Şimdi Ara

Naga Siren güncel rehber arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler. Bu aralar kafayı Naga'ya taktım. Heroyu öğrenmek için turnuva ve pro player streamleri izlemeye çalıştım ama pek denk gelmedi. Kendimi denemek için bir pub game attım. İlk başlarda alışık olmadığımdan biraz zorladım ama radiance kasınca gerisi rahat geldi. 70 dk sürdü oyun eşit giderken en son fightta kaybettik.

Özet geçmek gerekirse güzel bir rehber ya da nerede nasıl hangi itemlerle kasılmalı oynanmalı yazacak birini arıyorum. Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mac basi lh almak cok zor, mana dusuk e ile lh almaya kalksan kotunun iyisi. Mid gitmek mantikli solo atiyorsan. Arteezy izle diyecem de adam asmis oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arteezy derdim amma o adamın yaptıklarını uygulamak cok cok zor kendi strajeni kendin bulman daha iyi ama diğer bi streamları izle genede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogumGunuCocugu

Arteezy derdim amma o adamın yaptıklarını uygulamak cok cok zor kendi strajeni kendin bulman daha iyi ama diğer bi streamları izle genede.

olay arteezy'nin uyguladıklarını uygulamak değil, takımındakilerin sana arteezynin uyguladıklarını uygulamak için alan yaratması. yoksa naga oyuncularının radi bitirene kadar yaptığı özel birşey yok, last hit alma konusunda çok iyi olan herkes +3 - 5 dakika ile o durumlarda farmını tamamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

quote:

Orijinalden alıntı: DogumGunuCocugu

Arteezy derdim amma o adamın yaptıklarını uygulamak cok cok zor kendi strajeni kendin bulman daha iyi ama diğer bi streamları izle genede.

olay arteezy'nin uyguladıklarını uygulamak değil, takımındakilerin sana arteezynin uyguladıklarını uygulamak için alan yaratması. yoksa naga oyuncularının radi bitirene kadar yaptığı özel birşey yok, last hit alma konusunda çok iyi olan herkes +3 - 5 dakika ile o durumlarda farmını tamamlar.

Aynen cok haklisin takimdaki oyuncular sana ayak uydurmasi gerekiyo misal arteezye has her oyun ayri kurye alinir bottle icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben midde naga ceksem adamlar smoke atar gelir,rune kapar.gelir deward atar kor eder,kule altinda bekletir bi bakmisin 2 dakikada 3 4 hatta hic creep alamamasin moralin bozulur boyle gidrse radi bitmez dersin sonra isler boka sarar.Kule.altinda beklesen bu sefer de bilenirler .Amaaa bunlar yinede senin hatandir,zira.takiminla iletisim kurmamak da senin hatandir. Baktin olacagi yok zorla tp alsinlar olasi diveler icin hatta smoke gank lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla Radi alcam diye yarım saat boots of speed'le gezme baktın olmuyor çek bir Drum-Diffusal takıma yardımcı olmaya çalış. Makul bir zaman diliminde radi kasarsan çok tatlı olur tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arteezy'nin maçını izledim de o mikro ne lan. Vallahi efektif kullanmak meepodan zor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.