Şimdi Ara

N96 kamera sorunu yardimm !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar n96 imda kamera tusuyla kamera fonksiyonuna giriyorum ama o tus fotografi cekmiyor nedense, bu konuda bir fikri olan var mi yardimci olabilecek birisi ? Sorun yazilimsal gibi geliyor bana cünkü tusta ya da kamerada bir sorun olsa tusa basinca kameraya girmez. Zamanlayiciyla fotograf da cekiyor ama tusla cekmiyor. Yardim lütfen .

• Yazılımsal bir problem gibi gözüküyor sorunu cihaza hard format atarak yada güncelleme yaparak çözebilirsiniz.

Hard format,güncelleme ve çok daha fazlası için imzama bakınız.
    Bu mesajı mobil sürümden attığım için imzam görünmemektedir imzama profilinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safa_oyuncu -- 20 Eylül 2010; 22:29:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Yazılımsal bir problem gibi gözüküyor sorunu cihaza hard format atarak yada güncelleme yaparak çözebilirsiniz.

Bu mesajı mobil sürümden attığım için imzam görünmemektedir imzama profilinden ulaşabilirsiniz.

hocam ikisini de denedim de olmadi , benim bir sekilde galiba telefonun yazilimini sanirim symbiani silip yüklemem lazim o da benim evde yapabilcegim birsey degil gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cperinaz

quote:

Yazılımsal bir problem gibi gözüküyor sorunu cihaza hard format atarak yada güncelleme yaparak çözebilirsiniz.

hocam ikisini de denedim de olmadi , benim bir sekilde galiba telefonun yazilimini sanirim symbiani silip yüklemem lazim o da benim evde yapabilcegim birsey degil gibi geliyor.

Cihazı servise veriniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cperinaz

quote:

Cihazı servise veriniz.

Öyle yapicam galiba . Tesekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.