Şimdi Ara

Silinsin (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu Hepsiburada'dan 250 TL sepet indirimiyle aldım. Şimdi bana 250 TL'lik çek gelecek mi gelmeyecek mi bilgisi olan var mı?
  • Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Bende ayni sekilde aldim mantik olarak gelmesi lazım. Gelmezse mesaj yagmuru baslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

Ben telefonu Hepsiburada'dan 250 TL sepet indirimiyle aldım. Şimdi bana 250 TL'lik çek gelecek mi gelmeyecek mi bilgisi olan var mı?
    Hocam gelecek merak etmeyin.Zaten sitede 250 TL çek indirimine ek sepette 250 TL indirim diyordu.Özellikle çek indirimine ek diye belirtiyordu merak etmeyin gelir.Ayın 15 ine kadar yorum yaparsanız 100 TL daha çek veriyor hepsiburada onu da alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Hocam gelecek merak etmeyin.Zaten sitede 250 TL çek indirimine ek sepette 250 TL indirim diyordu.Özellikle çek indirimine ek diye belirtiyordu merak etmeyin gelir.Ayın 15 ine kadar yorum yaparsanız 100 TL daha çek veriyor hepsiburada onu da alırsınız.

Alıntıları Göster
    Gittigidiyor gibi HB da yan çizer diye endişeliyim, yoksa evet gelmesi lazım çekin. Hayırlısı artık bakalım. Olmadı hep beraber yükleniriz HB'ya.
  • Yeniden arayıp sordum gg 250 indirim üstine 250 çek gelecek dedi

• quote:

Alıntıları Göster
    Ayın 15 ine kadar yorum yaparsanız 100 TL daha çek veriyor hepsiburada hocam bu nerden çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

Ayın 15 ine kadar yorum yaparsanız 100 TL daha çek veriyor hepsiburada hocam bu nerden çıktı

Alıntıları Göster
    Silinsin

Hocam bana gelen mail bu.

• Gg kampanyayı bitirmiş

• quote:

Hocam bana gelen mail bu.

Alıntıları Göster
    Bana gelmedi böyle birşey.. Kişiye özel mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: KashmiriaN

Bana gelmedi böyle birşey.. Kişiye özel mi acaba

Alıntıları Göster
    Mailde kisiye özel demiyor.

• Gg den sepette 200 TL indirim+250 TL hediye çeki+50 TL bonus kampanyasıyla 1 adet sipariş vermiştim 1 hafta falan bekledim sonra kargoladılar. Ürün yoldayken kampanya 250 TL indirim+250 çek+100 TL axess chip para seklinde guncellendi ben de 100 TL kâr etmek icin kargodan iade yaptim ve 10 gündür karta iade bekliyorum. İşin ilginci GG sifir risk sistemine göre (öyle olduğunu iddia ediyorlar) 4 gün içinde satıcı onay vermezse otomatik iade yapılır diyor ama hala bekliyorum. Bu arada kampanyadan da olduk indirimler bitmiş 😮

• Telefonun fiyatı 1.599 TL'ye çekilmiş ve hediye 250 TL kupon olayı kaldırılmış. Örneğin N11'de hesaba tanımlı 250 TL indirim kuponu olanlar telefonu 1.349 TL'ye alabiliyorlar ve ardından çek falan gelmiyor artık.
    Sanırım tüm siteler kaldırdı hediye çeki olayını.
    HB'da 1599 ve sepette 100 lira indirim ile 1499 oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

HB'da 1599 ve sepette 100 lira indirim ile 1499 oluyor.
    Kişiye özel 100 TL indirim mi var bu sefer?
    Bilmiyorum, bende çıktı bu sekilde...

Silinsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Bilmiyorum, bende çıktı bu sekilde...

Anladım. Kişiye özel bu. O halde HB'da indirim tanımlı hesaplar 1.499 TL, indirim tanımlı olmayanlar ise 1.599 TL'ye alabiliyor. Başka da çek vs. yok. N11'de indirim kuponu tanımlılar 1.349 TL'ye alabiliyor (Finansbank kartıyla alanlara 50 TL puanı da sayarsak 1.299 TL) ve yine sonrasında çek vs. yok.

• N11 hesabımı buradan bir arkadaşa vermiştim fakat kullanmamış. Hesabımda ayın 22'sine kadar geçerli olan ve M20'de 250 TL indirim sağlayan kupon yüklü. Finansbank kartıyla alırsanız kuponu da kullanınca 1.299 TL'ye gelmiş olur, başka kartlar ile alımda ise kuponu kullanınca 1.349 TL'ye gelmiş olur.

Hesabı isteyene ücretsiz veririm (alışveriş tamamlandığında geri teslim etmek üzere).

Not: Öğle vakti itibariyle N11'de Samsung Türkiye fiyatları şişirmiş. Artık kuponla falan almanın da pek bir getirisi kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinary Story -- 13 Mart 2019; 13:27:54 >
  • n11 den 1350 tl ye çaktım 1 tane
  • Hb çekleri ne zaman yüklenir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu telefonu şuan 1200-1250 mal etme durumu yok değil mi?

250 TL çek olayı bitmiş sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.