Şimdi Ara

N72 Yİ VERİP K750İ ALMAK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

arkadaşım bende şu anda n72 almayı düşünüyorum bütün siteleri gezdim bütün yorumları okudum N72 ve w810i karşılaştırılıyor sitelerde (tabiki w810i k750i den kat kat daha iyi) N72 w810i den daha iyiymiş ben N72 alcam temizse telefon bana
    sat

N72'nin öne çıktığı konular:

- Symbian OS
    - Video kayıt kalitesi (MPEG4)
    - Ekran büyüklüğü
    - Hoparlör ses çıkışı
    - Tasarım

W810i'nin öne çıktığı konular:

- Kamera özellikleri
    - Müzik
    - Boyut
    - Hız
    - Pil ömrü
    - Tasarım
  • Böyle sacmalık olurmu ya n72 k750 den kat kat güzel bir telefon sakın böyle bie hataya düşme arkadasım
  • ikisinden de müzik dinledim K750 i de hpm-70 kulaklığı vardı arkadaşta.tek kelime kusursuz müzik keyfi sunuyor.n72 daha geride sanki.ama k750 video dışında n72 den üstün bence
  • yaa arakdaşlar siz halaa dinledim diyosunuz ben ikisinide kullandım karşılaştırma yapılamaz bu telefonlar arasında hani deseniz w810i ile n72 neyse dicem ama 750i ile karşılaştırılamaz bile yaa...
    kullandıgım telefonlar.... - k750- w810i - n72 ve son n73 kullanmaktayım şu anda, hani derseniz sen n72 kullanıosun ondan böyle diyosun demeyin diye yazdım ikisinide kullandım.. yakında bende açıcam bi başlık ericsonn 688 mi n72 mi ne telefonmuş bu n72 her telefonla karşılaştırdık valla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MyStyL

yaa arakdaşlar siz halaa dinledim diyosunuz ben ikisinide kullandım karşılaştırma yapılamaz bu telefonlar arasında hani deseniz w810i ile n72 neyse dicem ama 750i ile karşılaştırılamaz bile yaa...
    kullandıgım telefonlar.... - k750- w810i - n72 ve son n73 kullanmaktayım şu anda, hani derseniz sen n72 kullanıosun ondan böyle diyosun demeyin diye yazdım ikisinide kullandım.. yakında bende açıcam bi başlık ericsonn 688 mi n72 mi ne telefonmuş bu n72 her telefonla karşılaştırdık valla...

vallla ya neymiş bu telefon yakında p990i ile karsılastırırlarsa sasırmam hanı. w810i w800i k750i falan karsılastırdılar yakında onunla da karsılastırırlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: unal.korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: MyStyL

yaa arakdaşlar siz halaa dinledim diyosunuz ben ikisinide kullandım karşılaştırma yapılamaz bu telefonlar arasında hani deseniz w810i ile n72 neyse dicem ama 750i ile karşılaştırılamaz bile yaa...

vallla ya neymiş bu telefon yakında p990i ile karsılastırırlarsa sasırmam hanı. w810i w800i k750i falan karsılastırdılar yakında onunla da karsılastırırlar

Tabiki

• bilgisayar ve hesap makinasını kıyaslamaya benziyor N72 ile K750i yi kıyaslamak dikkat edin ....
  • zevkler ve renler tartışılmaz

telefonda bi zevk meselesi yani

Bence N72

bu arada sen yeni almadın mı zaten N72 yi???
  • tabiki n72 nokia dan şaşmayacaksın...
  • arkadaşlar kusura kalmayın pc göçtü ancak cvp yazıyom n72 yeni aldm ve satmayı düşünmüyorm herkesin yorumlaarı için teşekkür ediyorm ama bu demk değildir ki kararımı verdm hepinize iyi akşamlar
  • en doğru kararı vermişsin çünkü n72 çok daha güzel ve özellikli bir telefon
  • quote:

Orjinalden alıntı: yagmur_ygmr

arkadaşlar kusura kalmayın pc göçtü ancak cvp yazıyom n72 yeni aldm ve satmayı düşünmüyorm herkesin yorumlaarı için teşekkür ediyorm ama bu demk değildir ki kararımı verdm hepinize iyi akşamlar

iyi akşamlar demişin ama her üye akşam bulunmuyorki forumda şuan saat 12:50

sana da tünaydın
  • yani bu şu demk oluyo herhal k750i alsam elimde patlayacak di mi????
  • quote:

Yani bu su demk oluyo herhal k750i alsam elimde patlayacak di mi????

Nokia N72'den Sony Ericsson K750i'ye geçiş çok da gerekli değil. N72 güzel bir telefondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 5 Kasım 2006; 21:34:16 >
  • bugün arkdaşımla telefoncuya gittik w810i e bakmak için elime alınca çok küçük geldi aldıktan sonra alışır mıyım acaba malzeme kalitesi n72 nin mi w810i nin mi daha iyi özellikle kullanana sormak istiyorm çünkü bu telefoncuda elle tutmayla olmuyo
  • Stuff dergisinin dayanıklılık testi:

(Dergiden alıntıdır...)

W800i, 6 metre yükseklikten aşağı atılmasına rağmen sadece telefonun pil kapağı yerinden fırladı. Biz de tekrar denemeye karar verdik. Bir kaç sert düşüşten sonra W800i'nin plastik kapağı açıldı ancak ufak bir güç uygulamasıyla kapağı takmak sorun olmadı. Telefon dayanıklılık testini başarıyla geçti.

Dipnot: W800i ile W810i'nin malzeme kalitesi aynıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Stuff dergisinin dayanıklılık testi:

(Dergiden alıntıdır...)

W800i, 6 metre yükseklikten aşağı atılmasına rağmen sadece telefonun pil kapağı yerinden fırladı. Biz de tekrar denemeye karar verdik. Bir kaç sert düşüşten sonra W800i'nin plastik kapağı açıldı ancak ufak bir güç uygulamasıyla kapağı takmak sorun olmadı. Telefon dayanıklılık testini başarıyla geçti.

HELAL OLSUN

• quote:

Stuff dergisinin dayanıklılık testi:

(Dergiden alıntıdır...)

bir de üzerinden kamyon geçirselerdi. Valla çok hoşuma gitti bu dayanıklılık ttesti.
  • pardon, topiğe yorum yapmayı unutmuşum, K750 iyi bir telefon olsa da N72 varken K750 almak attan inip eşşeğe binmeye benzer.
  • quote:

bir de üzerinden kamyon geçirselerdi. Valla çok hoşuma gitti bu dayanıklılık ttesti.

Telefon darbenin yanısıra pompalı tüfekle ateş ve su testlerinden de geçirilmiş. Telefon biraya batırıldıktan bir süre sonra bozulmuş. Telefon doğal olarak pompalı tüfekle ateş testinden de başarısız olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 7 Kasım 2006; 19:49:27 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.