Şimdi Ara

n82 kasa kapak tuş takımı değiştirmek isteyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ..ikinci denemde gayet başarılı sonuç aldım eski n82im artık siyah ve orjinal gibi süper oldu

ilk denememde (çin orjinal) kasa kapak buldum tuş takımı bulamadım değiştirmek için bir teknik servise verdim 40 tl + değişim 40tl toplam 80 tl gitti fakat tuş takımı gri kaldı takan acemi teknik eleman ekran kapağını kırdı tam bir fiyaskoydu sonuç
    herşeyi göze alıp evde tekrar söküp dağıttım(dandik bir tornavida) griyi tekrar taktım eskisi gibi oldu bir sorun yoktu ama kararlıydım siyak kasaya aradan 3 -5 ay geçti

ikinci denememde(çin orjinali) aynı yerden (pazarlıkla) 20tl kasa 30tl tuş takımı 15 tl tornavida takımı aldım (ek olarak ekran kapağını almadan önce inceledim ilk denememdeki ekran kapağı çift taraflı bantlıydı bu seferki tırnaklı ve iyiydi)
    söküp değiştirdim herşey iyi fakat kamera kapağını açınca kamera devreye girmiyordu tekrar söktüm Switch gibi birşey aradım temassızlık var diye düşünerek ama öyle bir şey yok ufak kare mıknatıslanma ile manyetik bir anahtar olduğunu ve kapakta tam
    karşına denk gelmeyen elektronik elemanın plastik tarafını yontup sağlamca yerine oturtup tekrar topladım kasayı oldu..

sonuç olarak; şu an hiç bir sorun yok çin orjinali olmasına rağmen herşeyi tam takır çalışıyor bir süre daha (uzun bir süre) n8 hayalinden vazgeçeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felix de vandetta -- 28 Haziran 2010; 15:40:35 >

• üstad benim n82 ninde orta tuşu koptu şimdi kapak değişmek istiyorum yardımcı olabilirmisin bana nerden aldın nasıl aldın... montaj konusunda yardımcı olabiirmisin...
  • ...tabi yardım etmek isterim.'ama garanti bir şey istersen piyasada tuş takımı var sadece onu değiştiririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukemrah58
    üstad benim n82 ninde orta tuşu koptu şimdi kapak değişmek istiyorum yardımcı olabilirmisin bana nerden aldın nasıl aldın... montaj konusunda yardımcı olabiirmisin...

...ıstanbul pendik civarındaysan montajda yardımcı olabilirim
  • çin malı kasanın orjınalden farkı zaten tam uyum saglmaması kı bazı kasalarda tam uyum saglıor cınlıler arada tutturuyorlar ve renklerı daha cabuk soluyorr soyuluıor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.