim bakalım para iadesi ne zaman yapılacak yada yapılacak mı? Allahtan pahalı bir şey değildi tavsiyem kargoya vermedilerse arayın yoksa hiç umursamıyorlar. ben şahsen bir daha alışveriş yapmam bu siteden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Mayıs 2017; 17:36:37 >
  • geçen ay nanokatalogdan powercolor rx 470 red devil ekran kartı sipariş verdim malum ellerinde yoktu 12 gün bekledim allem kullem ettiler yok tedarik edilemiyor vs bir şeyler uyduruyorlardı sonunda sipariş iptalini istedim 8 günde para iadesini bekledim toplamda 20 güne mal oldu bana elde var kocaman sıfır iyikide iptal etmişim ettiğim gün rx570 ler piyasaya çıktı gittim vatandan sapphire 570 aldım söyliyecem şu sipariş vermeden mutlaka stok durumunu sorun !!
  • tiger cage kullanıcısına yanıt
    bırak siparişi ben almam artık 20 tl ile kurtardığıma şükrediyorum stokta yazan ürün bile yok ama parasını çekip işi garantiye alıyoorlar sürekli ara dur ama sonuç yok hep kem küm böyle alışveriş olmaz deneme yaptık anladık
  • Feci amatörler, arkadaşın zorla değişim yaptırdığı ürünler için yeni fatura kesmek yerine fatura üzerine tükenmez kalem ile not düşmüşler şu ürünle değiştirilmiştir diye.
  • 10 günde alamadığım ürünü amazondan 4 günde aldım
  • Bin pişman oldum aldığıma keşke daha önce yorumları okusaydım 30-40 tl ucuz diye anakart sipariş ettim yok uçaktaymış yurtdışından sipariş ediliyor diye yazsalardı bari bilirdik çok mağdur ettiler 5.gün bugün daha cuma günü gelecekmiş cuma kargo verseler haftaya pazartesi anca elimde olacak alışveriş yapacak arkadaşlar en az 2 hafta gözden çıkarsınlar. Hepsiburada gibisi yok en azından ellerinde stokda var
  • kral425 K kullanıcısına yanıt
    zaten ürünleri yurt dışından alıyorlar amazon sanırım ve kötü tarafı olmayan ürünü stokta göstermeleri. ben deneme amaçlı 130 tl alışveriş yaptım 20 tl olan ürün stokta gözüktüğü halde yokmuş baktım gelen pakette yok aramasam umurlarında değil 10 gün uğraştım sonunda iptal ettim para iadesi yapıldı mı henüz bilmiyorum 20 tl olunca pek umursamadım Allahtan pahalı ürünler geldi de 20 tl ile kurtardık yoksa uğraş dur, tamam belki iade veriyorlardır ama aramazsan umurlarında değil böyle iş olmaz kimseye tavsiye etmem bu siteyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 5 Haziran 2017; 17:57:43 >
  • 1070 fiyatına 1080 satıyorlar.

http://www.nanokatalog.com/GALAX-GALAX-GeForce-GTX-1080-8GB,PR-101433.html

stokta yok, ön siparişle geliyor dediler. 5-6 iş günü içerisinde bize ulaşır biz de size kargolarız. tabi burdaki yorumları okuyunca sipariş vermedim. bir ay boyunca bir ürünün gelmesini bekleyemem.

• Galax gtx 1060 exoc aldım arayıp sordum ürün stokta bugün kargolarız 1 2 güne elinize ulaşır dediler. Sorun çıkmaz heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.