Şimdi Ara

N11.com - Newyorkbrands Ucuz Ayakkabı Alışveriş Yapan Varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.n11.com/gelismis-magaza/NYBRANDS

N11.com newyorkbrands satıcısı air jordan ayakkabıları normal fiyatın 100 lira daha altında satıyor yorumlara bakılırsa ürünler çin malı gibi duruyor.Acaba buradan alışveriş yapan varmı daha önce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meameth -- 6 Mart 2014; 16:08:40 >

• meameth kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_75261129/f_//tm.htm#75261129

şu konuya bi göz atın , ayakkabı alanlar var .
  • dostum oradakilerin hepsi fake zaten, sanırım satıcı buradan alıyor olabilir demek istiyorsun galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meameth

dostum oradakilerin hepsi fake zaten, sanırım satıcı buradan alıyor olabilir demek istiyorsun galiba?

ordan getirttigi zaten apaçık ortada . Yalnız 100 liraya 80 liraya ayakkabılar bulunabiliyor .

Ben mesela forma aldım %99 orjinalle aynı , eminönündeki formalar gibi degil yani .Konudaki resimleri incelersen görebilirsin . Yürüyüş ayakakbısı alanlar var gaet memnun yaklasık 60-70 liraya . Eğer düşünürsen bence bi şans verebilirsin lebron un bi modelinig ördüm kargo dahil 100 liradan dah ucuza geliyordu .
  • forma olabilir ama ayakkabıda işimi şansa bırakmam zaten ayaklarım alışana bileğim zor dayanıyor burkulmamak için :) ama formalar için kesinlikle deniyeceğim carter formasına bittim :) jordan'ın da north carolina forması var oda sağlam baya
  • Ayakkabiyi ben denicem dolar normal halini donerse.
    Bende griffin christmas formasi siparis ettim kisa kollu 1 haftaya gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam olarak o konuları okumadım, sadece resimlere baktım kısaca özet geçmeni istesem çok şey istemiş olurmuyum acaba?
  • Benim son 2 senede 6-7 alışverişim oldu, gayet güvenilir firma. Orjinalmarka.com sitesinin n11 mağazası olarak hali oluyor kendileri, yanlış hatırlamıyorsam ticari ünvanı gurur tekstil olacaktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben baktım :) ayakabılar imitasyon dilin arkasında olan beyaz etiket yapıştırma orjinal ayakkabı ile bu ayakkabının tabanı farklı model
  • quote:

Orijinalden alıntı: meameth

hocam ben baktım :) ayakabılar imitasyon dilin arkasında olan beyaz etiket yapıştırma orjinal ayakkabı ile bu ayakkabının tabanı farklı model

Sanmam faturalı ürün satıyorlar ve Bağdat caddesinde falan dükkanları var, bir kere gitmiştim. Firma elemanı gibi oldum farkındayım ama benim ürünlerde bir problem olmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU firma 99 TL ye New Balance N11 de satış yapıyor. Kendilerine ait bir internet sitesi yok sanırım. Bir yanım al diyor ama diğer yanım ya orjinal değilse diye söyleniyor.

http://www.n11.com/new-balance-u410-erkek-ayakkabi-P18212897
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

BU firma 99 TL ye New Balance N11 de satış yapıyor. Kendilerine ait bir internet sitesi yok sanırım. Bir yanım al diyor ama diğer yanım ya orjinal değilse diye söyleniyor.

Aldin mi new blance bende almayindusunuyorum ama acaba orjinal mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

BU firma 99 TL ye New Balance N11 de satış yapıyor. Kendilerine ait bir internet sitesi yok sanırım. Bir yanım al diyor ama diğer yanım ya orjinal değilse diye söyleniyor.

Aldin mi new blance bende almayindusunuyorum ama acaba orjinal mi ?

Almadım ben , emin olamadım orijinalimi değilmi.

• ben kendi baktğım orjinal ile buradakiler arasında bariz fark gördüm
  • vay arkadaş 20-30 kira için halen bu adamlara itibar eden var..asıl yerlerine birkaç defa gitmiştim ürünler çakma değil çakmanın çakması
  • Uzak durun bence

• Evet yeri gelmisken bende başımdan geçenleri anlatayim madem konusu mevcut,

N11 den siparis verdim,zaten kafadan 5 gun kargolama suresi yaziyordu. 5 gun sonunda sectigim ayakkabi da defo oldugunu baska ayni numaradan olmadigini ve kendilerinin kaliplarinin genis oldugunu idda ederek,bir numara ufak gondermek istediklerini ve ayagima olacagini soylediler,kabul ettim ve ayakabi doğal olarak ufak geldi.

Gondermeden once bu ayagima olmazsa istedigim ayakkabiyi ayni fiyattan verecegini,kendilerini beni aradiklari telefondan arayabilecegimi soylediler ona da tamam dedik. Ayakkabi elime ulasip ufak numara geldikden sonra,beni aradiklari telefonu aradim ama cevap vermediler,sms attim yine cevap yok.

Adreslerine ayakkabiyi geri gonderdim ve n11 den iade talebinde bulundum,sonuc olarak vakit kaybi yasadim ve gorup begendigin,numarasi mevcut gozuken ayakkabiyi dalga gecilir gibi satmaya calistilar.stoklarinda olmayan hayali ayakkabiyi almaya calismisim bende.

Daha onceki yorumlarda da bu tarz yazilar okumustum, demekki herkese aynisini yapiyorlar.
    Bir daha bir sey almam son olarak elitebrands Ve orjinalmarka adli siteyle ayni sirketler galiba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.