Şimdi Ara

N11 ÜCRETSİZ KUPONLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Karşılıksız Firma #n11
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 N11 ÜCRETSİZ KUPONLAR
    Adamın biri 2 3 TL değeri olan ve skt yarın olan hesabı eposta değiştirerekmalmıştır. Güldüm sadece yararlanabilecek arkadaşlar yararlanamayacapı içinde üzüldüm.

Merhaba ilk gelene vereyim. Skt 7 Haziran. Unutmuşum indirim olduğunu. Geçerli olmadığı yerleri de yazdım. Şifre değiştirilmez.

N11 ÜCRETSİZ KUPONLAR N11 ÜCRETSİZ KUPONLAR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Avcılar Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ciddi0 kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım hocam sorun olursa burdan dön. Ben sana özel mesaj ile dönerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 350/33 olan kuponu kullanabilir miyim?
  • ali.isgin A kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesaj yazana verdim adam hesabı çalmış skt yarın olan kuponlar için eposta adresini değiştirmiş. böyle aşağılık insanlar var :)

Hey Allah'ım ya. Olm yarın lan skt tarihi alt tarafı 2 tane kupon için.

Gidip satacak herhalde 2 - 3 tl için isteseydi ben verirdim 10 TL :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaptikBirHataKomiserBey -- 6 Haziran 2020; 19:2:16 >
  • reis hesabı satma gibi amacım yok beni yanlış anlamışsın özür dilerim Aldığım ürün bana gelince 3 - 4 güne söz geri vericem hesabını amacım çalmak değil kusura bakma

kuponunu kullandırdıgın için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 6 Haziran 2020; 20:56:56 >
    Eposta adresini değiştirmişsin! Sen benim referanslarıma baktın mı hiç? Bende başkasında kullandım adamın şifresini de değiştirmedim epostasını da!

Al sende kalsın!

Rezillik!

• reis değiştirmemin amacı aldıktan sonra sorun çıkması sen olmasan bile başkasına verip onun bişey yapmaması için teşekkür ederim kullandırdıgın için 3 - 4 güne geri verip kendi eposta adresini kaydedersin amacım tamamen güvenlik amaçlı seninlede semt olarak yakınız yanlış anladın tamamen beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 6 Haziran 2020; 21:7:20 >
    Belki ben oradaki başka bir kuponu kendim kullanacaktım ya da başka birine verecektim.

Senin yüzünden oradaki kuponlar gitti. Başkası kullanamayacak! Özellikle yazdım şifre vs değiştirmeyin diye böyle kullanacağınj söyleseydin vermezdim. Al tepe tepe kullan. !!

• reis özel mesajı açarsan 3 - 4 güne geri vericem hesabını.

Belkide başkası özel bilgilerini kullanıcaktı ben sildim bilgilerini tc falan vardı sildim
  • YaptikBirHataKomiserBey Y kullanıcısına yanıt
    Turkcell şifre 20 gb li tarife icin olan konu kaldırılmış. Şifre mevcut mu dm atamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gelmiş bir de burda çalmadım 3-4 güne vericem diyor. Sen açıkça böyle kullanacağını söyleseydin kimse sana hırsız demezdi ama başta iyi güzel konuşup sonra habersizce mail değiştirmek bildiğin hırsızlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam pm alımını açar mısın? selmalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.