Şimdi Ara

N11 Tık Hızı Kuponlar Seri gelin (Mobilde geçerli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
4.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 125 liralık olanı kullandım saat 12 ye kadar sanırım geçerli belki size de lazım olur ihtiyacı olan alsın hemen. Açılmışsa da konu kapatılabilir.

N11 Tık Hızı Kuponlar Seri  gelin (Mobilde geçerli)
    N11 Tık Hızı Kuponlar Seri  gelin (Mobilde geçerli)www.n11.com
    Tık Hızında Kupon Kampanyası - 777 TL'ye Varan İndirim - n11.com
    https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsin.

• Kazanılabilecek kuponların detayları nelerdir?100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL değerindeki kuponun kullanımı ilk 5.000 adet ile sınırlıdır.
    • 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 40 TL değerindeki kuponun kullanımı ilk 15.000 adet ile sınırlıdır.
    • 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL değerindeki kuponun kullanımı ilk 15.000 adet ile sınırlıdır.
    • 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100 TL değerindeki kuponun kullanımı ilk 6.000 adet ile sınırlıdır.
    • 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 125 TL değerindeki kuponun kullanımı ilk 2.500 adet ile sınırlıdır.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, kazanılan gün saat 23.59'a kadar kullanabilirsin. Kullanılmayan kuponlar, hesaplardan silinecek ve telafisi yapılmayacaktır.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Yüklenilen kuponlar, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından; Süpermarket, Bebek Maması, Sim Kart & Hatlar, Bebek Bezi & Islak Mendil, Fotokopi Kağıdı, Uzatılmış Garanti, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde yapılacak alışverişlerde özel fiyat avantajı bulunmayan ürünlerde geçerlidir.Kuponlar tüm ürünlerde mi geçerli?Kuponlar yukarıda belirtilen kategorilerde yer alan ürünler ile özel fiyat avantajı bulunan ürünlerde geçerli değildir.

• yaklaşık 1 aydır hergün veriyor hocam.

• Thema kullanıcısına yanıt

valla bilmiyordum hocam dedim bi oyuncu koltuğu alam iyi denk geldi bu kuponlar belki benim gibi bugün öğrenenlerde vardır konu göremedim o yüzden açtım işe yarar belki diye.

• ya kuponlar iyi güzelde nerdeyse %3-4 üründe geçerli onlarda zaten piyasadan aşırı pahalı diğer ürünlere kullandırtmıyor n11

• Ramazan ayında iyiydi, süpermarkette kısıtlama yoktu

• Geçenlerde ne kadar hızlı olsam da 100/600 olanı kullanamadım. Dalga geçer gibi bi sistem kurmuşlar. Sinirlendim. ilk açıldığı günden beri binlerce liralık alışveriş yaptığım ve en çok beğendim siteye olan üyeliğimi kapattım. Yolları açık olsun efendim.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Hocam bırakın 1 ayı 2022’nin sonlarından beri veriyor hocam ara sıra vermediği oluyor yine her ayın ilk yarısı 3-4 gün indirim oranı artıyor 100/30 gibi
  • Tirt
  • Bugün tık hızı kupon yok mu?
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    Akşam 6 dan sonra çıkıyor genelde.
  • storm kullanıcısına yanıt
    saat kaçta açılıyor yeni kuponlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: etrenjit

saat kaçta açılıyor yeni kuponlar?

Şuan kuponlar aktif.

• etrenjit E kullanıcısına yanıt

Akşam 6 da açılıyor her gün.

• 09:00-10:59 kuponu 09:05 a kadar pasif durdu.Aşağıya inince meğerse 20:00 kuponlarını açmışlar yanlışlıkla N11 Tık Hızı Kuponlar Seri  gelin (Mobilde geçerli) 

• Ağam benimle eğlenir. N11 kupon veriyor ama bir çok ürünün fiyatına 1-2 TL indirim yaparak avantajlı ürün kategorisine dahil ediyor avantajlı ürün kategorisinde de kupon kullanılmıyor 1 TL indim için 50 TL lik kuponu kullanamıyorsun satıcılara sordum biz değil n11 otomatik olarak avantajlı ürün kategorisine alıyor diyorlar.
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
  • Anarchist_xx kullanıcısına yanıt
    Satıcı niye yalan söylesin ki herkes kuponla dolu dolu sipariş verirken kupon geçmeyince siparişler azaldı neden böyle bir şey yapsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.