Şimdi Ara

N11 tel sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben n11.comdan telefon aldım.LG G4 kulananlar bilir kronik bir anakart arızasından dolayı bozuldu,delta servise gönderdim onlarda 2 ay oyaladılar bozuk yolladılar fakat değişim hakkı verdiler ithalatçı firma olan mobilcelle başvurmamı söylediler.bir türlü firmaya ulaşamadım sonra n11le iletişime geçtim onlar biz ulaşacağız dediler 3 gün sonra bana şirket batmış mahkemeye başvurun diye geri döndüler arkadaşlar siz siz olun telefon alırken her ihtimali düşünün.benim başıma geldi sizinkine gelmesin diye yazıyorum,telefon şimdi elimde patladı.

• paralel ithalat alirken 2 defa dusunmek gerek.Deltaya telefonu verirsin 5 ay yapmaz,hakem heyetine gidersin firma batar.İlla paralel ithalat alinacaksa da istanbul bilisim gibi yeri yurdu belli yerlerden almak gerekir.G2 telefonumu 3 aydir delta yapmiyor.Hakem heyeti sonucunu bekliyorum.Karar benim lehime cikacak %99.n11'den amobile diye bi saticidan almistim,hala duruyormu firma bilmiyorum.

Gecmis olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bardak soğuk su iç derim.

Kronik sorunlu aleti üstüne bir de biraz ucuza kapatmak için paralel ithalat alıp şansını denemek istemişsin. Olmamış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.