Şimdi Ara

N95 batarya sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bugun n95 aldım hiçbi sorun yoktu ama sarja taktım ve dolmuyo sürekli doluyo gösterdiği halde bi türlü tamamlamıyo cektiğim zamanda sadece 2 si dolmus oluyo 10 dk içinde bitiyo sizce telde bi sorun olma olasılıgı varmı yoksa bataryadamıdır...lütfen cok acil yardım

• Şarj adaptörünün sağlam takıldığından emin olup deneyin.Bataryadan olabilir.Küçük bir ihtimal telefonun şarj giriş yerinden olabilir ama sanmıyorum bataryadadır problem.
  • Bataryadan kaynaklanıyor problem. Eğer başka bir batarya ile deneme şansınız varsa sizin için daha iyi olur
  • arkadaslar artık hiç acılmıyor sarja takınca ekran hiç gelmiyo ne yapcam
  • arkadaslar bazen sarja takınca geliyo ekran bazen gelmiyo bunu neden yapıyo
  • Üstad ürün garantide ise. hem şarj aletini hemde cihazı götür baksınlar bu kadar basit uğraşma.
  • yok 2.ci el o yüzden soruyorm
  • konuyu hortlattım ama
    bende aynı sorunla karşılaştım
    orinal batarya alın kurtulun çin bataryalar n95 i max 24 sa götrürür hatsızda hiç dokunulmazsa denedim
  • düz n 95 lerde n 95 8 gb dın bataryasını kullanabilirmiyiz bilen varmı
  • ya arkadaşkar bilen yok mu n 95 e 8gb dın bataryasını taksak sorun olur mu birbirlrine uyumlu mu
  • bişey olmuyo ben kullanıyorum. ttec n95 8 gb bataryası yoğun kullanıma 1 gün dayanıyo
  • bende aldım denedim 8gb btaryasını orijinal 65 liraya aldım pek bir şey fark etmedi çöpe gitti para kısaca :(((
  • Arkadaşlar şöyle bir site buldum;

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f148/nokia-n95-all-solustion-here-746021/

Sanırım birçok donanımsal problemin çözümüyle ilgili bilgi var ancak ben yabancı olması nedeniyle anlayamadım bu işte uzman arkadaşlardan batarya süresinin kısalığıyla ilgili ne yapmamız gerektiğini inceleyebilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.