Şimdi Ara

++N91 ANA TOPİĞİ VE İNCELEME gøød chãrlotté ++ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.501
Cevap
0
Favori
59.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son kararınız mı?
    w810 da alabilirsiniz?

@Qui¢K_Mυяdє®
    yemin ediyorum toparlayamadım kendimi
    gözlerim flan açıldı görünce
    harby uzun zamandır forumda bu kadar gülmemiştim

@scarycanary

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 10 Mayıs 2006; 22:44:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: internetboy

gökhan olsaydı bir kaç sorum olacaktı N91 siparişi vermeden

internetboy gokhan olmasada sen gene sor yanıtlamaya çalışalım elimizden geldiği kadarıyla
  • scarycanary ben sorayım o zaman.Bu müzik tuşlarının tam ortasında bulunan tuş ve çapraz tuşun görevi nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

quote:

gökhan olsaydı bir kaç sorum olacaktı N91 siparişi vermeden

internetboy gokhan olmasada sen gene sor yanıtlamaya çalışalım elimizden geldiği kadarıyla

mesajı editlemiş,soruları sormuş(2 tane)
    buyur

quote:

gökhan olsaydı bir kaç sorum olacaktı N91 siparişi vermeden genede soralım

Öncelikle hayırlı olsun

1. Şarjı N70 le aynı mı ? Adaptör gerekli mi ?

2. Tuş takımında kullanım zorluğu varmı ?

@burakk76,

aynenGörünce şok oldum

neden sonrada güldüm tabi..hemde cep telefonu bölümünde hiç olmayan kadar(belki de tüm forumda)..
    ama harbi den komik bir topic oldu ha..
    eğlence/mizah bölümüyle rahat yarışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 10 Mayıs 2006; 22:52:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

scarycanary ben sorayım o zaman.Bu müzik tuşlarının tam ortasında bulunan tuş ve çapraz tuşun görevi nedir?

ortadaki tuşun bi işlevi yok daha doğrusu o bir tuş değil sadece kapağı açıp kapatırken onun yardımıyla açıyoruz çapraz tuş ise geri tuşu bir önceki bölüme gitmek için kullanılıyo
  • quote:

ACI KAYBIMIZ

++N91 ANA TOPİĞİ VE İNCELEME gøød chãrlotté ++

Gokhan S.

DonanımHaber forumunun sevilen üyesi yarbay Gokhan S. yi kaybetmiş bulunmaktayız

Çelenk göndermek yerine Tema vakfına bağışta bulunmanız rica olunur

Öncelikle başımız saolsun arkadaşlar.Rahmetliye saygısızlık olarak algılanmasın,vefatının ayrıntılarını aktarmak isterim;Gökanımız arabasıyla trafikte seyir halindeymiş, güzeller güzeli N91 ini cebinden çıkartıp bakarken dikkatinin dağılması sonucu trafik kazası yapmış.Allahtan rahmet,yakınları ve tüm DH'ye baş sağlığı dilerim...

ALLAH KORUSUN YAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SharpSnip -- 10 Mayıs 2006; 22:48:58 >

• Süpper olmuş ya...
    quote:

ACI KAYBIMIZ

++N91 ANA TOPİĞİ VE İNCELEME gøød chãrlotté ++

Gokhan S.

DonanımHaber forumunun sevilen üyesi yarbay Gokhan S. yi kaybetmiş bulunmaktayız

Çelenk göndermek yerine Tema vakfına bağışta bulunmanız rica olunur

• iyiki bu tel ucuz falan değil yoksa türkiye nüfusu AB standardına düşecek ..baksanıza alan bu dünyadan uçuyo..
  • evet adaptör gerekli ister sarj aletiyle ister sarj standı üzerinden sarj edebiliyoruz sarj standından sarj etmek için standı sarj aletine bağlamak gerekio. n70 in şarjı nasıl bilmiorm ama n91 in küçüçük klasik nokia şarjlarından küçük ama klasik nokia sarjlarınıda kullanabiliyoruz telefonla verilen bi aparat sayesinde bu yapılıo

tuş takımını kullanmak zor değil 1-2 gün içerisinde alışıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi get a life -- 10 Mayıs 2006; 22:54:11 >
  • gökhan foruma girince öldüğünü görünce şok olucak
    ne üzülür kimbilir

bu arada n70de de aynı bizde de bi aparat çıkıo onla şarj edioz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 10 Mayıs 2006; 22:52:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakk76

gökhan foruma girince öldüğünü görünce şok olucak
    ne üzülür kimbilir

bu arada n70de de aynı bizde de bi aparat çıkıo onla şarj edioz

• görünce asıl bizi öldürücek bnce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi get a life -- 10 Mayıs 2006; 22:53:24 >
  • Yok yok ölmemiştir o . Kesin kaptı kaçtıcılar telfonunu çalmaya çalışırken beni sevdiğimden ayırmayın benide götürün ded onlarla gitti. Ya benide götürrrr ya sende gitmeeeeeee
  • scarycanary dostum şöyle yeni fotolar video lar eklesen ya.Böyle kuru kuru olmuyo be.
  • quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

scarycanary dostum şöyle yeni fotolar video lar eklesen ya.Böyle kuru kuru olmuyo be.

şimdi çıkıyorum yarın eklerim nası bişe istiyosunuz ona göre ekliim
  • quote:

görünce asıl bizi öldürücek bnce

hepsi buraddan almayı düşünüyorum ama dock ünitesi paket içeriğinde yok gibi görünüyor. dock ünitesi telefonun konduğu beşik cradle yada he ne ise standard pakete dahil mi ?

quote:

Hepsi burada
    Paket İçeriği Standart pil, seyahat şarj cihazı, Kulaklık seti, USB data kablosu, şarj cihazı adaptörü kablosu, CD-ROM, kullanım kılavuzu

N91 hepsi burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 10 Mayıs 2006; 22:59:32 >

• Gökhanın canlı görüntüsünü istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • Dostum Yakın çekim uzak çekim yani n91 in kamera kalitesini gösterecek çekimler ii olur.Videoyu kendin nası istersen öyle çekersin.Ok.
  • quote:

quote:

hepsi buraddan almayı düşünüyorum ama dock ünitesi paket içeriğinde yok gibi görünüyor. dock ünitesi telefonun konduğu beşik cradle yada he ne ise standard pakete dahil mi ?

quote:

Hepsi burada
    Paket İçeriği Standart pil, seyahat şarj cihazı, Kulaklık seti, USB data kablosu, şarj cihazı adaptörü kablosu, CD-ROM, kullanım kılavuzu

N91 hepsi burada

bu dock ünitesi pakete dahil ben açtığımda paketin en altından çıkmıştı bi ihtimal hepsiburada çalışanları bunu görmemiş olup paket içeriğine yazmamışlardır zaten o kadarda önemli değil sarj aleti zaten veriyorlar bu dock ünitesi klasik nokia sarjlerıyla telefonu sarj etmek için

crux dostum yarına ekliycem fotoları güzelde bi video eklerim

birisi gokhan için kayıp ilanı hazırlasın

hepinize iyi geceler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsi burada

N91 hepsi burada

bu dock ünitesi pakete dahil ben açtığımda paketin en altından çıkmıştı bi ihtimal hepsiburada çalışanları bunu görmemiş olup paket içeriğine yazmamışlardır zaten o kadarda önemli değil sarj aleti zaten veriyorlar bu dock ünitesi klasik nokia sarjlerıyla telefonu sarj etmek için

crux dostum yarına ekliycem fotoları güzelde bi video eklerim

birisi gokhan için kayıp ilanı hazırlasın

hepinize iyi geceler

teşekkürler .

Gökhan gelince dağıtır burayı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.