Şimdi Ara

N91'de Epox Bluetooth ile bağlanamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Epox BT-DG07+ Bluetooth adaptörünü kullanıyorum. Program ve sürücü olarak Toshiba'nın sürücüleri kullanılmış. Sorunsuz kurdum fakat dial-up bağlantı olarak kurulurken kılavuzunda yazdığı gibi telefon numarası olarak Turkcell ve Nokia kullananlar için *99# yazıyorum fakat bağlantı kurulamıyor. Port40 bu programın telefon ile bağlantısı için açık. Fakat Bluetooth programı sadece dosya transferi yapabiliyor. Ayrıca PC Suite'e de Bluetooth ile bağlanamıyorum. Bağlantı tipi kullanılamaz hatası veriyor. Bluetooth programını kapatıp arkaplanda çalışan exe'lerini de sonlandırdıktan sonra deneyince de olmuyor. Yani kullanılan portlar boşta.
    Benim amacım bilgisayardaki interneti kullanmak. Bazen bilgisayar başında olamıyorum ve telefon yanımda olduğunda iletişimi koparmıyorum.
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Walla dostum allah yardımcın olsun bende zamanında bluetooth tan çok çektim gerçi halende çekiyorum.Ben bluetoothu kullanacağım zaman formattan sonra ilk kurduğum programlar arasına bluetoothu sokuyorum.Çünkü diğer programları kurduğumda bluetooth ile bağlanacak portları meşgul edebiliyolar o yüzden ilk bluetoothu kurarım daha sonra diğer programları kurarım.Ama senin sorununa bi çözüm bulamıyorum.Üzgünüm dostum allah yardımcın olsun.
  • Teşekkür ederim,
    Olayı daha net açıklamak gerekirse,
    Network ayarlarından Com40'a Incoming Connections açabiliyorum. Com40'dan telefonumun bağlı olduğunu görüyor fakat Bluetooth için yaratılan DialUp bağlantısı bir türlü kurulamıyor. Ayrıca Bluetooth network adapter da bağlı görünmüyor Ağ Bağlantılarım'da.
    Netteki rehberler Toshiba için değil o yüzden forumlarda açıklanan yöntemler bana uymuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tora

Teşekkür ederim,
    Olayı daha net açıklamak gerekirse,
    Network ayarlarından Com40'a Incoming Connections açabiliyorum. Com40'dan telefonumun bağlı olduğunu görüyor fakat Bluetooth için yaratılan DialUp bağlantısı bir türlü kurulamıyor. Ayrıca Bluetooth network adapter da bağlı görünmüyor Ağ Bağlantılarım'da.
    Netteki rehberler Toshiba için değil o yüzden forumlarda açıklanan yöntemler bana uymuyor.

bide anlasam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.