Şimdi Ara

n82 Hafıza Kartı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bende n82+8gb lık hafıza kartı var.Pc den usb yoluyla bağlıyorum.Hafıza kartına dosya attığım zaman veya hafıza kartından dosyaların yerlerini değiştirdiğimde dosyalar anlamsız şekilde karekterlere dönüşüyor.Mesela birine baktığımda ÆpDY¯_Q.±ãß böyle bi ismi oluyor.Boyutuna baktığımda ise 118gb olarak görünüyor.Silemiyorumda bu dosyayı.Mecbur hafıza kartını biçimlendiriyorum.Ama her dosya atışımda gine aynısını yapıyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim.Yardımcı olurmusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 26 Şubat 2010; 12:58:57 >

• Arkadaşlar nolur yardım edin.Çıldırmak üzereyim.Hafıza kartındamı sorun anlamadım.Hafıza kartını biçimlendire biçimlendire usandım.Bi bakıyorum e:data klasörünün boyutuna 15gb görünüyor.İçini açtığımda dosyaların isimleri değişik bi şekil almış.Nerdeyse her yolu denedim.
    Telefonun versiyonunu güncelledim olmadı.
    Hafıza kartını biçimlendirdim olmadı.
    Telefona format attım olmadı.
    Farklı bir hack yöntemi denedim gine olmadı.
    Sorun nerde bi türlü bulamadım.Lütfen yardımcı olun...
  • Arkadaşım aynısı benim başıma gelmişti ve ne yapman gerektiğini anlatayım;

1.Kartı telefondan çıkar ve telefonu kapat
    2.Kartı bilgisayarda biçimlendir ama tekrar telefona takma
    3.Telefon kapalı iken arama yapma(yeşil tuş) + * + 3 tuşlarına basılı tut ve açma kapama tuşuna basarak hard format at(şehir ve ülke saatleri gelinceye kadar bu 4 tuştan parmaklarını çekme eğer gelmezse format atılmamış demektir kapat ve tekrar dene)
    4.Bilgisayarda biçimlendirdiğin kartı telefona tak ve tekrar biçimlendir ben bu şekilde bu sorunu çözdüm
  • Dediklerin için sağol.3 gün önce dediklerinin hepsini yaptım ama dün gine aynı şekilde sorun oluştu.Nasıl düzelticem bunu off :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 4 Mart 2010; 18:02:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.