Şimdi Ara

N96/N85/N79/6210 TELLER İÇİN HAREKET ALGILAYICI PROGRAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR ARKADAŞLAR BEN YABANCI BİR SİTEDE S60V3 SERVİSE PACK 2 İŞLETİM SYSEMİ TELEFONLAR İÇİN 2 TANE PRG GÖRDÜM BİRİSİ HAREKET ALGILAYICI BİR DİYERİ İSE TELEFONU HERHANKİ BİR YÖNE SALLAYARAK İŞLEM YAPAN BİR PRG BAKMADIĞIM TÜRK VE YAPANCI SİTE KALMADI NEREDE SİE BU 2 PRG YE ULAŞAMADIM BUNU YAPABİLECEK BİRİ VAR İSE BANA YARDIM ETSİN YANİ EN AZINDAN OLSUN BANA BİR YOL GÖSTERSİN ALLAH RIZASI İÇİN PRG LERİN İSİMLERİ
    1-Hi-N-Bye For S60v3 Feature Pack 2 / BU PRG SALLAMA İLE ALAKALI BİRDİYERİ İSE
    2-Rock-N-Scroll For S60v3 Feature Pack 2 / BU PRG İSE SAĞA SOLA DOĞRU YÖN ALGILAYICI PRG
    S60V3 SERVİSE PACK 2 İŞLETİM SYSEMİ TELLER İÇİN YANİ N96 N85 N79 GİBİTELER BU VERSİOLNDA SENSÖR ÖZELLİĞİ BULUNAN CİHAZLARDA ÇALIŞIYOR BU PRG LERİN İKİSİNİN TOPLAM MALİYETİ 25 EORU YU BULUYOR BUDA TL BAZINDA 60 TL OLUYO
    SİTENİN İSME (KEYnetik) DİYE BİR SİTE ASLINDA BİLENLERİNİZ VARDIR URL İSE
    URL
    http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=en&u=http://www.keynetik.com/&ei=HegeSubNLMTE_Qb7tbjPBA&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3DKEYNET%25C4%25B0K%26hl%3Dtr%26lr%3D%26sa%3DG

BUDUR SİTEYE BAKARSANIZ ANLARSINIZ VİDEO İLE TANITIMI FALANDA VAR
    ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDERMİSİNİZ ÇOK SEVİNİRİM İLGİ ALAK GÖTEREN HERKESE TEŞKKÜRLER.

• sitede n95 içindir yazıyor nereden çıkardın n79 a uyduğunu bu arada kasıtlı olarak n79 filan bu tür uygulamalar yapmıyolar... gıcık programcılar ama bir tanesi var ki hepsini utandırdı ve marbling maze midir nedir öyle bir oyun çıkardı şu an n79 da sensör ile oynayabildiğim tek oyun... sitesindede yazıyor: for n79 diye.

bu arada rockn-roll programını buldum n79 için olanı imzalayıp deneyecem buraya yazarım olursa......imzalama sitesi geçici olarak servis dışı orası açıldığında deneyecem artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 29 Mayıs 2009; 0:26:23 >

• bahsettiğin isimlerde olmayabilir ama bende bu programın değişik versiyonunu bir türk cep sitesinde gördüm. ayrıca bende n79 da fbtwisted diye bir oyun oynuyorum.
  • program kırılmış olduğu için signedlemiyo malesef
  • arkadaş N79 u olan arkadaş sende var madem buna benzer bir yazılım ben de N85 var birde bende sertifika da var kendim sertifikalandırıyorum bu programı buraya eklermisin kardeş yap şu iyiliği.
  • Rockn Scroll n79 için ; ancak unsigned dir ben bir türlü beceremedim signed yapmayı symbiansigned.com dan da olmuyo... signed yapabilen varsa link aşağıda

http://www.dosya.tc/rocknscroll_for_n79.rar.html
  • kardeş ALLAH zazı olsun senden bende sertifika yapmak için prg vardı signet yaptım yüklendi bendeki tel N85 çok sağol arkadaşım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _vezir_

kardeş ALLAH zazı olsun senden bende sertifika yapmak için prg vardı signet yaptım yüklendi bendeki tel N85 çok sağol arkadaşım.

önemli değil
  • kardes bendede n85 var ama bi turlu yukleyemiyorum bu rocknscrool programini n85 te calisiyomu bide imzalama programina nasil sahip olabilirim
  • ekliycektim şimdi ama arkadaş eklemiş rockn scroll u ama pek bi işe yaramıyo cok dandik birşey bence telefonun yanında imleçler çıkıyo sevmedim ben ben tuşlar bozulmasın diye sensör oyunu arıyorum oyun oynarsam cok oynarım bozarım tuşları
  • N79 da sensörle hangi oyunları oynayabilirim acaba??
  • 1-marble maze
    2-R.bubles
    3-FB Twisted
    şimdilik 3 oyun oynanıyor N79 da sensörle
  • kardes ben bu programi yuklemek istiyorum su sende olan imzalam programina ihtiyacim var ekl e yuklreersen sevinirim bide msn de seninle gorusmek istiyorum benim n85 e yuklemek istiyorum simdiden sagol ankarali arkadasim msn; adresim pusu_ks@hotmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.